• Poznáte film podle popisu níže? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poznáte film podle popisu níže?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Poznáte film podle popisu níže?

 • Ahoj chtěla sem se zeptat jestli někdo neví kde bych se mohla kouknout na epizody seriálu Vítejte doma?:))  Další informace


 • Ahoj chci se zeptat jakou ma cenu fotoaparat POLAROID SX-70 Sonar Autofocus  Další informace


 • Chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s klikáním na stránky a tím si vydělává?  Další informace


 • Poznáte film podle popisu níže?

  Ahoj. Chci se zeptat, jestli mi podle mého popisu nepomůžete přijít na jméno filmu. Dívka žije v domě, který z venku vypadá jako troska, ale vevnitř je modrně zařízený, se svou rodinou. Lidé ve škole si myslí že je dívka zlá a věří v satana. Kluk se do ní zamiluje a ona mu sdělí, že umí kouzlit. Její otec si nepřeje, aby se s nim scházela. V určitém věku (myslim v 18) její osud rozhodne, zda bude do konce života špatná čarodějka a bude zabíjet lidi, nebo dobrá a bude žít dále svůj život. Tento film šel na Nova Cinema. Prosim pomoc.

  Další informace


 • Chci dělat torilove placky a chci se zeptat jestli místo sádla můžu použít máslo?

  A případně jestli by jste měli nějaký osvědčený recept.

  Další informace


 • Chci se zeptat jestli si mohu v Karvinském kraji koupit turecké kalhoty?

  Jelikož jsem se ptala jak se jmenuji prt se mi líbí a jsou volné tak se chci kde so to tady u nás dá koupit.Ráda bych si je vyzkoušela ale na internetu asi ne mno.Tak doufám že se nějaký obchůdek objeví.Předem moc děkuji.

  Další informace


 • Nepomůžete mně? Nevíte, komu mohla být určena tato Napoleonova slova?

  Napoleon bouchl pěstí do stolu a řekl: Jste hovno v hedvábí! Dotyčný diplomat přežil revoluci i Napoleona.Článek byl zveřejněn v jednom časopise, zapamatovala jsem si jen tato slova, ale časopis zapomněla ve vlaku. Nemohu si vybavit jméno francouzského diplomata.

  Další informace


  Ahoj chci se zeptat co znamena kdyz se ti nekdo zepta jestly jsem nadrzena co to znamena..? :D

  Vzrušená, dychtivá a lačná po něčem. Nadržená můžeš být sice i na vědu a poznání, ale obvykle se to používá ve spojení se sexem.

  Další informace


 • Dobrý den chtěl jsem se zeptat, jestli mi na poště vydají balík na moje jméno pokud jim dám jako důkaz totožnosti pas?

  Samozřejmě. :-)

  Další informace


 • Facebook-jméno.Když si chci změnit jméno tak to píše.(V popisu)  Další informace


  Chci se zeptat když mám tuto sestavu uvedenou v popisu otázky jakou teplotu by měl mít procesor?A jak předejdu spalení?

  Operating SystemMS Windows 7 Ultimate 64-bit SP1CPUAMD Phenom II X6 1100T 34 °CThuban 45nm TechnologyRAM8,00 GB Dual-Channel DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)MotherboardASUSTeK Computer INC. M4N68T V2 (AM3) 34 °CGraphicsL1900R (1280x1024@60Hz)NVIDIA GeForce GTX 560 TiHard Drives977GB Western Digital WDC WD10 EARS-00Y5B1 SCSI Disk Device (ATA)Optical DrivesTSSTcorp CDDVDW SH-222AB SCSI CdRom DeviceHUV 1M7G927G1QR SCSI CdRom DeviceAudioNVIDIA High Definition AudioJe to pěkná seestava a nerad bych ji zničil :D nemůže se Grafika ani CPU přehřát při zátěži COD MW3 atd ????? děkuji je lepší dokoupit volný větráček ? a jaký?Doplňuji:už jsem přesáhl teplotu 62 stupňů co teď ??? mám tento chladič ..ARCTIC Freezer 7 Rev.2 tak já nevím ? už mi jen procesor na 68 stupňů :D:D skusím to pročistit a uvidíme :D

  Další informace


 • Ahoj,chci se zeptat,jak dlouho trvá dědické řízení co se týče peněz jak se peníze vyplácí?

