• Ako sa volá song? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ako sa volá song?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Ako sa volá song?

 • Věděl by někdo co to je za song?  Další informace


 • Song kiss jizni cechy  Další informace


 • Proc, kdyz mi někdo vola, ho neslysim, i kdyz mam signal?  Další informace


  Co znamená +421, když někdo volá? Je to pouze ze Slovenska?  Další informace


 • Youtube - Song Mix

  Ahoj, chci se zeptat, určitě víte jak na YT, jsou různé mixi písniček za sebou, třeba nějaké elektro a tak. Rozhodl jsem se, že si taky vytvořím takový mix vytvořil jsem nahrál a YT a mojí stopu mi ztlumili, protože nemám autorská práva... Tak se chci zeptat, jak to dělají ostatní, protože jsou to taky normální uživatelé a stopu jim nezakázali )

  Další informace


  Nevite,jak se nazyva song,ktery je v reklame na napoj Fanta?  Další informace


  Nevite nekdo o jakou pisnicku a interpreta se jedna??

  Zdravim,Nevi nekdo co je to za song z reklamy na Cetelem? a href"https://youtu.be/a_CuGqsDjJ8" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a Předem díky kdo by na to snad přišel :)

  Další informace


  Jak se jmenuje tento song z reklamy na MISS 2014 z FTV ?

  Missky hrají volleyball na pláži a moderátor sedí na palmě.Ta písnička je myslím celkem stará a je to disco song.Zní asi takhle: ,,Héééy yo héé yo dance common! atd.Doplňuji:Náhodou je :DDěkuju ale nominaci nedám, chybí interpret :/Pro další hledače a href"https://www.youtube.com/watch?v3GwjfUFyY6M" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak se jmenuje tenhle song? (Na melodii Global Deejays - The Sound of San Francisco )

  Hledám song, který má melodii jako Global deejays - Sound of San Francisco, ale má to český text ... vím akorát že tam zpíval (mužský hlas) něco víkend co víkend .. a ještě něco přijít , nebo přijet / přijeď ted nevím přesně. Ze začátku pravdě podobně říkali názvy českých měst a to do který máš přijít bylo tuším, že na K.Tahle melodie - a href"https://www.youtube.com/watch?vckw1CnOth88" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak se jmenuje song?

  Jak se jmenuje song z reklamy:Orion čokoláda modré z nebe?

  Další informace


  Coca-cola song?

  Zajímal by mě název písničky, která podkresluje reklamu na coca-colu, ve které po otevření lahve všichni tančí a poté padají na postel, znáte ji?

  Další informace


 • Proč si myslíte, že se tak volá?

  Byla tu otázka ohledně povodňové turistiky. Proč tam lidi jezdí, fotí apod.Odpovím otázkou.Proč si myslíte, že pokud vás přepadnou, je lepší volat hoří! než pomóc!?Doplňuji:Ano, jak první napsala kvikal. Je to lidskou bezohledností. Když zavolám hoří!, tak se každý otočí, protože je zvědavej z cizího neštěstí. Potom mu to už třeba nedá a pomůže. Přinejhorším v případě vyšetřování si na událost vzpomene a vybaví si možného pachatele, protože se podíval co se děje, co by při zvolání pomóc! neudělal.I večernice má pravdu v tom, že případný útočník bude zvoláním hoří! překvapen a přepadený může využít této chvilky k obraně nebo úprku.

  Další informace


 • dobry den stale mi vola nezname cislo na mobil a zneprijemnuje mi zivot jak se mohu dozvedet kdo to je diky

  Vyzkoušené zvednout mobil aby neslyšel co se děje u Vás a nechat ho zapnutý třeba vedle televize nebo rádia ať poslouchá za ty peníze se mu to vyplatí.

  Další informace


  ako sa volá zip program s tým fialovým kufrom?  Další informace


  Song od Depeche  Další informace


  Ipad2 neslysim kdyz mi nekdo vola na skypeu  Další informace


  Ako sa volá táto pesnička?  Další informace


 • volá policie z neznámého čísla? nebo se ukáže?

  Neni pravidlem. Může volat z jakéhokoli.

  Další informace


 • Na jakých TV stanicích můžu dnes (10. 5. 2014) naladit Eurovision Song Contest 2014?

  Dnes je 10. 5. 2014 - tedy den Eurovize! Moc se mi nechce koukat na ni na počítači, radši v televizi. Vím jenom o dvou programech, které ale nemám naladěné: BBC One a ještě nějaký německý. Nevíte o nějakém? Děkuji.

  Další informace


  Jak se menuje song co hraje od 3:07

  a href"http://www.youtube.com/watch?v6BTA2UL-63s" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Doplňuji:ne to neni onaselena gomez-naturally toto to není

  Další informace