• Ahojte..chtěla bych se zeptat na jakou školu bych měla jít když bych se chtěla stát finanční manažerkou.. :) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ahojte..chtěla bych se zeptat na jakou školu bych měla jít když bych se chtěla stát finanční manažerkou.. :). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ahojte..chtěla bych se zeptat na jakou školu bych měla jít když bych se chtěla stát finanční manažerkou.. :)

 • Kolik způsobil škody řidič autobusu pomalováním plakátů a kolik bude stát 100 dní ve vězení?Není to finanční blbost pro


 • Přála bych si lepší postavu. Abych měla hubenější stehna, abych měla trochu více vydět kosti. Poradíte mi?

  Snažila jsem se nejíst a pít jen vodu. A cvičit. Zhubla jsem 4kg ani trochu to nejde vydět. A nejíst je celkem těžké. A teď jsem to tase nabrala protože můj přítel mi nakonec řekl že to tedy nechce abych trpěla a nejedla. A kamarádi atd. Mi říkají že jsem hidně hubená. A mamka a brácha říka zě mí mladší sestry postava se jim líbí více. Mě se opravdu vůbec tedy nelíbí. Váží 63 kg. A to jí je 11(12) let. Mě je 13(14)let a vážím nyní 52 kg a měřím cca 162.
 • Chtěla bych se zeptat, když mi končí OP 12.7., tak jestli mohu jet do té doby do zahraničí, nebo musím mít už nový ? Dě

  Na OP je uvedeno datum, do kdy platí. Rozumí se samo sebou, že o nový občanský průkaz si tedy požádáte tak, aby Vám začal platit nejpozději následující den po ukončení průkazu starého. Na tom nic nemění ani Váš záměr vyjet do zahraničí.
 • Ahojte, potřeboval bych prosím poradit s jedním příkladem do chemie. Stačí nějak jednoduše napsat vzoreček a výsledek.

  Kolik cm3 kyseliny dusičné o hustotě 1,3866 g.cm3 je potřeba na přípravu 250ml jejího 1,5M roztoku?Děkuju mockrát.Doplňuji::) to právě nevím jak..
 • Na jakou/kterou vysokou bych měla jít? Chtěla bych maturovat z dějin kultury a dějepisu.

  Jsem na gymnáziu a chtěla bych maturovat z dějin kultury a dějepisu, protože mi přijdou jako nejjednodušší předměty a baví mě. Ale nevím na jakou vysokou by se mi hodily.
  Na jakou školu mám jít v ČR abych se s tím vzděláním uživila i v Americe???????? proísm poradte mi

  Heleďse, na jakoukoli, která Ti jde a bude Tě bavit. Jen jestli plánuješ jít do USA, musíš hodně makat na angličtině, hlavně během té střední - z vlastní zkušenosti vím, že když začneš pořádně až na vysoké, už to jde hůř.V USA se myslím bez problémů uživí šikovná sestřička, doktorka, učitelka nebo instruktorka zájmovejch kroužků pro děti... a to je jen tak, co mě z placu napadlo.Hlavní je, aby tě to bavilo (v USA je myslím důležitý při žádání o práci vypadat zapáleně a nadšeně :) , bylas dobrá a uměla řeč. Pak se to zvládne :)
  Na jakou vysokou školu jít, chci-li se zaměřit na grafický design? Který obor na Masarykově univerzitě si vybrat?

  Příští rok si budu muset vybrat semináře a tak už teď přemýšlím, jaké to asi budou. Bohužel ještě nevím co bych tak chtěla dělat, o to je to těžší. Přemýšlela jsem o grafickém designu na Masarykově univerzitě, jelikož mě vždy bavilo stříhat videa, navrhovat vzhled stránek nebo dělat různé projekty do školy, prezentace atd. (na tyto věci jsem celkem perfekcionista, takže nad tím strávím většinou dost času, aby to vypadalo opravdu dobře). Dívala jsem se na stránky MU, jenže těch oborů je tam tolik, že se v tom moc nevyznám. Nemáte někdo s tímto zaměřením nějaké zkušenosti, nejlépe přímo na MU? Hodily by se nějaké tipy, jaké obory volit. Děkuji
  Na jakou střední školu mám jít, když chci být učitelka a nechci mít jenom bakaláře?

