• Administrátorská oprávnění ve WIN7 a jejich nastavení nebo změna - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Administrátorská oprávnění ve WIN7 a jejich nastavení nebo změna. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Administrátorská oprávnění ve WIN7 a jejich nastavení nebo změna

 • Měly by v ČR být u řidičského oprávnění sk. B podskupiny, jako to funguje u řidičských oprávnění sk. AM, A1, A2 a A?  Další informace


  Kde získat řidičské oprávnění na VZV v Prostějově nebo v jeho okolí?díky za odpověď.  Další informace


 • propojení dvou wifi routerů a jejich nastavení  Další informace


  Změna vzhledu Win7  Další informace


  XP - nastavení opravnění.  Další informace


  V bráně firewall (win7) je zašedlý odkaz změnit nastavení Jak tento problém odstranit?

  V bráně firewall (win7) je zašedlý odkaz změnit nastavení poté co kliknete na povolit program v bráně firewall Jak tento problém odstranit? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Jsem již přihlášen jako správce.

  Další informace


  System32 Oprávnění  Další informace


  Přehrávání filmů - nečekaná změna z celé obrazovky na výchozí nastavení  Další informace


  Problém s nastavení místní sítě mezi WIn7  Další informace


  Oprávnění we win 7  Další informace


  K některým z programů nemám oprávnění - Win 7  Další informace


  Jak krátkodobě nastavit administratorská práva v omezeném profilu  Další informace


  EXCEL: změna pořadí a změna hledání  Další informace


  Administratorský ucet bez opravnení  Další informace


 • Vyhnu se přezkoušení tím,že pujdu dělat autoškolu na na skupinu B i když mi bylo odebráno oprávnění skupiny A1?

  Dobrý den,právě mi bylo uděleno podmíněné upuštění od zbytku trestu po době 13 měsíců ze zákazu řízení po dobu 2 let.Zákaz se vztahoval na skupinu A1 a chci si udělat řidičské oprávnění skupiny B.Musím absolvovat přezkoušení když jdu do autoškoly? Přijde mi zvláštní dělat dva stejné testy z odborné způsobilosti po sobě.Bude stačit prokázat způsobilost po dokončení autoškoly a tím bude možnost získat řidičské oprávnění skupiny B?Po případě kdyby to takhle nešlo je možnost se nějak vzdát řidičského oprávnění skupiny A1,protože ho vůbec nepotřebuji a tím si otevřít cestu pro udělení řidičského oprávnění skupiny B? Jde mi jen o to,že soud mi povolil řízení motorových vozidel a já si chci udělat oprávnění na skupinu B.A chci se vyhnout přezkoušení z odborné způsobilosti,protože na motorce už nikdy jed nechci ani nemůžu. Děkuji za odpověď...

  Další informace


  Jak je to se získáním řidičského oprávnění?

  Manžel teď měl autonehodu, byl ale jejím viníkem-v mikrospánku přejel do protisměru... Teď přišlo usnesení od PČR kde se mimo jiní píše že jeho bodový stav je 10 bodů. Samozřejmě o řidičák přišel na místě a myslím že tak na 5 dalších let. Pokud potom bude žádat o znovuvydání bude začínat s těmi deseti body a může začít hned jezdit nebo bude muset udělat znovu nějaké testy, řekněme znovu autoškolu?

  Další informace


  Co dělat, pokud zjistíte, že někdo podniká, a nema živnostenské oprávnění?

  Znamy pracuje jako kameraman, svatby, hody, a ted zjistil, ze jeho exmanželka si vytvořila stranky, na kterých se prezentuje jako kameramanka, ale za polovicni ceny, nez ma on. Porad si myslel, ze je to legrace,a nyní zjistil, ze na FB prezentuje video-z hodů, takze opravdu hrozi, ze mu postupne vezme práci - přetahne obce, kde toci on hody, na svou stranu. Zaroven ji plati alimenty. Co v takovem pripade delat? Nahlasit,ze nemá zivnostensky list? Na svých strankach ona totiž prohlasuje,ze tuto praci dela DOSUD. Dekuji za rady. Mě to nepohoršuje,jen se ptám za něj, protože prisel s tím za mnou. Ale i tak děkuji :-)

  Další informace


 • Vlastním řidičské oprávnění na VZV, ale mám jej 2 roky prošlé. Kde ve Zlíně si ho můžu nechat prodloužit a zakolik?

  Nevím kde ve Zlíně, ale poradím, dojděte v okolí, kde jezdí vozíky, třeba stavebniny, a ptejete se po tom kdo je školí...aby Vám dali kontakt..nebo vyhledávač..

  Další informace


  Kde získat řidičské oprávnění na VZV?

  Zdravím, nevíte někdo, kde získat v Ostravě papíry na VZV? Popřípadě za kolik. Díky moc

  Další informace


  Jak často se musí dělat přezkoušení u elektro oprávnění?

  Dobrý den chci se zeptat jestli musím někdy na nějaké přeškolení k vyhlášce č. 50/1978. Jen jsem našel, že pokud 3 roky nedělám v oboru tak potom musím. A ještě jak je to s těmi dalšími paregrafi §6 §7 atd.. Jak mám prokázat, že v oboru pracuji už nějakou dobu když jsem OSVČ ?

  Další informace