• adopce mazlíčka v sims 3 - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: adopce mazlíčka v sims 3. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
 • Další témata a dotazy - adopce mazlíčka v sims 3

 • Jde zastavit stárnutí v The Sims 4 ?  Další informace


 • Rozjedou tyto parametry The sims 3 nebo The sims 2?

  a href"http://leteckaposta.cz/893295207" rel"nofollow" http://leteckaposta.cz/ hellip /a Děkuji :)

  Další informace


  Jde The sims 2 propojit s The sims 3?

  Když mám doma The Sims 2 můžu do toho nainstalovat například The Sims 3 Cestovní horečka??

  Další informace


  Jak dát the sims 3 česky?

  udělala jsem vše přesně podle tohoto návodu.. ale pořád to mám anglicky.. :/ Co s tím? a href"https://www.youtube.com/watch?vgCp9wwD41tA" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  DVD mechanika nechce spustit DVD The Sims 2  Další informace


  Ahoj, nejde mi obraz televize u hry The Sims 2... pls poraďte.diky

  Teď nevím jaký obraz máš na mysli (obrazovku u PC, nebo ve hře)

  Další informace


 • Adopce na dalku

  Chtela bych adoptovat na dalku nekolik deti z Indie.Muzu je adoptovat jako za moji firmu a pak si to pripsat do dani,nebo tak nejak,nebo to jde pouze jako osoba.

  Další informace


 • Jaké jsou cheaty na sims 3 ?

  tydy máš nějaké cheaty.

  Další informace


  Jaké dodatky ke hře The Sims 3 vás nejvíc baví?

  Osobně ) asi ShowTime a Po setmění

  Další informace


  Jak získat v The sims 3 ovoce života?

  - Najdete kdekoli v Sunset Valley i v Riverview když budete hledat semínka- Je to Neznámé neobyčejné semínko nebo Neznámé zvláštní semínko a nebo Neznámé vzácné semínko- Musíte mít velmi dobrou úroveň zahradničení abyste to mohli zasadit (úrověň 5 nebo úroveň 7) to je podle toho co sázíte a pokud je semínko neznámé tak to vlasně nevíte...- Po dobrém starání o zahradu můžete sklízet a možná budete mít to štěstí že to bude ovoce života..- Dobrá věc při hledání semínek je v odměnách celoživotního štěstí Pomocník sběratele za 40000 celoživotního štěstí - objeví se v inventáři takový červený motýl a po kliknutí na něj se objeví interakce kde si vyberete co chcete hledat.. Bohužel ani ten vám nepoví, které semínko je které...

  Další informace


  Jak ve hře The Sims 3 si mám najít manžela a mít s ním děti?

  Odpovědi nejsou hráčským fórem, zkus to zde:

  Další informace


  Jak spustit sims 3 ?

  Mám originální hru The sims 3 na minulém notebooku mi šla bez problémů, teď sem dostala nový notebook, kde sem hru nainstalovala, a při pokusu o spuštění 'při spouštění došlo k chybě. Více informací naleznete v chybovém hlášení (LOG)'. Ve složce s The Sims 3 se žádný soubor .log nenachází. A když sem se podívala na pár for, psalo se tam o smazání z registru, ale když se pokouším The sims 3 z registru smazat píše mi 'Sims 3 nelze odstranit. Při odstranovaní klíče došlo k chybě'. Nevíte, jak tento problém vyřešit ?

  Další informace


  Jak si kompletně stáhnout The sims 3 ?

  Zdravím, jak si mám kompletně stáhnout nebo cracknout the sims 3, tak, aby to fungovalo? Vždy jsem něco zkoušela podle návodu a nepodařilo se.A nechte si prosím odpovědi typu je to nelegální atp. Vše vím )Doplňuji:*Vše vím - o nelegálnosti, vypadá to, že to patří ke cracknutí té hry

  Další informace


  Jak přidělit Simíkům pokoje v The Sims 3?  Další informace


  Jak nainstalovat download nového skinu do the Sims 3?  Další informace


  Jak mám v The Sims 3 napsat cheat aby se mi ubrali peníze ??

  Ptej se přímo na jejich fóru, od toho to je:

  Další informace


  Dobry den...Mam The Sims 3 original,ale nejak se mi podelalo dvd.Prosim o radu,jak si ho znovu vypalit na DVD 4,7 GB.Dik

  The sims!Rozdelit a jak.Jak vypalit na DVD 4,7GBDoplňuji:Mam Sims 3 original DVD,ale je poskrabane,a chtel bych si ho vypalit(popr.stahnout a vypalit),ale nevim jak si ho rozdelit na 2 dily,chci to dat na 2 DVD 4,7 GB.Prosim o rady,programy na rozdelovani,a vsem moc dekuji.

  Další informace


  Budou mi The Sims 4 fungovat i při částečně nesplněných minimálních systémových požadavcích?

  Zdravím, uvažuji o koupi The Sims 4. Dle stránek a href"http://www.systemrequirementslab.com" rel"nofollow" http://www.systemrequirementsl ab.com /a mám CPU 1,58 GHz místo 2,u Video RAM mám 32 MB místo 128 (přitom 98 percentile). Nevím, jak jsou dané stránky pravdivé ve výpočtu požadavků, ale demo verze Vytvořit Simíka mi funguje bez problémů a nekouše se. Mám vsadit na to, že když demíčko funguje, že se rozjede i plná hra?Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Aktualizace hry The Sims 3  Další informace


 • Jakého mazlíčka do rodinného domu?

  S přítelem vlastníme malý rodinný domek se zahradou a uvažujeme o pořízení domácího mazlíčka, ale nevíme jakého. Nesmí to být papoušek, mám alergii na peří. Místa máme dost a mám celá dopoledne volná. Za odpovědi děkuji.

  Další informace