  Jediná možnost je vystudovat gymnázium, nebo střední pedagogickou školu a potom vysokou pedagogickou školu. Tak lze získat titul Mgr.
  Na jakou střední školu mám jít pokuď chci být pilot?

  Dobrý den můj ambiciózní sen je stát se pilotem dopravních letadelvím že se tento obor učí na vysoké škole ČVUT ale nevím na jakou mám jít střední je to jedno? školu je to jedno? poradíte mi? děkuji
  Na jakou mam jit skolu?


  Můžu jít na vysokou školu na pedák (obor čj a literatura), když studuju průmyslovku (ITE)?

  PedákDoplňuji:A nebude ničemu vadit, že jsem studovala jiný obor?
  Měla bych na to jít na gympl?

  Jsem v 9. třídě, a absolutně nevím na jakou střední mám jít..... Dneska sme dělali ve škole 3 hodinový testy na volbu povolání, tak doufám, že mě nějak pomůžou, ale nevím no.... Prostě nevím co bych chtěla dělat, na všechno kdo mě co nabídne řeknu že ne, že to a to je na tom blbé.... Rodiče mě nechají volné rozhodnutí. Přemýšlela jsem že byc šla na gymnázium, abych měla čas se rozhodnout ještě, ale myslím že bych se tam nedostala :/ v Prvním pololetí 8. třídy jsem měla dvě 3 a nějaké ty dvojky, v druhém pololetí jednu trojku a asi 4 dvojky, toto pololetí chci mít vyznamenání, kdybych ho měla, myslíte, že bych se mohla na gymázium dostat? :/Doplňuji:Funna: dobře, moc děkuju, kdybych chtěla jít na ten chympl teda, tak to byhc dělal příjmečky jako na střední?
  Mohl bych jít znovu na učňovský obor (nebo střed. školu), když už jeden mám a mám dokonce i maturitu ??? :)

  Uvažoval jsem o dalším učebním oboru (stř. škole), protože první obor mi skoro nic nepřinesl. Sice nevím jak bych to se svým věkem vydržel v plné třídě žabantů, ale nový obor (třeba technického zaměření) by mi mohl přinést lepší nabídku práce do budoucna :)Zajímalo by mě, jestli by to šlo, nebo jestli by byl problém už s dřívě ukončeným vzděláním ? :)
  Když se dostanu na stř.školu a nepůjde mi to můžu odejít a jít na obor?Děkuju za odpověď

  Jistěže můžeš změnit školu na jakýkoliv jiný obor jak na dané škole, nebo můžeš odejít i na úplně jinou školu. Akorát pokud to nebude identický obor, akorát na jiné škole, tak počítej s tím, že budeš začínat znovu od prvního ročníku. :-)
  Když chci jít na střední jazykovou školu, musím už umět šlušně nějaké jazyky (nepočítám češtinu a angličtinu)?

  Neni podmínkou. Znalosti získáš na škole.
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak bych se dostala k práci být redaktorem v nějakém časopisu o zvířatech. Děkuji!

  Vystuduji žurnalistiku a jak se dostanu do časopisu zaměřeném na živočichy? Děkuji za odpověď
  Chtěla bych se zeptat jestli mi zůstává status studenta do konce srpna i když sem nesložila maturitní zkoušku...

  a budu ji opakovat.díky za odpověď
  Chci se zeptat, chci jít na školu aplikované kybernetiky ale nevím jaký obor si vybrat programátora nebo grafika ? Díky.

  Záleží na tom, co tě víc zajímá.Programátor řeší práci se systémy, grafik práci s obrázky, s tím co je vidět a ne jak a proč je to vidět.
 • Jaké je vybavení a účel sanitek třídy C?

  A přikládám obrázek 3 přístrojů, které nevím na co jsou. (Pouze se o to zajímám... vždy mě tyto věci lákaly zjistit na co jsou) Čím víc info bude, tím víc mě potěšíte. (Přesněji ráda bych věděla jak a na co slouží)Název videa je a obrázku.
 • Dobry den chtěla bych se zeptat,v pátek nebo v sobotu(20 -21hosi jedem pro štěně,jak se o něj starat když je poprvé dom

  bude to štěně border kolie křížený s vlčím špicem(fenka)