• ahoj všem jak mám postupovat když jsem v podnájmu a mám byt samou plíseň.Mám dál platit nájem nebo co mám dělat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: ahoj všem jak mám postupovat když jsem v podnájmu a mám byt samou plíseň.Mám dál platit nájem nebo co mám dělat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - ahoj všem jak mám postupovat když jsem v podnájmu a mám byt samou plíseň.Mám dál platit nájem nebo co mám dělat?

 • Jak byla cesta v praze jednoho divadelního herce, kde si v hospodě dal vždy jedno pivo a šel dál?  Další informace


 • Zpětný nájem nebo?!  Další informace


  RPG byt - odevzdani bytu a najem za tu dobu  Další informace


  Plíseň po zimě, zátékáním , co dál  Další informace


  Jak může být vysoká kauce při podnájmu bytu?Je nějaký limit?  Další informace


  Dane z podnajmu  Další informace


 • Jak mám po třetí správně reklamovat mobil se stejnou závadou?  Další informace


 • dostal jsem slušnou pracovní nabídku práce v Německu s otázkou jestli mám pracovní povolení?...jak dál postupovat?

  už tady byla v minilosti odpoved na to,ale zajimalo by mě kde nemohu mít nedoplatky... v Německu nebo v CZ? děkuju

  Další informace


  Kolik lidí bydlí v podnájmu? Kolik lidí pronajímá?  Další informace


 • Ahoj všem,kde je nejlepší podat inz. na prodej věcí. Foto,maserské lehátko, broušené sklo atd.Nebo,kdyby měl někdo zájem

  aukro.cz ale bacha, není to INZERTNÍ server, ale AUKČNÍ. Přečti si pečlivě pravidla, ať víš, jak to funguje. Ale prodá se tam prakticky všechno a rychle.

  Další informace


 • Ubuntu-Odinstalace. Dal jsem smazat z registru, místo abych dal odinstalovat ... a teď to tam nikde není.

  a místo toho aby tam byl jeden systém,jsou tam dva? Obnovení systému jsem dělal to nepomohlo.Jsem zoufalý co teď?

  Další informace


  Když dám někomu odběr na youtube tak když dotyčný kterému jsem dal odběr vydá nové video dostanu o tom email nebo jen ..

  Když dám někomu odběr na youtube tak když dotyčný kterému jsem dal odběr vydá nové video dostanu o tom email nebo jen zprávu na YTJe to taková trapná otázka ale já to fakt nevím, dík moc za odpovědi .

  Další informace


 • Přijal jsem do podnájmu vandala který ničí majetek v domě.

  Sousedi prý budou takovou škodu vymáhat na mě Mají na to právo a jak se mám proti tomu bránit já,nemohu přece za činy cizího člověka,jakmile jsem se to dozvěděl dal jsem mu okamžitou výpověd.+Doplňuji:Nejde o to jak naložit s podnájemníkem toho prostě zítra vystěhuju ale k problému náhrady za škodu kterou za velmi krátkou dobu způsobil a kterou chtějí sousede uhradit po mě jakožto jeho nájemcem

  Další informace


  Na mých pozemcích stojí škola. Kde mám požadovat nájem, nebo odkup pozemku?

  Nechej ji zbourat!Nejdříve bych si to ověřil na katastrálním úřadu a pak bych se obrátil na někoho z té školy. Ředitele nebo nějakého jiného šéfa, případně na ministerstvo školství.

  Další informace


  Manžel chce,abych se odhlásila z trvalého pobytu i s dětmi,máme před rozvodem a já bydlím měsíc i s dětmi v podnájmu

  Dům je napsaný na něho,hrubou stavbu měl před svatbou,dodělali jsme ten domek už za trvání manželství.Čeká nás rozvod a manžel mně nechce vyplatitrý na to nemá/a trvá na odhlášení z domu.Může to udělat i bez mého vědomí?Co by to pro mně a děti znamenalo?V podnájmu mně nahlásit na trv.pobyt nechtějí,ale já ani nechci,chci zůstat na staré adrese nahlášena,po rozvodu se uvidí.Když rozvod nepodepíše,i tak nás rozvedou?

  Další informace


  Je vrácení přeplatku z inkasa v případě podnájmu samozřejmost, či nikoliv?

  Pokud bych bydlel v podnájmu, kde bych platil mimo jiné i inkaso, dostal bych přeplatek (kdyby nějaký byl) automaticky, nebo by to muselo být součástí nějaké smlouvy?

  Další informace


  Dobry den.Chtela bych se zeptat jak postupovat u rozvodu kdyz mame s manzelem byt ktery spada do druzstva?

  S manzelem spolu jiz nejsme vice jak pul roku a ja jsem zde zustala zit se svymi detmi a on si nasel nahradni bydleni.Dekuji za odpoved.

  Další informace


  Co mají dělat lidi, co nemají rezervy, příjdou o práci a neví co zaplatit dřív (nájem, jídlo, svoje dluhy)?

  K dotazu mě inspiroval dnešní článek v novinách, že města, přitvrdí na dlužníky, že nové smlouvy budou na dobu určitou a rovnou se podepíše exekutorský zápis.Půjčit si je cesta do pr... (zhroší to situaci člověk bez práce a s dluhy).Když je člověk ve stresu tak těžko sežene novou práci (zvlášť v regionech, kde práce není), protože zaměstnavatel na něm třeba vidí, že není úplně ve své kůži.Na sociální dávky třeba nedosáhnou, z jakých koliv důvodů.Co mají tito lidé dělat? jak se mají znova postavit na vlastní nohy, ať jdou jakou koliv cestou tak všude je nějaký větší nebo menší problém.

  Další informace


 • Být štěstím bez sebe či být vzteky bez sebe. Jak může být člověk bez sebe, když ani nemůže vystoupit ze svého těla?

  Nebo co má za význam, když je někdo bez sebe? Každý má přeci jen sebe samotného. :)

  Další informace


 • 2 roky jsem osvč.Nyní si chci začít platit nemocenskou,kdy ji budu moci využít?A kolik dostanu,když budu platit 500 měs?

  Za 500 Kč / měs. toho asi moc nedostaneš.Myslím, že by ti to řekl účetní nebo spíše na sociálce.Abys dostal nějakou rozumnou částku, musel bys platit pár tisíc / měs.

  Další informace