• agrese při očkování - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: agrese při očkování. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.
  • Další témata a dotazy - agrese při očkování

  • Agrese vs. pohoda



    Další informace


  • Hledám autokameru, která sepne při pohybu a nahrává i při vypnutém motoru. Kterou byste mi doporučili?



    Další informace


  • Je agrese vyvolaná tvrdou muzikou zdravá ?

    Pokud si ji nevybíjíš násilím na jiných lidech nebo vandalismem na majetku, tak je to v pořádku. A je úplně jedno, čím je vyvolaná.

    Další informace


  • Co se stane s vlasy pri zapomneni ustalovace pri trvale ondulaci?

    vcera mi kadernice zapomnela dat ustalovacDoplňuji:Mam jemne vlasy, barvene henou 4 tydny zpet

    Další informace


  • Co může být příčinou sekání aplikací, jak při spouštění, tak i při užívání-funkci?



    Další informace


    Pro programátory: Jak v dokumentu MS Word 2003 postupovat při vytváření záložek, aby při uložení do HTML se nepřesunuly?

    Vytvářím dokument ve Wordu 2003 a k jednotlivým nadpisům kapitol přidávám záložku. Po uložení do HTML formátu se záložky chybně přesunou přímo do odstavce s textem.

    Další informace


    1) pořadí při instalaci driverů 2) padání při hraní her



    Další informace


    Jak při pozicování v CSS dosáhnout umístění objektu na střed ve při všech rozlišeních monitoru?

    Doplňuji:NO k efektu co potřebuji stačilo upravit hodnoty LEFT, TOP A WIDTH a uvést je v procentech a všechny prohlížeče to zobrazují stejně ať měním rozlišení obrazovky jak chci. Průser ale je rozbalovací menu nebo šíře písma, které prostě nejde uvádět procentech, takže se prostě mění poměr tohoto prvku a písma k ostatním elementům. Co s tím?

    Další informace


  • Jak dlouho po očkování proti klíšťové encefalitidě nesmím darovat krev?

    3.27 Očkování a pasivní imunizaceDočasně vakcíny s oslabenými bakteriemi a viry: tbc, žlutá zimnice, příušnice, zarděnky, spalničky, orální poliomyelitis, neštovice, tyfus, cholera: 4 týdny1, 2 vakcíny s usmrcenými bakteriemi: cholera2, tyfus2, paratyfus, meningokok3, pneumokok3, hemofilus3, pertuse3: lze přijmout, pokud není reakce a cítí-li se dárce dobře1 vakcíny s inaktivovanými viry: chřipka2, poliomyelitis2, klíšťová encefalitida1: lze přijmout, pokud není reakce a cítí-li se dárce dobře1 anatoxiny: difterický, tetanický lze přijmout, pokud není reakce a cítí-li se dárce dobře1, 2 hepatitida A: lze přijmout, pokud není reakce, cítí-li se dárce dobře a nejedná-li se o očkování po expozici viru a nejedná-li se o expozici viru1, 2 hepatitida B: 1 měsíc (riziko reaktivity HBsAg)3 rabies lze přijmout, pokud není reakce a cítí-li se dárce dobře1, 2 1 rok po expozici1, 2 klíšťová encefalitida po expozici: 1 rok2 podání hepatitis B imunoglobulinu pro expozici: 1 rok3 pasivní imunizace lidskými imunoglobuliny (pokud nejde o anti-HBV pro expozici infekcí): 6 měsíců3

    Další informace


    Očkování proti chřipce ano nebo ne?

    Nevim jestli se mám letos dát očkovat proti chřipce, v zimním období mě dost trápí nachazení a podobné chřipkové příznaky, ale nevím jestli má cenu se kvůli tomu nechat očkovat, někteří známí mi radí ať to nedělám, že mi to prý naruší imunitu a pak to bude ještě horší... co myslíte vy?

    Další informace