• Ako spusit program tak, aby druhý nemali k nemu prístup? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ako spusit program tak, aby druhý nemali k nemu prístup?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ako spusit program tak, aby druhý nemali k nemu prístup?

  • Jak mám zpracovat tátu, aby mi zřídil přístup ke svému bankovnímu účtu? Má peněz že neví co s nimi (výsluhu+plat vrátný)



    Další informace


    Umite prohravat-sachy,karty atd? Umne je to tak,ze to beru tak i tak.



    Další informace


  • Kolik stojí pilotní průkaz na vrtulník a kolik němu potřebuji mít let??



    Další informace


    Ako zachytia radary lietadlá a ako zistia číslo letu?



    Další informace


  • jak mohu zaheslovat počítač tak aby ho ani např. v opravně neotevřeli nebo tak něak,jde to vůbec ? :D



    Další informace


    Vlastním Digitální diář Casio SF 4300R a potřeboval bych k němu návod v češtině. Nemůže mi ho někdo poslat? Moc děkuji



    Další informace


  • Jak udělat, aby omáčka nebyla druhý den jako pudink?

    Zdravím, když udělám omáčku nechám ji vychladnout a dám do ledničky tak je pak jak pudink prostě strašně moc hustá. Když si jí nandám a dám do mikrovlnky tak je to pak OK, ale když mi vařila mamka tak nikdy neměla omáčky druhej den tak hustý.

    Další informace


  • Kdo je autorem pohádkového dramatu? Kdo složil k němu hudbu? Vzpomenete si na některé filmové představitele?

    Tato dramatická báseň patří k nejkrásnějším příběhům lásky, které české jeviště zná. Klasické pohádkové motivy, mytologie, krásný jazyk.Mladí lidé z znepřátelených království překonávají pro svou lásku nejen nástrahy osudu, ale i kouzla královny Runy. Autor dal své hře podtitul „Slovenská pohádka o čtyřech jednáních“ a prolog „Jsem pohádka. Kdo se mnou půjde, povedu jej do modrých krajů báje...“

    Další informace


    Poznali jste fanatismus? Myslíte si, že je potřeba proti němu bojovat? Pokud ano, jak?

    Bohužel dost často.Jsou to lidi kteří nikdy neuznají názor opozice a vždy hájí jakékoliv zločiny toho, čemu tak fanaticky věří.Bojovat lze jen těžko, jen snad argumentací, ovšem pozor, mohou být ve své víře velice nebezpeční.

    Další informace


  • PC si asi myslí, že jsou k němu připojeny 2 monitory



    Další informace