• Ahoj,uz sem na to pokladal otazku.ale splet sem ji trochu.mobil s OS Microsoft Windows Mobile 6.1(neobsahuje cz menu)CO - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ahoj,uz sem na to pokladal otazku.ale splet sem ji trochu.mobil s OS Microsoft Windows Mobile 6.1(neobsahuje cz menu)CO. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ahoj,uz sem na to pokladal otazku.ale splet sem ji trochu.mobil s OS Microsoft Windows Mobile 6.1(neobsahuje cz menu)CO

  • Proč, když jsem dnes vypil už asi 10 l, na WC jsem byl jen 3x?



    Další informace


    obry den chtel sem zeptat jestli se namne stahuje amnestie kdyz sem sy vzal pujcku pred 5 letech atake sem sy vzal auto



    Další informace


  • Jak vyčistit starší, poněkud zašlé (zapečené) formičky na cukroví?



    Další informace


  • Proč mi mobil hlásí signál není dostupný? Všem ostatním signál jde.



    Další informace


    Jak dostat do Čech mobil z USA, když ho sem obchod oficiálně nedováží? (Motorola Moto X 2014)



    Další informace


    jakeho vybrat operatora sazka mobile nebo itesco mobile??



    Další informace


    Ahoj,uz sem na to pokladal otazku.ale splet sem ji trochu.mobil s OS Microsoft Windows Mobile 6.1(neobsahuje cz menu)CO



    Další informace


  • Přišel už někomu přeplatek na daní( díte, poplatník)? Brno? podávala sem 31.3.2014,,díky



    Další informace


  • Hledám film,který před nějakým časem vysílali na TV Nova.Problém ale je,že si nepamatuji jeho název,ale děj trochu ano.

    Film byl romantického žánru.Pojednával o ženě,která se vyspala s kdejakým mužem a dost často je střídala.Jednou ale poznala bohatého muže s kterým pak čekala dítě,ale on si myslel,že ho čeká s jiným mužem(jehož jméno bylo Aaron).Muž,s kterým to dítě opravdu čekala,tak si myslel,že je s ním nejdřív jen kvůli penězům,tak tento muž na ní nastražil past a řekl,že se ho jeho rodině zřekli, a že nemá žádné peníze,A tak z bohatého muže se stal najednou chuďas.Nakonec to skončilo tak,že se ti dva udobřili a dále spolu žili.Pokud byste někdo věděl,co je to za film,tak mi to prosím napište,budu moc ráda. :)

    Další informace


  • ahoj.chtela jsem se zaptat.kdyz sem si spalila zapalovacem rasy,dorostou mi?jestli ano,za jak dlouho??:)

    Kdybys nekouřila, neměla bys takový problém! Řasy dorostou, ale doba kterou k tomu budou potřebovat je individuální.

    Další informace