• Aerodynamický odpor vzniká, ak rýchlosť telesa prekročí rýchlosť vzduchu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Aerodynamický odpor vzniká, ak rýchlosť telesa prekročí rýchlosť vzduchu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Aerodynamický odpor vzniká, ak rýchlosť telesa prekročí rýchlosť vzduchu?

  • Led odpor



    Další informace


    Jaký odpor na 2 LED diody?



    Další informace


    Jak vypočítám Odpor Ohm



    Další informace


  • Program na geometrii (prostorová tělesa)



    Další informace


    Znáte nějaký 3D počítačový aerodynamický tunel?



    Další informace


  • Mohu v přírodní rezervaci bývalého sopečného tělesa, si kladívkem odlomit kus vyvřelé skály a nechat si ho?

    Neporušují zákon? Ten říká že si nesmíme brát z rezervací živě věci anebo tam něco živého vysazovat. Třeba sběr bobulí a hub je povolen. Ale jak je to s horninami?

    Další informace


  • Jak třecí síla závisí na síle,kterou jsou pohyblivá tělesa tlačena k sobě

    Tření v technické praxi

    Další informace


    Jaký odpor mají standardní dráty používané pro vedení elektrického proudu?

    Jaký odpor mají standardní dráty používané pro vedení elektrického proudu? Myslím dráty s menším napětím (elektrické ohradníky pro zvířata) i větším napětím (přenosová soustava).

    Další informace


    Jak se vypočítá nosnost tělesa?

    Doplňuji:jakým způsobem se vypočítá nosnost (únosnost) tělesa, před jeho deformací (zničením)? Např.: jak se vypočítá nosnost regálu, než pod tíhou zátěže praskne? Nebo jakou tíhou můžu působit na balón, aby nepraskl?

    Další informace


    Chemické reakce,jak to vzniká?

    Dobrý den,nevím si rady jak se to přesně počítá a zapisuje.Nemohu nikde najít jak se to dává dohromady ale všude je jen zápis,ale jak se k tomu dostalo už tam není.Dejme tomu např. Cu + O2 - gt CuO 2 Cu + O2 - gt 2 CuO a konečný výsledek je tedy 2 Cu + O2 - gt 2 CuOVůbec nedokážu pochopit proč u toho 1. na konci zmizela ta 2 u toho O.Byla bych hrozně moc vděčná za každou užitečnou odpověď.Děkuji

    Další informace