• ahoj nevíte jak se jmenuje ta herečka jak hraje v gymplu s ručeením omezeným loenku takovou holku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: ahoj nevíte jak se jmenuje ta herečka jak hraje v gymplu s ručeením omezeným loenku takovou holku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - ahoj nevíte jak se jmenuje ta herečka jak hraje v gymplu s ručeením omezeným loenku takovou holku

 • Stydím se vs chci být herečka  Další informace


  Jak se jmenuje herečka, která hraje v nové reklamě Vitana - rajská polévka?  Další informace


  Co mám dělat, když chci být oblíbený na gymplu?A případně si vybrat holku.:-)  Další informace


 • Umí herečka Naomi Watts plavat ? Bude hrát princeznu Dianu a ta plavat uměla. Bude ve filmu o Dianě Naomi Watss plavat ?

  A zese se plave... hergot, něco jiného nezvládneš, nebo na to nemáš??Se jí (jich) zeptej a nedávej ten svůj plavací plevel sem !!Díky.

  Další informace


  Prosím napište mi rytmus jakým se hraje písnička Cesta. A jak se ten rytmus hraje. Potřebuju to rychle děkuji.

  Prosím strašně to zpěchá, potřebuji odpověd do Úterý. Každý určitě znáte písničku cesta od Kryštofa potřebovala bych znát rytmus jakým písničku hrát a jak se tenn rytmus hraje a jmenuje děkuji. Vím že by se měla hrát vykrádanou šestkoui, ale nevím jak ten rytmus hrárt děkuji moc a prosím odpovězte rychle.

  Další informace


  Prosím jak se jmenuje film kde Mel Gibson je bodygardem černé zpěvačky, herečka již zemřela

  K doplnění nic nemám.

  Další informace


  Která herečka hraje Bětku v seriálu Ulice na TV Nova? Nova málo aktualizuje http://ulice.nova.cz sekce Postavy

  Michaela Doubravová

  Další informace


  Jak se prosím jmenuje herecka z reklamy na zvykacku airwawes? Ta tirolka v kožených kratasech.

  Tyrolka v kožených kraťasech se jmenuje Barbara Meier . :-)) a href"https://www.google.com/search?qbarbara+meier biw1093 bih470 sourcelnms tbmisch saX ved0CAcQ_AUoAWoVChMIu4HkpqeMxgIVxjgUCh0OaABJ" rel"nofollow" https://www.google.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak se jmenuje úvodní píseň k filmu Kladivo na čarodějnice? A jak se jmenuje herečka,která v tomto filmu hrála hraběnku?

  Pokud se nemýlím, tak hudbu k tomuto filmu složil Jiří Srnka, ale nemohu najít, jak se jmenovala píseň, která zní hned při úvodních titulcích. A také by mě zajímalo jméno herečky, která v tomto filmu ztvárnila hraběcí milosti. Za odpovědi předem děkuji.

  Další informace


  Jak se jmenuje blonďatá herečka z reklamy na Bóbiku?

  Co je Bobik?dej sem odkaz,to se lépe identifikuje.Doplňuji: a href"https://www.google.cz/?gws_rdssl qbobik+reklama" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Ahoj, teď na Nově běží film xXx a já si za nic nemůžu vzpomenou na tu skupinu, která tam hraje na začátku. Pomozte mi.

  Doplňuji:Ano je, díky, já jsem to měla na jazyku ale ne a ne to vyslovit..

  Další informace


  Ahoj, líbí se mi ta písnička, která běží na Nově v upoutávce na Moto Gp, nevíte někdo, jak se jmenuje? Děkuju

  Hudba v upoutávce

  Další informace


 • Servwery s omezeným přístupem  Další informace


 • Jak správně psát zkratku spojení společnost s ručením omezeným?

  Z hlediska češtiny jsou správně jen varianty s mezerami:spol. s r. o.s. r. o.s. s r. o., ale dle nového zákonu o obchodních korporacích (dříve obchodní zákoník) je od roku 2014 správně pouze varianta bez mezer - tedy s.r.o.Kdo má tedy větší pravdu? Psát s mezerami, či bez nich? Které všechny další nejmenované kombinace zápisu jsou možné? -Ještě by se měl název firmy oddělovat čárkou od formy obchodní společnosti Název, s.r.o. místo Název s. r. o. atd.

  Další informace


 • Učení na gymplu

  Ahoj, chodím do sekundy (7.třída) na gympl. Na základce to pro mě bylo lenké, každý rok samí na výzo. Ale od minulýho roku jsem se hrozně zhoršila, učení nezvládám, nechápu a nestíhám. Měla jsem 6 dvojek na výzo, a rodiče jsou hrozně přísní, zvlášť táta, bojim se aby nebyl naštvaný a mámu nechci zklamat. Před testem se učím, ale nervozitou kazím. Neznáte nějaké rady na lepší učení? Snažím se poslouchat učitelku ale nejde to. Nedávám pozor pak nechápu. Zvlášť mi nejde Matika, Čeština, Děják a už vůbec Fyzika. Prosím o nějaké rady. Na učení i fyziku. Díky. (Mimochodem nejsem češka, jsem Vietnamka)

  Další informace


  Je lepší a lehčí herecká konzervatoř nebo obchodka?

  Výběr školy

  Další informace


  Jaké profese může dělat člověk co má jen gympl ? Jsou na gymplu nějaké odborné předměty než jen všeobecné (ČJL,MAT,...)?

  Člověk s gymplem může dělat úplně cokoli. Architekta, švadlenu, doktora i popeláře. Záleží na tom, kam půjdeš na vejšku.Na všeobecném gymnáziu se učíš všeobecně všechno, ale intenzivněji než na základce (to se týká tedy osmiletého g.) v posledním ročníku, tom , kdy maturuješ, si vybíráš předměty se zaměřením, ayb tě víc připravily na ten tvůj obor. Já měla biochemii, laboratoře, chemii - ale víc do hloubky, biologii člověka.Když jsi na dobrém gymplu, máš přehled ve všem a u přijímaček jsi na tom lépe než tak 60% lidí. Když jsi na horším a navíc to flákáš, je to jen odklad doby, kdy se budeš muset rozhodnout pro svůj obor.

  Další informace


  Jaká je nejlepší kombinace gymplů?

  Chtěla bych se dostat na gympl a nejsem na tom moc dobře. Prosím napište mi to nejlepší.

  Další informace


  Až udělat maturitu na gymplu,mohla bych jí pak na právnikcou faulktu?

  aHOJKY :-)) Než bude maturita na gymplu,je samozřejmě dát si přihlášku na vejšku.Dá se jít z gymplu(až odmaturuju)jít na právnickoiu fakultu?

  Další informace


 • Ahoj je mi 13 let a mám 65kg nevíte co mám dělat brecim co den když se dívám na své tlusté tělo nevíte co mám delat?

  Lehsedu dělám vždy 50 za den ale ne a ne zhubnout dejte mi prosím radu děkuji. :-(Doplňuji:Sem. Kluk zapomněl sem to napsat

  Další informace