• Airsoft záruka??? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Airsoft záruka???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Airsoft záruka???

 • Od kdy se hraje (věk) Airsoft/Paintball ?


 • zaruka na mobilu


  Koupě foťáku v zahraničí a její záruka


  Dvouplotýnkový indukční vařič - záruka kvalit


 • Záruka u reklamovaného dílu

  Dobrý den,reklamovala jsem u kočáru prasklý díl,vymenili mi ho za nový.Záruka na celý kočár již prošla,vyměněný díl je rok starý a opět praskl,mám ještě nárok reklamovat ho?
  Koupě brýlí na airsoft + anketa.

  Zdravím, potřeboval bych poradit, ohledně brýlí na airsoft. Uvažoval jsem o těchto: a href"http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_aviewProd productId2812" rel"nofollow" http://www.airsoftmorava.cz/ hellip /a , nebo a href"http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_aviewProd productId2813" rel"nofollow" http://www.airsoftmorava.cz/ hellip /a . Vím že je to stejný výrobek jenom jiná barva ale potřebal bych znát váš názor jestli si myslíte jestli jsou kvalitní popř. jaká se vám líbí vice barva?
 • záruka, zdroj


  poslednich 10dni zaruka


  Zaruka na baterii v notebooku?


  Nepadne záruka???


  Dell - mezinárodní záruka


  CZC.cz - záruka pro právnickou, nebo fyzickou osobou podnikající (IČO)


 • Záruka na zboží


  Reklamace - záruka vs životnost u ecigarety


  Jak funguje záruka od fyzických osob ?

  Ahoj,Prodal jsem na bazosi nevhodný dárek, který jsem dostal (nepoužitý telefon). K telefonu jsem nedával žádné záruky. Kupující mi po dvou dnech napsal, že mu přestal fungovat display avšak při dodání bylo vše funkční. Teď chce vrátit peníze. Má na to nárok?Děkuji :)
 • airsoft shop v okoli Telče

  Nemyslim jako primo nejaky velkz obchod jako treba BAS ale treba obchudek kde bz prodavali AS zbrane. Predem dekuji za odpoved.
  Co si vybrat? AirSoft vs. PS Vita

  Ahoj všichni, přemýšlím, co bych tak chtěl na Vánoce a teď zase trochu vítěží Airsoft nad PS Vituou.Někdo ví, někdo neví. Mám strašně rád hry a nemám žádnou konzoli (tento rok sem chtěl PS3 ale nástup PS4 mě zmrazil) a tak sem se zamýšlel nad PSV, kterou potom budu moci propojit na příští Vánoce s PS4 ale to je jedno...Moc teď nevím, co u mě vítězí...realita nebo hry? Opravdu nevím...jaký názor máte Vy?Zde odkazy:Co je Airsoft? a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Airsoft" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a PS Vita: a href"http://www.toysrus.atroduct/index.jsp?productId20769321" rel"nofollow" http://www.toysrus.at/ hellip /a ASka: a href"http://airsoftmorava.cz/index.php?_aviewProd productId3533" rel"nofollow" http://airsoftmorava.cz/ hellip /a Díky za jakoukoliv odpověď :)
  Co se stane když do plynové AirSoft zbraně dáme plyn do zapalovačů ?

  Co se stane když do plynové AirSoft zbraně dáme plyn do zapalovačů ?
  Airsoft baterky

  Prosím nevíte někdo nějaký levný airsoft obchod.
 • Prodej airsoft zbraně- jaké je její hodnota dnes?