• Ako sa môže stať človek človekom bez štátneho občianstva? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ako sa môže stať človek človekom bez štátneho občianstva?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ako sa môže stať človek človekom bez štátneho občianstva?

 • Za jakých podmínek se může člověk stát přebytečným?

  Přebytečným kde? Přebytečný může být dvanáctý při fotbale, přebytečný může být pracovník, přebytečným se může stát třetí při schůzce dvou. Podmínky budou v různých případech různé.

  Další informace


  Může si člověk založit vlastní autonomní stát?

  Kdybych například našel nějaký ostrov v Oceánu, tak bych si na něm mohl založit vlastní stát?

  Další informace


  Má se člověk chovat čestně, bez hříchu, jen proto, že se za jeho chyby kdosi kdysi dávno před staletími obětoval?

  Vysvětlím dilema:Na ulici mě oslovil novodobý zvěstovatel víry . Vysvětloval mi, jak se za naše hřích Ježíš Kristus obětoval. Na mou otázku: To znamená, že dnes skoro 2000 let po Jeho oběti mohu hřešit beztrestně? Nemusím být odpovědná za své pochybení, jen proto, že se kdysi dávno kdosi za mé pochybení obětoval? Nebo mám žít čestně z vlastní vůle a za své hříchy se plně odpovídat? Jeho odpověď zůstala v původním obětoval se i za nás, lidi z daleké budoucnosti, kteří přijdou po jeho životě Kdo měl pravdu?1 - ´zvěstovatel´ se svou naukou: že jiný člověk se kdysi dávno obětoval za naše hříchy, tudíž taky mé hříchynebo2 - já, která tvrdí: máme žít čestně a spravedlivě z vlastní vůle, nikoli z vděčnosti za něčí pradávnou oběť

  Další informace


  Když má někdo mozek psychopata, ale je to milý, hodný a dobrosrdečný člověk, může s ním stát něco udělat?

  Hodný psychopat

  Další informace


 • modra smrt - co moze byt pricinou toho?  Další informace


  Strong DC++ - Ako umelo zvýšiť počet slotov a ako zistím koľko ich mám  Další informace


  Moze zapojenie cez redukciu sposobit nefunkcnost klavesnice?  Další informace


  Hlasový rozhovor medzi človekom a počítačom. Kto je človek a kto je počítač v dialógu_

  Lidé, kteří se blíže znají, znají také většinu výrazů a forem kontextu, který druhý jedinec používá. Tento přístup lze očekávat i u budoucích počítačů. Počítače se tak budou postupně přizpůsobovat lidskému chování a konkrétnímu uživateli, což povede ještě k bližšímu vztahu mezi člověkem a elektronickou formou umělé inteligence. a href"http://magazin.e15.cz/e-svetocitace-pochopi-i-sarkasmus-staci-na-to-matematika-770930" rel"nofollow" http://magazin.e15.cz/ hellip /a Už teraz nám veľakrát odpovedá počítač, ale čo o takých 10 rokov. Budeme schopní rozoznať, či telefonujeme s počítačom alebo človekom? Alebo počítač nedokáže tie malé odtiene ľudskej reči a slovnej zásoby jazyka, nielen spisovného ale aj jeho mutácii?

  Další informace


  Ako automaticky nastaviť webstránku ako HOMEPAGE ?  Další informace


  AJAX - moze nastat situacia...  Další informace


 • Môže byť zvolený aj BEZDOMOVEC?

  zvolený môže byť každý občan nad stanovený vek, (pokiaľ nie je vo výkone trestu).Môže byť zvolený aj BEZDOMOVEC?

  Další informace


  Bez práce, bez domova, bez příjmů - Co dělat?

