• Ako ma vyzerať žiadosť k polícii ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ako ma vyzerať žiadosť k polícii ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ako ma vyzerať žiadosť k polícii ?

 • Zastavení vozidla policií  Další informace


  Myslíte, že by fungovalo na zločince znásobení trestu, pokud člověk z místa činu uteče a nepřihlásí se na policii?  Další informace


  Jít na policii?  Další informace


 • bude se při každém zastavení vozidla policií foukat do testru?  Další informace


 • Byt - Ako by mali vyzerat stupacky? Rady? Normy?  Další informace


 • Řeknou mi na policii, zda je na mě podáno TO?

  Řeknou mi na policii, zda je na mě podáno trestní oznámení? Mám podezření, že na mě jeden člověk podal bezdůvodně TO a docela bych rád věděl, zda je tomu doopravdy tak a na co se mám připravit. Vím, že by si mě měli předvolat, ale chci to vědět hned.

  Další informace


  Pracuje a bere dávky - Nahlásit policii?!

  Tak jsem si právě přečetl inzerát, který mě opravdu nazdvihl ze židle. Tak já poctivě pracuji, platím daně za všechno, polovinu peněz mi bere stát. A pak se tady objeví takový člověk, který se nám doslova směje do obličeje! a href"http://www.bleskovepujcky.czujcka-jsem-na-up-a-pracuji-22113/" rel"nofollow" http://www.bleskovepujcky.cz/ hellip /a Je na úřadu práce a pobírá sociální dávky. A zároveň pracuje! A ještě se tím chlubí na internetu. A uvádí své kompletní údaje. No nemělo by se toto někam hlásit?!Vždyť toto už není možné, co si tady někteří lidé dovolují!Doplňuji:Tak to někdo nahlaste, pokud je tady ta povinnost! Protože toto rozhodně není v pořádku. A rozhodně si nemyslím, že by jen mazal med okolo pusy! Protože si každý zprostředkovatel půjček určitě ověří, že má takové příjmy minimálně na bankovním účtu.

  Další informace


  Pokud bych viděl, jak někdo páchá trestný čin, můžu ho natočit a důkaz předat státní policii?

  V případě, že by někdo páchal trestný čin, zejména trestný čin proti životu a zdraví, můžu ho natočit a důkaz předat policii?poznámka: Samozřejmě bych také zavolal tím mobilem policii a v krajním případě bych se také oběť pokusil bránit.

  Další informace


  Nevíte kde najít české znění zákona o Policii v USA?

  Znění zákona o PČR se dá najít bez problémů, ale často se dohadujeme, kdy, za jakých podmínek, může např. policista v USA použít zbraň, jaké má vůči vám práva, atd.. Někdy mi to připadá, že v USA ještě neskončil divoký západ, tak bych si rád přečetl dnešní pravidla hry.

  Další informace


  Môžem vybrať na polícii manželkin občiansky?  Další informace


  Má počítačový servis povinnost informovat Policii České republiky, když v počítači, notebooku najde nelegální software?

  Jako například Microsoft Windows, Microsof Office, Adobe Photoshop, hry, ...Jestli to servisy nedělají je asi věc jiná.Je přece v nějakém zákoně, že je povinnost nahlašovat trestné činy nebo ne ?To že je v osobním počítači nelegální software, ale ještě neznamená, že jej nainstaloval ta osoba, která jej do servisu přinesla a uvedla svoje identifikační údaje.

  Další informace


  Musí zdrav. zařízení hlásit zranění v důsledku dopravní nehody policii?

  Pokud poškozený uvede, že se to stalo při nehodě, ale hlásit to chtít nebude?

  Další informace


  Lovci lidí mají za cíl pochytat ty nejnebezpečnější zločince z celého světa bez spolupráce s policií a FBI?

  Ne, za spolupráce policie a dalších složek.

  Další informace


  Když mě nějaký občansky uvědomělý soused nahlásí na Policii, že chodím venku v pyžamu, záleží na denní době a místu ?

  Např. když ráno (do 9 hodin) nebo večer (od 18:00) s Danem vylučovat a chodím zejména po travnatých plochách mezi budovami po sídlišti, dá se to považovat za výtržnictví.Jít v pyžamu po náměstí je asi trochu divné , ale po sídlišti a navíc se psem, to je pochopitelnější, že nebyl čas na převlečení nebo zbytečnost, když člověk je několik metrů od baráku.V zimě to moc praktikovat nejde, ale v létě je to rychlejší a pes se nemusí znervózňovat mým převlékáním :-)

  Další informace


  Japonsko,zákaz KSČM, a teď přepadení ČT vojenskou policií. Opravdu se svět zbláznil,a příští rok je konečná?

  Doplňuji:Dík hanulko11,teď jsem si teprve oddechl :-)

  Další informace


  Jakou stravu a kolikrát denně obdrží zadržený v cele na policii?

  Je někde stanoveno jak často a jakou stravu musí zadržený obdržet, pokud je umístěn do cely předběžného zadržení na policii.Nemyslím do vazby ve vazební věznici, ale na policii na obvodním oddělení.Nebo si řekne, že má hlad a žízeň a policajti mu donesou třeba pizuu s colou?A kdo to platí? Co když nemá peníze, je zadržen, ale má hlad.

  Další informace


  Jak se dá podat anonymní udání na PČR?

  Čau lidi! Prosím vás, Jde o výrobu a distribuci drog, není to legrace..

  Další informace


  Jak pojistit majetek, dá se pojistit proti krádeži třeba plazma? Nebo stačí věřit policii, že ochrání?

  a href"http://www.novinky.cz/koktejl/227757-do-novozelandskeho-vezeni-se-vloupali-zlodeji.html?refboxD" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Pokud některý občan viděl někoho, jak si nese v tuto noční dobu velkou televizi, anebo snad slyšel či viděl něco zvláštního v okolí vězení, nechť laskavě uvědomí policii, prosil veřejnost seržant Thomas McIntyre, který vede vyšetřování.

  Další informace


 • Ktory hrac nastupil na MS ako 42 rocny ako najstarsi hrac?

  A Dino Zoff B Peter Shiton C Roger Milla D Lev Jasin

  Další informace


 • Nevíte prosím, jestli musí vysokoškoláci(nejen z policejních VŠ)absolvovat přijímací zkoušky, když se hlásí k policii?

  Samozřejmě, jsou fyzické testy, lékařské prohlídky, psychologické testy.Z policejní akademie nemusí jít hned dělat policistu, ale třeba asistenta státního zástupce něbo nějakého asistenta u soudu

  Další informace