  Nedá se přesně říct, záleží na notáři, až dá dohromady všechny podklady, a potom , zda se někdo neodvolá proti rozhodnutí.... Ta doba je většinou cca 3 měsíce., může ale trvat i podstatně déle. Po ukončení řízení peníze předá notář, pokud je má v úschvě. Jinask se to na základě rozhodnutí z dědického řízení řeší s bankou.

  Další informace


 • Chci se zeptat mam kamarádku bere antikoncepci myslím že Lunafem. Ptala se me jestli muze otehotnet.

  Ve druhém týdnu si prej zapomnela vzít prášek a vzala ho o více nez 12 hodin a za dva dny se ji to stalo znova ale ten vzala do 12 hodin. Co myslíte jak ji mam poradit muze byt po tomhle tehotná? Děkujeme za odpovědi...

  Další informace


 • chci přijít k holce , prostě jít po ulici a ta která se mi prostě zalíbí tak k ní zajdu a hned se jí zeptám , jestli se

  chci přijít k holce , prostě jít po ulici a ta která se mi prostě zalíbí tak k ní zajdu a hned se jí zeptám , jestli se mnou nechce na radne , myslíte že by to mohlo vyjít ?

  Další informace


  Dobrý den, chci se zeptat jestli jde minecraft koupit přes bitcoiny a jestli jo tak jak.Díky.  Další informace


 • Zítra jdu na prohlídku 11letých. Co se tam dělá?

  Co se dělá na 11-ti leté prohlídce Jsem dívka.

  Další informace


  Můj kamarád má AIDS,chtěl bych se zeptat jestli je to s smrtelne a jestli se to da lecit?

  Zatím se AIDS léčit nedá, samo o sobě to smrtelné není - problém je, že člověku selhává imunitní systém - a tedy se pro něj stávají smrtelnými naprosto běžné choroby.

  Další informace


  Je v pořádku moje váha?

  Měřím:155 cmVážím: 64 Já vím, je to nadváha, ale není to tak hrozné, ne?Upraveno: je mi dvanáct .400 metrů na tlaku obehnu docela v poho a mám 3 kamarádky hubené a umím nejlíp stojku a hvezdu

  Další informace


  Dobrý den chci se zeptat při strečinku s kotníkama mi praskají newim jestli to jsou chrupavky nebo něco newíte co stim ?

  Ty děláš strečink sama??? - chyba - houbeles víš, co děláš nebo dělat máš, jen si ublížíš - přestaň s tím a nebo si najdi trenéra...Pokud máš trenéra, proč se ptáš nás - když tě tu nikdo nezná???:-DAle - praskat ti mohou chrupavky i třeba šlachy, zřejmě zatěžuješ kotníky nevhodně a nebo je nemáš v teple (!!chyba!!) - každopádně si ´zaděláváš´ na artrózu!___A - netuším, co tě pudí k používání toho ´dabljú´ - pokud si myslíš, že je to roztomilé, pak tě můžu ujistit, že není - působí to ´přiblble´, zejména ve spojení s mizernou vyjadřovací schopností...

  Další informace


 • Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli můžu dát vodní želvě plastin do vody? díky za odpověď

  Jeden z mnoha návodů v odkazech: a href"http://www.vodnizelvy.czotrava.php" rel"nofollow" www.vodnizelvy.cz/ hellip /a po zadání základních slov vodní želvy-Plastin . Plastin se má vložit do krmiva a krmivo do vody.

  Další informace