• Ahoj, poraďte mi někdo, nějaký vánoční dárek, který je milý a týká se jakkoli kávy, sestra je do kávy zap - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ahoj, poraďte mi někdo, nějaký vánoční dárek, který je milý a týká se jakkoli kávy, sestra je do kávy zap. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ahoj, poraďte mi někdo, nějaký vánoční dárek, který je milý a týká se jakkoli kávy, sestra je do kávy zap

 • Martin má stejně bratrů jako sester. Sestra jana má 2x víc bratrů než sester. Kolik je dětí, kolik je kluků a holek?  Další informace


 • Proč u škody 1203 zap. svíčka u jednoho válce vydrží jen krátkou dobu a motor běží na 3 válce. Ví někdo příčinu ?  Další informace


 • Jak pomoci memu 40 let starému ořechu, který má některé plody menší s černými skvrnami, týká se to i některých listů.  Další informace


 • Poradíte, zda se dá nějak vyhnout konkurzu v situaci uvedené v dodatku?  Další informace


 • Znáte někdo nějaký film, který se týká emo nebo asociálního prostředí? Nevadí, když bude depresivní.

  Ahoj, rád se dívám na takové smutnější filmy, pořádně ani nevím proč, ale líbí se mi to :-) Právě proto hledám takový film, který jsem napsal již v otázce. Nejlépe, kdyby film byl zaměřený na nějakého samotáře nebo odloučenou skupinu lidí od společnosti.Díky za přečtení a případnou odpověď. Snad někdo pochopil co myslím :-)

  Další informace


  Posloucháte vánoční koledy i mimo vánoční čas?

  Souhlas se Sajmonem. Mám ten samý pocit.Btw - včera jsme ale v autě poslouchali nějaký mix od Geroge Michaela a hup! najednou Wham! a Last Christmas! Byla to docela pecka, když venku bylo třicet ve stínu, ulicemi se ploužili zpocení naháči a plejzali zmrzku. Asi jsme tím přivolali ty pozdější bouřky a ochlazení...no, ale sněžit snad nezačne....:-)

  Další informace


 • Když mi někdo neznámý tyká, mám mu také tykat?

  Věk 18-30 let (muž), komunikace face-to-face.Neznámým lidem se vyká, co když mi někdo na ulici/v práci, atd. začne po případnému představení (a podání ruky) automaticky tykat? Má člověk automaticky také přejít k tykání, i když se jedná o ženu/staršího/ výše postaveného?Dodatečná otázka: Když si s někým vykám, na internetu (chat) logicky také vykám?

  Další informace


 • Vánoční dárek pro mamku... Mission impossible?

  Zdravím.Pořizuju Vánoční dárky rodině. Pro každého už něco mám. Až na maminku. Netuším, co ji vybrat. Je to podnikatelka, jediné její hobby, o kterém vím, je sport (konkr. joga, plavání). Pořídit jí nějaký kupón? Ne, zbytečné. Má roční permanentku do fitka, nemělo by to smysl. Oblečení? To taky není to pravé ořechové - rodiče vlastní obchod s textilem, takže hadry fakt ne. Co zbývá... Třeba nějaká kosmetika? Popř. nějaká poukázka do kosmetického salonu? Hmmm, tudy bohužel cesta též nevede... Mamča je taky majitelkou menšího kosmetickýho centra - nehty, kadeřnictví, masáže... A kosmetikusi samozřejmě obstará sama, a to za velkoobchodní ceny.Takže co teď? Co byste mi poradili? Dárek pro workoholičku, která se zřídkakdy objeví doma, natož v kuchyni?Předem díky.

  Další informace


  Máte nápad na vánoční dárek do 19 Kč?

  Dobrý den, pro zpestření dne Vám sem dám takovou záludnou otázku. Máme vánoční akci a každý musí přinést co největší dárek, podmínka je do 19,- Kč a samozřejmě vč. účtenky. Co byste vybrali Vy?

  Další informace


 • Načítanie osobných nastavení po zap.pc  Další informace


  Ahoj,budu natáčet film a hodil by se mi nějaký program na tvorbu plazmy a ohně.jestli nějaký program znáte tak napište.

  schánim program na tvorbu plazmy a ohně díky.

  Další informace


 • Jaký vánoční dárek pro dítě?

  Ahoj všichni, kdo máte děti :)kde nakupujete dárky? Hodil by se mi nějkaý typ. A kdo máte jak staré děti? :)

  Další informace


  Jaký rodinný příslušník by byla sestra sestry mé sestřenice?

  sestřenice

  Další informace


 • Co se stalo v letech 25 n.l.; 44 n.l.; 16 před.n.l.; 62 n.l.; 31 před n.l.; 27 před.n.l?

  Moje sestra dostala úkol na Dějepis (6.třída) Více v popiskunevíme co se stalo v roce (25 n.l. 44 n.l. 16 před.n.l. 62 n.l. 31 před n.l. 27 před.n.l )Doplňuji:Má to v sešitě takhle:a)25 n.l. b)44 n.l. c)16 př.n.l. d)62 n.l. e)31 př.n.l. f)27 př.n.l.

  Další informace


 • Ahoj nevíte někdo nějaký dobrý hry mma?Nějaký ne pro klukxy tak děkuji za odpovědi :*

  Nevím, neznám, nehraji, ale mám Google. Ty ne?Vybírej:

  Další informace


 • Zdravotní sestra s pajdákem?

  Budu se hlásit na zdravku a na pajdák, ale bojím se, že se třeba dostanu na pajdák ale ne na zdravku. Mamka někde četla, že když budu mít pajdák s maturitou, můžu si pak udělat vysokou na zdravotní sestru. Ale nevíme to jistě. Omlouvám se jestli je to trochu nesrozumitelné :)

  Další informace


  Poraďte (podle vlastní zkušenosti) nějaký dobrý recept na domácí chléb, který lze udělat doma v troubě.

  Kdysi jsem domácí chléb pekla v troubě. . Recept byl stejný, jak je uvedený v návodu. Zkuste si projít podrobný postup. a href"http://ano1.mujblog.centrum.cz/clanky/Domaci-chleb-z-trouby-64978.aspx" rel"nofollow" http://ano1.mujblog.centrum.cz / hellip /a Většina receptů se shoduje, záleží na druhu mouky, na droždí či kvásku. a href"http://www.google.cz/ hlcs sclientpsy-ab qchléb+pečený+v+troubě+recept oqchléb+pečený+v+troubě gs_lhp.1.1.0l2j0i5i30.1605.5755.0" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kterou vysokou školu studovat, pokud chci být sestra na psychiatrii?

  Kromě medicíny a všeobecné sestry. Předem děkuji za odpověďCo studovat za vysokou školu, pokud chci být sestra na psychiatrii?

  Další informace


 • Poraďte, prosím, nějaký spolehlivý přostředek, který vám pomáhá na zahnání únavy. Lék, potravinový doplněk,...

  Mi pomůže jedině se pořádně vyspat....A z doplňků snad ty vitamínové preparáty, protože zelenině moc nedám....

  Další informace


  Musí mít sestra doprovod k lékaři?

  Sestra byla před pár dny na chirurgii na trhání zarostlého nehtu..zítra má jít na převaz, je jí 16 let..potřebuje i na pouhopouhý převaz doprovod nebo může jít sama?

  Další informace