• ahoj nevite nahodou - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: ahoj nevite nahodou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - ahoj nevite nahodou

 • Náhodou jsem koukla a Annas tu je již rok, kdo ještě tento měsíc slaví roční výročí na odpovědích??  Další informace


  Nexistují náhodou bačkory s lepicí podrážkou?  Další informace


  Nevíte náhodou jak vlastně vznikl irský tanec?  Další informace


  Netušíte náhodou, o co jde ohledně plánovaného zvýšení platby za elektřinu o desítky procent pro chalupáře?  Další informace


 • Dobrý večer. nevíte náhodou někdo, kde se konají nějaké aukce ( dražby ) skladů ?  Další informace


 • Nevíte náhodou někdo, kde by se dal zdarma stáhnout film s D. Barrymore a H. Grantem HUDBU SLOŽIL SLOVA NAPSAL ???

  Stačí jen lépe hledat : a href"http://webshare.cz/ /file/3w51nk5DA4/hudbu-sloilslova-napsal-avi" rel"nofollow" http://webshare.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Nevíte náhodou někdo, jaká byla hlavní myšlenka plakátu s W. Churchillem Holding the line?

  a href"http://www.google.cz/imgres?um1 hlcs biw1366 bih643 tbmisch tbnidh5fDlQ5lI0JoJM: imgrefurlhttp://www.allposters.co.uk/-sp/Holding-the-Line-Churchill-Posters_i3977591_.htm docid2PKf6BfWrKH9bM imgurlhttp://cache2.allpostersimages.com/LRG/28/2815/BQKOD00Zosters/holding-the-line-churchill.jpg w337 h450 eiDbF9T_2KEYaMswbTve2xCQ zoom1 iacthc vpx1139 vpy131 dur469 hovh256 hovw191 tx108 ty152 sig116324857265578784693 page1 tbnh147 tbnw116 start0 ndsp21 ved1t:429,r:6,s:0,i:76" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Netuší náhodou někdo, jestli se dá ještě v nějakem obchodě sehnat CD od kapely Mňága a žďorp s názvem Happyend?

  Toto CD se nedá koupit dokonce už ani na stránkách kapely. Asi to byla limitovaná edice, ale kdyby přesto někdo věděl o nějaké prodejn,ě kde je CD k mání, dejte prosím vědět.

  Další informace


  Jakým způsobem kontrolujou krámy, jestli jim náhodou u nějakýho výrobku nevypršelo datum spotřeby?

  To jako každej měsíc ručně procházej výrobek po výrobku a na každým hledaj razítko s údajem o expiraci?Doplňuji:annas: no a na jakým principu ten tvůj přístrojek funguje? :§ to mi řekni, já vždycky myslel že je to nějak zakódovaný v tom čárovým kódu, a že když u nějakýho zboží končí poživatelnost, tak na nějakým centrálním počítači vyskočí hláška, a nebo na kase je skener kódu, a protože každej výrobek přes něj musí přejet, tak tam by se to ukázalo, jenže v čárovým kódu, jak jsem se včera dozvěděl, tahle informace vůbec není podchycená, takže si nedokážu představit, že třeba v takovým kauflandu, kde maj v regálech statisíce zboží, chodí každou inventrůru pajdulák s nějakým přístrojem a s každým tím výrobkem otáčí dokola, aby našel razítko s datumem..

  Další informace


 • Nevíte, prosím, náhodou někdo, jakým způsobem bych sem mohla vložit textový dokument psaný a uložený ve Wordu?

  Nemyslím zkopírovat text a vložit ho sem, text je na to příliš dlouhý. Chtěla bych sem vložit jen link, odkaz, aby se to dalo klasicky rozkliknout. Dokument má koncovku .doc. a nejde to převést na koncovku obrázku , nelze vložit do malování atd. Děkuji za jakékoliv nápady :-)

  Další informace


  Neví náhodou někdo z vás jaký program mám stáhnout abych mohl přemenit zelené plátno za webkamerou nečím jiným ?

  Neví náhodou někdo z vás jaký program mám stáhnout abych mohl přemenit zelené plátno za webkamerou nečím jiným ? Zelené plátno mám jen potřebuju pomoct s tím programem :). Předem děkuji za odpovědi :D

  Další informace


 • Po předplacení nájmu dopředu na 5 let se osoba chce náhodou po 2 letech přestěhovat. Jak dostane peníze zpět?

  Je nutnost mít nějakou nájemní smlouvu s potvrzením, dokdy je předplaceno, aby dostal peníze zpět? Jinak člověk nemá důkaz a peněz se nedočká? Nebo je to tak, že pokud se to předplatí, tak ta částka prostě padla na pronájem a nevrací se, a když se pak ta osoba přestěhuje, tak tam pak 3 roky nikdo nesmí? Ale majitel tam pak může kdykoliv zase přijít jak chce, či se klidně o rok později vrátit zpět a zase tam ještě na dva zbylé roky bydlet?

  Další informace


  Je pravda,že když bude můj přítel mít u mě trvalé bydliště a náhodou se rozejdeme, bude mít nárok na náhr. byt? Díky

  Právo na bytDoplňuji:A vyplývají z toho nějaká práva pro něj?

  Další informace


  Dobrý večer nevite nahodou jaký je vzor na předčastne propušteni Děkuji

  propuštění čeho, nebo koho, od kud???

  Další informace


 • Nevíte někdo náhodou, kde se v Třinci dá přihlásit do tenisového kroužku?

  Myslím,že tady to nebude problém a href"http://www.tctrinec.cz/" rel"nofollow" http://www.tctrinec.cz/ /a

  Další informace


 • Nemá náhodou dnes být uvolněné demo Mafia II?  Další informace


  Nejsou Odpovědi náhodou soutěž?

  Doplňuji:Je mi uplně jedno jestli se tady soutěží.Ale někdy mi připadá,že jsou tady jedinci,kteří sledují stav svého bodového konta a den co den ze sebe musí vypotit otázku,byť i blbou.Navíc mohu nějakou svou blbou odpovědí získat antipatie účastníků a jsem do budoucna nebodován.

  Další informace


  Ahoj nevíte náhodou jestli jsou nějaká koupaliště (krytá) poblíž teplic?..

  V Teplicích je jen jedno a to se bude opravovat..Doplňuji:AQuaccentrum přímo v tepllicích se bude opravovat!!

  Další informace


 • Dobrý den, nevíte náhodou, kde v Ostravě-Stodolní ul. má být ,,nábor´´ do pracovních míst někde v Ostravě-Mošnově? Díky.

  Práce - Ostrava

  Další informace


 • Nevíte náhodou někdo, kde to mám najít a jak se to jmenuje?

  Bývalá slečna z práce měla zálibu surfovat po netu a hledat kdejaké blbosti. Kolega ji jednu blbůstku našel a ukázal jí tedy svůj nález.Jelikož na 19 monitoru byl obrázek nalezený kolegou o velikosti pár centimetrů, byla slečna nucena se na monitor podívat hodně z blízka, aby vše zřetelně viděla.Když tak učinila (s čím autor blbosti počítal), obrázek se roztáhl přes celou plochu monitoru a vybafl na ní.Nebýt za ní (myšleno spolupracovnicí) stěna o tloušťce několik centimetrů, zřejmě by skončila hodně daleko od počítače jak se vylekala.Nevíte někdo o co přesně šlo a kde to hledat?Případně i odkaz. Děkuji všem.

  Další informace