• adresy politických stran - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: adresy politických stran. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
 • Další témata a dotazy - adresy politických stran

 • Znáte způsoby hospodaření v různých politických uskupeních ?  Další informace


  K čemu se přikloníte stran náhody?  Další informace


 • Jak mám zrušit zasílání nabídek a informací na můj mobil z adresy newsletter@news.moda.cz?

  Zkoušela jsem kontaktovat emailem moda@moda.cz, ale neúspěšně. Rovněž telefonní číslo na stránkách moda.cz je nefunkční.

  Další informace


 • Která cesta vede k nalezení lepších politických rozhodnutí?

  Necháme-li rozhodování na široké veřejnosti prostřednictvím referend, hrozí, že během kampaně ji může zmanipulovat nějaká vlivová skupina, např. Rusové, že její informovanost důležitá k rozhodnutí je nedostatečná (což nemusí být chyba veřejnosti), že převládnou emoce a předsudky nad racionání úvahou.Pokud se ponechává rozhodnutí na volených elitách, můžou upředňostňovat vlastní zájmy před zájmy veřejnosti. Ze strany vlivových skupin nepřichází jen manipulace elit, ale rovnou jejich korupce. Elity pak tvoří víceméně uzavřenou společenskou menšinu, která je postupně odtržena od životů obyčejných lidí, nerozumí jim a neposlouchá je.Pokud jde o kritérium správnosti rozhodnutí, tak to by se dalo definovat tak, že správné rozhodnutí povede k tomu, že v budoucnu jeho dopady budou převážně pozitivní, resp. budou většinově kladně přijímány. Což ovšem u většiny rozhodnutí nedokáže nikdo spolehlivě předpovědět. Otázka tedy je, jakým způsobem má rozhodování probíhat, aby bylo co nejvíc kladných dopadů.Ta diktatura je tam jenom pro pořádek, kdyby náhodou někomu tato možnost chyběla. Její nevýhody jsou snad všeobecně známé. Za prvé, diktátor zcela ignoruje zájmy některých částí společnosti, což ani jedna výše metoda nedělá. Z druhé, aby byla diktatura udržitelná, musí si dříve nebo později (spíš dříve) vybudovat obranný aparát, který likviduje opozici. Přičemž opozice v diktatuře nutně vzniká už kvůli tomu, že některé zájmy jsou ignorovány. Ani jeden z prvních dvou systémů opozici likvidov

  Další informace


  Kolik má Rome a Julie přibližně stran?

  Má Romeo a Julie 25 stran jako je tady: a href"http://www.phil.muni.cz/kapradi/hotove_texty/Cejka_RJ.pdf" rel"nofollow" http://www.phil.muni.cz/ hellip /a nebo 200 stran, jak tvrdí spolužačka?

  Další informace


 • Číslovanie strán word 2007 (problém)  Další informace


  Už nějaký čas mi přes Google Chrome jde velice obtížně chodit na Facebook.Stránka je malá.Nevíte jak se dá zvětšit strán

  Předtím jsem zmáčkla asi Shift (Nebo Ctrl , ted si nejsem jistá)+__ .

  Další informace


  Program na klad stran do knihy

  Potřebovala bych si vytisknout něco tak, aby byly strany správně rozmístěné po papíře: na prvním listu 1. a poslední strana, na druhém 2. a předposlední strana a to ještě k tomu oboustranně vytisknuté. Nebo tak, že se na jeden list vytisknou na jednu stranu 1. a 4. strana knihy, na druhou stranu 2. a 3. strana knihy. Je na to nějaký program?

  Další informace


  Jak na Tisk více stran na jeden papír  Další informace


  Jak funguje router v počítačové síti? K čemu slouží maska při nastavení IP adresy?

  Další otázky ohledně dvou otázek, které byly na zkouškách a nedal jsem to. Přepsáno z písemky. Poprosím o návrhy, na co se ještě může zeptat profesor při zkouškách, abych nebyl zbytečně překvapen. Stručné odpovědi profesor nepřijímá.Maska:3) Jak pomocí masky určí počítač, zda použije router/bránu při komunikaci?Router (směrovač):4) Jak se rozhodne, do které sítě (rozhraní) odešle paket?Děkuji předem za přínosné odpovědi.

  Další informace


  Jak dostat odkazna v Opeře na lištu s oknem adresy a Google  Další informace


  IP adresy více PC na jednom routeru  Další informace


  Facebook - zpristupnil adresy - co si myslíte vy?

  S tímto víkendem přišel další průlom v přístupu Facebooku k soukromí jednotlivých uživatelů! Facebook ve svém víkendovém článku na oficiálním blogu informoval o tom, že od nynějška bude aplikacím povolen přístup k takovým informacím jako je telefonní číslo a adresa bydliště. Informace, které jsou mnohými uživateli považovány za citlivé, tak budou volně dostupné třetím stranám, tzn. tvůrcům a zadavatelům aplikací.Co si o tomto přístupu Facebooku myslíte vy? a href"http://www.facemag.cz/facebook-zpristupnil-aplikacim-telefonni-cislo-a-adresu-bydliste-uzivatelu/" rel"nofollow" http://www.facemag.cz/ hellip /a

  Další informace


  Díky za odpověď...lze v emailové adrese, konkrétně v kontaktech posunovat adresy dle potřeby

  abych měl podstatné adresy vpředu?

  Další informace


  Dá se odvodit Výchozí brána z IP adresy a masky sítě?  Další informace


  Co vše lze zjistit z IP adresy?  Další informace


  Blokovani IP adresy v routru Asus WL520GU  Další informace


 • Jak funguje určování světových stran pomocí Slunce a hodinek?

  Můžete mi vysvětlit, jak toto určování funguje? Já vím, jak se pomocí hodinek a Slunce zjišťují strany, ale nechápu, proč tomu tak je? Je v tom něco s úhlovou rychlostí nebo něco podobného?

  Další informace


 • Jak mám zjistit délku stran kosočtverce , když znám jen délku úhlopříček ?

  Doplňuji:Já vím že je to podle Pythagorovy věty ,ale nebyla jsem zrovna ve škole a nevím jak se to počítá

  Další informace


 • Dá se udělat aby i dospělé border kolii držely uši dopředu, nikoliv do stran?

  Nelíbí se mi psi s ušima do stran, takže plánuji, že bych je fenečce lepila aby vypadaly takto: a href"http://www.google.cz/imgres?hlcs biw1680 bih935 tbmisch tbnidBPEIQw0oN8M3WM: imgrefurlhttp://www.border-kolie.cz/ docidhHK3k8JRNfbFRM imgurlhttp://www.border-kolie.cz/UserFiles/Image/P1040260.JPG w640 h480 einQquUZPBJ8fltQaKlYDoDQ zoom1 ved1t:3588,r:25,s:0,i:242 iactrc dur664 page1 tbnh187 tbnw254 start0 ndsp29 tx114 ty110" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a . Ale to je štěndo, tak nevím, zda by jí to vydrželo i v dospělosti. Uši jsem nikdy nelepila.Doplňuji:Uši do stran má moje JRT a ráda jí mám, poněvadž je to ten nejúžasnější a nejkrásnější čoklík na světě. Právě kvůli tomu lituji, že jsem jí uši nelepila - vynikly by mnohem více její krásné zvědavé oči.Už to nechci zanedbat a BOCčku je lepit chci, psům vyniknou již zmíněné oči, vypadají více roztomile a zvědavě.

  Další informace