• A ted mi povezte? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: A ted mi povezte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - A ted mi povezte?

  • A teď já: jestliže znáte lidovou písničku Já jsem malý kominíček,šupsajda...



    Další informace


    Do kdy je podle vás člověk mladý? (Teď spousta z vás namítne, že je to relativní, nebo podle toho jak se kdo cítí atd..)



    Další informace


  • Co s odkvetlým hyacintem? Není, teď v únoru, příliš brzy na zasazení ven do volné půdy?



    Další informace


    Budu mít ještě sklizeň okurek,když je teď nasadím?



    Další informace


    Garáž,pod domem(podsklepený dům),nebo tak jak je teď moderní vedle domu??



    Další informace


  • Dá se už někde podívat na internetu na ty nové filmové Šmouly, co jsou teď v kině?



    Další informace


  • Dávám s kolegou sportku 2:týdně a po týdnu se střídáme s placením ted sem dal za 128kč vyhrály sme 15

    A otázka zní?

    Další informace


  • Co u vás teď frčí za muziku?

    Jakou máte oblíbenou,myslím tu nej nej nejDoplňuji:Romantickou,či rockovou?a taky romantickou?Jakou máte nejraděj hudbu?

    Další informace


  • Děláte (konzumujete) i teď v létě (teda - grónskem létě) ...

    majonézové saláty?Nebo máte obavy ze salmonely?

    Další informace


  • Co mám ted dělat?

    dobrý den. koncem června jsem si objednala balík s filmy, knížkami, plakáty atd. problém je, že balík je už na poště jenže on stojí 2000 korun! nevím, jak to mám rodičům říct, aby mi to zaplatili. vím, že to byla chyba a oznámit jsem jim to měla dřív ale co ted? poradíte? děkuju

    Další informace