• Jak poznat mutaci hlasu ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak poznat mutaci hlasu ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
  • Další témata a dotazy - Jak poznat mutaci hlasu ?

  • Zajímáte se o EVP-(fenomén elektronického hlasu)?Máte s tim nejaké zkušennosti,podařilo se vam treba neco nahrat?



    Další informace


    Program na zmenu hlasu



    Další informace


    Kdo je podle vás králem mluveného projevu? Poznáte podle hlasu herce nebo moderátora?



    Další informace


  • Nevite, jak mám poznat, jestli mam nabitý mp3 Quer prehrávač? A jak mám poznat, že se mi to nabíjí?



    Další informace


  • Kdo myslíte že ze českých zpěváku má nejkvalitnější barvu hlasu.

    Napiš te 3 zpěváky a procenta díky moc.

    Další informace


    Jak zjistit jaký mám typ hlasu?

    Nejlépe zajít do hudební školy

    Další informace


    Barva hlasu

    Dá se nějak nacvičit tento hlas? a nebo to musím mít vrozené? a href"https://www.youtube.com/watch?vVBFM46Kw8L0" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


  • Proč se u voleb tak lpí na kroužkování preferenčních hlasů a není povoleno na příklad i křížkování?

    protože ve volebním zákoně je kroužkováníDoplňuji:Doplním pro óčko. Křížek je u referenda, proto je to takto postavené.

    Další informace


  • Program na živou úpravu hlasu z mikrofonu



    Další informace


    FL Studio a zmena hlasu

    Zdravim ... dá se ve FL Studiu nejak generovat, nebo proste nejak vytvorit, upravit hlas? ... slysel sem neco o text to speech, ze staci napsat text a neco se namluvi, ale nemuzu to najit ... jinak diky moc predem )

    Další informace