  Dobrý den,je mi 20 let, od školy jsem pracoval kvůli zdravotnímu omezení vždy brigádně. Protože někam do fabriky atp. mě nevezmou (nikdy jsem neprolezl přes lékařskou prohlídku). S rodiči nemáme zrovna nejlepší vztahy a nyní mě nechali zrušit trvalý pobyt a musel jsem se vystěhovat. Takže jsem hlášen na Obecním úřadě. Snažím se najít nějakou práci protože již třetí měsíc brigáda není žádná k sehnání a žiji vlastně pouze z toho co jsem naspořil, přespávám u kamaráda v kanceláři kde se mohu i osprchovat atp. Ovšem finance docházejí, práce žádná v dohledu a tak přemýšlím co dál. Nikdy jsem se nechtěl dožadovat nějakých sociálních pomocí, ale ted už to bude potřeba. Chtěl bych se Vás tedy zeptat, pokud jsem vlastně bezdomovec, bez příjmů a pokud -li zavítám na úřad práce - sociálku mám nějakou reálnou možnost získat nějakou finanční podporu do doby než opět budu mít nějaký vlastní příjem?Než tam zavítám radši se optám, zda má někdo přehled. Abych tam nebyl za úplného hlupáka. Snad se mi dostane nějaké rady. Děkuji Vám.

  Další informace


 • švec bez ševce - proč se v druhém pádě neříká bez švece, ale bez ševce?

  Je švec vzoru muž nebo má nějaký zvláštní, podobně jako třeba strojvůdce (soudce)? A existujou ještě další taková slova, kde se v 2.p přehazují písmenka?

  Další informace


  Môže mi niekto vysvetliť ako teloméry súvisia s dlhovekosťou?

  Četla jsem že to funguje tak, že čím delší je máš, tím dýl budeš žít. Že vpodstatě chráněj geny před mutacema a poškozením, ale v průběhu života se zkracujou (teda ony se asi samy nezkracujou, ale když se tvořej nový, tak ty jsou o něco kratší) - tedy čím delší jsou, tím dýl chráněj. Na internetu je toho určitě spousta a href"https://www.google.com/search?qdlhovekos%C5%A5ou ieutf-8 oeutf-8 aqt rlsorg.mozilla:cs:official clientfirefox-a hlcs clientfirefox-a rlsorg.mozilla:cs%3Aofficial sclientpsy-ab qtelomery+st%C3%A1rnut%C3%AD oqtelomery+ gs_lserp.3.1.0i30l3j0i10i30.0.0.1.241.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0.wD1arw-ngU4 pbx1 bavon.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb fp7afae2899883df0b biw800 bih449" rel"nofollow" https://www.google.com/ hellip /a a href"https://www.google.com/search?qdlhovekos%C5%A5ou ieutf-8 oeutf-8 aqt rlsorg.mozilla:cs:official clientfirefox-a hlcs clientfirefox-a rlsorg.mozilla:cs%3Aofficial sclientpsy-ab qtelomery+dlouhov%C4%9Bkost oqtelomery+dlouhov%C4%9Bkost gs_lserp.3...41835.44060.2.44195.12.12.0.0.0.0.181.1053.10j2.12.0...0.0.eZ12xXb9XgU pbx1 bavon.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb fp7afae2899883df0b biw800 bih449" rel"nofollow" https://www.google.com/ hellip /a

  Další informace


 • ˇím je spôsobená neschopnosť štátneho aparátu znížiť nezamestnanosť?  Další informace


  Když člověk chce být hasičem a nemá střední školu požární ale třeba podnikatelskou a jiné, může se stát hasičem??  Další informace


  Co se stane když člověk přestane chodit do práce bez toho aniž by dal výpověď?

  Prostě se jednoho dne rozhodne že tam už nepůjde a nedá to nikomu v práci vědět.

  Další informace


 • Je člověk bez orgánu (kterému odebrali orgán) mrzák ?

  Doplňuji:Je člověk co přišel o orgán tělesně postižený (mrzák) ??

  Další informace


  Je pravda, že ten kdo má hodně svalů, má mnohem větší sílu než člověk bez svalů?

  Doplňuji:Víte, když má člověk velké svaly(cvičí) a druhý je tak velké nemá.

  Další informace


  Jak má přečkat plnou čekárnu lidí u duševního lékaře člověk neschopný udělat venku krok bez některé z fobií? To jde?

  Mám dojem, že kategorie či rubrika duševní zdraví by tady byla jedna z nejfrekventovanějších.Děkuji. Prosím.

  Další informace