• Našel jsem jednou jednu stránku na filmy, kde se kazdy film mohl sledovat a stahovat... Poradte? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Našel jsem jednou jednu stránku na filmy, kde se kazdy film mohl sledovat a stahovat... Poradte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Našel jsem jednou jednu stránku na filmy, kde se kazdy film mohl sledovat a stahovat... Poradte?

 • Vidíš to jednou v minutě, dvakrát v momentu, ale jen jednou v milionu let.  Další informace


  Vidím to :Jednou v minutě dvakrát za moment ale jednou za milion let  Další informace


  Jak je to s důvěrou? Když důvěřuje každý sám sobě, ne/důvěřuje každý z nás někomu jinému?  Další informace


 • Neznáte stránku kde bych mohl sledovat Stargate: Atlantis v originále s cz titulky?  Další informace


  Neznáte nějakou stránku kde bych se mohl podívat na druhou řadu seriálu Jak prosté? já to nikde nemůžu najít...

  a href"http://www.milujemeserialy.eu/online-serialy/jak-proste-elementary/" rel"nofollow" http://www.milujemeserialy.eu/ hellip /a

  Další informace


  Nevíte prosím, kde by se dal stáhnout film Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň, ale aby to byl dabing z TV Nova??

  Stahovala bych z uložto.cz a href"http://www.uloz.to/hledej?qModern%C3%AD+Popelka%3A+Byla+jednou+jedna+p%C3%ADse%C5%88+cz" rel"nofollow" http://www.uloz.to/ hellip /a a myslím si, že každý cz dabing je stejný.. Tak že Popelka na TV Nova a popelka stažená z uložto by měla být stejná..

  Další informace


  Kde a jak stahovat německé filmy?

  Potřebuji poradit, učím se německý jazyk. Chci se dívat na německé filmy v originální znění (v německém jazyce), kde mám tyto filmy stahovat? Jsem ochotný zaplatit případně za stahování i mírný poplatek. P.S.: Nemyslím web ulozto.cz.Díky.

  Další informace


  Ahoj, nejdou mi již pár dní sledovat slovenské programy, pouze naskakuje, že program je zakódován.

  Příjem programů máme přes společnou anténu. Máte někdo s tímto nějakou zkušenost ? Díky. Jiřina

  Další informace


 • Neznáte nějakou stránku, kde bych mohl nabízet k prodeji učebnice ze školy??

  Už jsem to dával na normální bazary na netu, ale nic. Není na to nějaká zvláštní stránka? díky

  Další informace


  Ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost s nakupováním přes internetovou stránku Wish?

  Wish je internetová stránka která přiváží zboží z Ameriky:)tady je odkaz na tu stránku:)) a href"https://www.wish.com/" rel"nofollow" https://www.wish.com/ /a Díky za odpovědi:)Doplňuji:prosím napište mi jakou zkušenost moc mi to pomůže)

  Další informace


 • Neznáte nějakou stránku kde bych mohl zdarma stáhnout MICROSOFT WORD (plnou verzi freeware ? DĚKUJI

  Pokud se nespokojíš s Office Open org., nebo holými prohlížeči, tak je třeba rozbít prasátko.Jenom podotýkám, že zkušební verze není freeware !! a na opakovanou instalaci ti Microsoft určitě neskočí.

  Další informace


  Dobrý den. Víte někdo jestli se dají stahovat filmy z filmové databáze?

  Tuším, že tam nějaké jsou, ale nevím jak na to.Děkuji -ZAJ-PO

  Další informace


  Ahoj , našel sem doma tenhle modem, můžete mi říct k čemu je co to je a jaké má využití ??

  Ahoj našel jsem doma tenhle modem a href"http://www.superpc.sk/?idinfo idp0000681935" rel"nofollow" http://www.superpc.sk/ hellip /a

  Další informace


 • Má policie nějakou stránku, kde bych mohl najít věci, které mi byly ukradeny a které policie zajistila?

  Slyšel jsem, že ukradené věci jsou v uložené v depozitu policie a po určité době propadají státu.

  Další informace


  Jsem student. Na léto jsem si našel práci hpp na dobu určitou ale jako student a sirotek pobírám důchod mohu o něj přít?

  je mne 24 let do 26 let mam nárok na sirotčí důchod. Na léto kdy nemám školu jsem si našel práci do 30září doba do kdy je smlouva. Chci se zeptat když se nechám zaměstnat1) nepřijdu o status studenta? (sociální výhody apod.)2) nepřijdu o důchod (sirotčí)3) lze to obejítděkuji M.š

  Další informace


 • Mohl by mi někdo pomoct, jak získat dívku která je o dva roky starší(18) než jsem já? (16) Každý den se potkáváme ve sk.

  Pravděpodobnost budoucnosti takového vztahu nulová, pusť ji z hlavy, budou jiný.Ona je jako dívka pár let napřed, navíc je i fyzicky starší. Ty ji nemáš co nabídnout, navic jsi nezkušeny ňouma, co hledá rady na internetu, no uznej sám.

  Další informace


 • Kde můžu sledovat živě hokej MS 2011 na internetu?? Napište mi odkaz na tu stránku, díky..

  a href"http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid partsports disciplineicehockey" rel"nofollow" http://www.myp2p.eu/ hellip /a k nekterym potrebujes instalovat program sopcast pak to ale mas bez reklam. k ostatnim ti staci prohlizec.

  Další informace


 • Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu.

  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu. Chci se zeptat, jak mám teda vyplnit přihlášku na danou střední školu, co se týče známek? Mám použít známky z oboru z kterého jsem vyučená ? Nebo zajít na základní školu a od nich si to nechat vypsat a ověřit? Z přihlášky střední školy, na kterou chci jít jsem vyčetla, že, cituji: Vyplní škola (zpravidla základní, speciální nebo střední) nebo uchazeč, uvede chování a prospěch v návaznosti na kritéria přijímání, zpravidla za poslední dva ročníky základní, speciální nebo střední školy, nebo se přiloží ověřené kopie vysvědčení. Upozorňuji, že teďkom jak jsem studovala , tak jsem měla uvolnění na tělesnou výchovu.Děkuji za informace

  Další informace


 • Chodím se synem na logopedii jednou za 14 dní. Jednou měsíčně si logoped řekne o těch 30kč. Je to v pořádku?

  Doplňuji:K logopedovi nás poslala dětská doktorka. Jen mi není jasné proč si o těch třicet korun neřekne pokaždé, ale spíš tak náhodně.

  Další informace


  Ahoj ... poraďte mi prosím .. je mi 14 a vážím 60 kilo a měřím 175 cm ,... poraďte mi kolik mam zhubnout .. děkuju .. je

  Taky si myslím,že při tvojí výšce 175 cm je zbytečné hubnout,dokonce by ti 5 kilo navíc neuškodilo.Je ti 14,počkej až pořádně dorosteš a pak teprve řeš váhu,teď by sis akorát uškodila.

  Další informace