• alenka v říši divů - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: alenka v říši divů. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - alenka v říši divů

 • Znáte 7 divů světa?  Další informace


  Alenka a Vendeta  Další informace


 • Z který verze Alenky v říši divů je tenhle obrázek?

  a href"https://www.google.cz/search?newwindow1 saG hlcs tbssimg:CAESuwEauAELELCMpwgaYgpgCAMSKO0WlhnCFagV9BiCBMMVlRn3GIME_1S25Lbg69i26Lb061iz5LbgtvzoaMBAvwx5xF_1oUZzdNju4zm73hhWv1CetR1vHx7g7Hb2f5tENfdnCF6y4Mvqe8RauUyiACDAsQjq7-CBoKCggIARIE2vJRzgwLEJ3twQkaMQoFCgNhcnQKCgoIcGFpbnRpbmcKDAoKc2NyZWVuc2hvdAoOCgxpbGx1c3RyYXRpb24M qdavid+delamare+alice+in+wonderland tbmisch ved0CC0Qsw5qFQoTCPDAoLTBz8gCFWbAcgodX08E7Q biw1280 bih866 imgrcsekldBUEutk6QM%3A" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Zástupná otázka jak zůstat hodnotným tvorem v živočišné říši

  Když nějaký člověk, mladý a plný síly chce žít, a dobře žít, ale nic mu nepatří. To nic mu nepatří jen na okraj. Ono totiž nikomu nic nepatří pokud k něčemu nemá nějaká vlastnická práva. A ta otázka jak jsem ji pochopil tak ji zde publikuji. On si našel samici. On chce ulovit zvířátko na upečení a chce si někde v lese postavit cokoliv. Jí dát vše, splnit si sny o životě a nemít nic společného s penězi. Jenže zažitá realita je opačná: Žije, to je tedy smůla, a bydlí zatím u rodičů. Za chvíli tam bydlet nemusí. A aby mohl bydlet, tak musí - tedy může platit nějakou spoluúčast, ale z toho co vydělá, co by mu stačilo ještě musí danit. Aby toho nebylo málo, musí se připojit k systému v němž se platí zdravotní a sociální. Jenže ve svém věku ani budoucím si byt ani barák postavit nemůže. Dokonce si nemůže postavit pastoušku ze dřeva a tam si žít. Ani si sám zastřelit kance či králíka. Co mu doporučujete? Aby byl člověkem, nebo se snažil přežít jako zvíře? Lév, kočká, pés jak vrčí když jim někdo vkročí na jejich území. To je u člověka zakázáno. Do jeho obydlí vždycky může vběhnout nějaký vymahač nebo stát. Pokud chápete tuhle otázku, můžete ji doplnit nebo i odpovědět. Pokud nejste ovce.

  Další informace


  Sedm divů světa - které jsou to?

  zde v odkaze ti Elku názvy 7 divů světa posílám

  Další informace


  Které ze sedmi divů starověkého světa vznikly v antice?

  Vkládám odkaz, v němž je charakteristika jednotlivých divů, takže určitě poznáte jejich vztah k antice.Antika - 7 divů světa a href"http://antika.avonet.cz/index.php?ID1817" rel"nofollow" http://antika.avonet.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kolik lidí žilo v římské říši za Caesara?

  Různé odhady provedené od renesance, se liší od půl milionu do čtrnácti milionů obyvatel.Od poloviny třetího do konce druhého století p. n. l .dospělá mužská populace byla odhadnuta od 200.000 přibližně do 400.000 osob. Tato čísla se však neshodují se sčítáním pořádaných prvním císařem Augustem (nastoupil po Caesarovi) v prvním století před naším letopočtem a n. l., který ukázal, že došlo ke zvýšení populace na přibližně 4 000 000 do 5 000 000 mužů.Podle dhadů veškerého obyvatelstva římské říše - a nejen jeho mužské populace - kolem 4.000.000 až 5.000.000 osob ke konci prvního století před naším letopočtem. Možnost zvýšení, že se sčítaly i ženy.Dále se zjisťoval počet obyvatel podle mincí - nepřímá metoda. Od těchto odhadů se odvíjí číslo veškerého obyvatelstva římské říše, a to nejen jeho mužské populace - kolem 4.000.000 až 5.000.000 osob ke konci prvního století před naším letopočtem. a href"http://www.livescience.com/9732-ancient-rome-real-population-revealed.html" rel"nofollow" http://www.livescience.com/ hellip /a

  Další informace


  JAKÉ JSOU DIVY SVĚTA - 7 DIVŮ SVĚTA???

