• 2 pracovni smlouvy - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: 2 pracovni smlouvy. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - 2 pracovni smlouvy

  • Maséři a smlouvy s pojištovnama



    Další informace


  • Lze i bez smlouvy žádat zpětně nájemné a dle kterého paragrafu?



    Další informace


    Bohemia energy- odstoupení od smlouvy



    Další informace


    Mate skusenost s koupi najemni smlouvy



    Další informace


  • Eurofinancial - jak odstoupit od smlouvy



    Další informace


  • Jak je možné, že poslanci dosáhnou na úvěry a hypotéky, když mají pr. smlouvy na dobu určitou?



    Další informace


    Existuje nějaký způsob jak napravit vypovězení smlouvy na překlenovací úvěr od stavební spořitelny?

    Otázka je dost nejednoznačná. Pokusím se tedy odpovědět obecně.Pokud jeden z účastníků smluvního vztahu podal řádnou výpověď, v návaznosti na smluvně dohodnuté podmínky (výpovědní důvody), tak tento smluvní vztah skončí uplynutím výpovědní doby, ledaže by se smluvní strany během výpovědní doby DOHODLY jinak.Jinými slovy, pokud jste Vy obdržel výpověď a situaci chcete napravit tím, že byste rád, aby úvěr.smlouva pokračovala dál, nezbyde vám než se pokusit Stavební spořitelnu přesvědčit, aby od záměru ukončit smluvní vztah upustila a DOHODLA se s vámi na nových podmínkách úvěru.Pokud jste to v otázce myslel(a) jinak, tak se omnlouvám, že jsem vás nepochopil :-)

    Další informace


  • Internet bez smlouvy



    Další informace


    Kde najdu formulář k ukončení smlouvy s UPC?

    Ať zadám otázku jakkoliv, vždy mi naskočí reklamní nabídka UPC.Děkuji za radu.Malka

    Další informace


  • Mohu odstoupit od smlouvy, pokud mi poskytovatel jeste sluzbu neposkytl??

    dobry den, 12.10.2012 jsem podepsala smlouvu o poskytovani mobilnich sluzeb se zavazkem 6 mesicu, s pozadavkem poskytnuti sluzby od 1.11.2012. Novy operator dosud moje cislo neprevedl(u druheho operatora nejsem vazana) mohu od teto smlouvy odstoupit? dekuji za odpoved

    Další informace