  7 DIVŮ SVĚTA A OSTATNÍ

  Další informace


 • Šířka divu  Další informace


  změna id divu při přejetí myší  Další informace


  Zobrazení divu po načtení stránky  Další informace


  Pozice divu ve stránce  Další informace


  Pozadi v divu  Další informace


  Jde nastavit přes třídu v css styl písma v divu?

  Ještě jedna otázečka, nikde to nemůžu srozumitelně najít, děkuji.

  Další informace


  Jak vložit stránku s guestbookem na web, který je dělaný pomocí divů?  Další informace


  Automatická výška divu (height), nefunguje  Další informace


 • Ahoj, mám dceru skoro 3 roky. A dvojčata 15 měsíců. Matka nezvládá výchovu všech. Je oho moc. To není divu.

  Jsme v rozvodovém řízení. O starší dceru jsem se staral výhradně sám, matka nejevila zájem. V tuto chvíli ale nechce, abych dceru vychovával a dvojčata se střídala po 14-ti dnech na víkend. Stojí proti mě OSPOD i soudkyně. Ta nenechá ani prostor pro argumenty. Dcera říká, že jí matka bije, křičí atd. Je neustále odstrčená. Nikdy k matce nechce a pokud už jedem k matce, přestane mluvit a má obrovské záchvaty pláče a to je každých 14 dní co ji musím vracet. S matkou prostě být nechce. Nechci ji vystavovat takovému stresu, a ani já to nemohu zvládat do nekonečna, pokud dcera chce pomoct od táty, a já přitom nesmím vůbec nic udělat, jen ji odstrčit, a nechat napospas . To ji asi moc do budoucna nepřidá. Co s tím udělat?. Pomůže někdo? Matka se dopustila i tresných činů, ty jsou už v šetření policie. Ví, že se mi může mstít nejvíce právě přes dceru. A já s tím bohužel zatím nemohl nic dělat.

  Další informace


 • KDO založil Velkomoravskou říší ???

  Pohled do historie - DEJPočátkem 9. stol. se objevují 2 knížetství, které spolu vedly politický boj:- Moravské (centrum asi v jihomor. Mikulčicích) s vládcem Mojmírem - Nitranské (středisko v Nitře) s vládcem PribinouV roce 833 Mojmír Pribinu z Nitry vyhnal, obě knížetství spojil a stal se 1. velkomoravským knížetem. Mojmír I. tak založil dynastii Mojmírovců, která vládla až do zá niku státu snad v roce 906/907. Pro tento stát se užívá teké označení Velká Morava, stát Mojmírovců Byl prvním známým západoslovanským státem, ve své době nejmocnějším ve střední Evropě.

  Další informace


  Je závadné nazývat Evropskou unii jako Říši či Eurosajuz?

  Samozřejmě tyto názvy se řeší na netu.Jedno z vysvětleníSovětský svaz - Soviet Union - Советский союзEvropská unie - European Union - Европейский союз (Евросоюз Zdroj: a href"http://brnovjak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c154454" rel"nofollow" http://brnovjak.blog.idnes.cz/ hellip /a Umie sdružení různých států., svaz dříve se užíval výraz pro spojení států.Na Ukrajině vzniklo zkratkové slovo Eurosajuz- takže Ukrajina je mezi EU a Ruskem, tedy bývalým Sojuzem. My jsem v EU, se Sojuzem jsem byli v minulosti v těsném spojení - socialistický blok.Jak je to dnes, si můžete dosadit sám ... Takže jde o ironický pohled - nadsázku Říše - je dnes útvar, který patří do minulosti. je založená na jiném systému řízení území.Takže výraz Říše se dá br t opět jako nadsázka, protože se tvrdí, že nám to EU nařídíla tak, jak kdysi panovník (císař, car, král ap.) vydával rozkazy pro ostatní náody.Který význam slova závadný berete ? Nesprávný, nevhodný, nedokonalý odporující zásadám atd. Takže si dosaďte sám.

  Další informace


 • Kdo jako 1.založil Novochetitskou říši ?

  Kdo jako 1.založil Novochetitskou říši ?

  Další informace