• alergie na pyl - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: alergie na pyl. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - alergie na pyl

 • Bolest zubu od alergie?  Další informace


  Alergie na kravské mléko vs cheesecake  Další informace


 • Nevíte někdo jestli je pyl z tisu (Taxus)jedovatý?  Další informace


 • Alergie na mince  Další informace


  Alergie na broskve?  Další informace


  Alergie na antibiotika  Další informace


  Alergie jazyk?  Další informace


 • Alergie na jedy je obecná? Veleštír císařský.

  Obecně je považován jed Veleštíra císařského ze nejmírnější jed mezi pavoukovci a bodnutí tohoto štíra je považováno za srovnatelné s bodnutím vosou. Já bych rád začal s chovem tohoto živočicha a ač je u něj bodnutí jako obraná reakce vysoce nepravděpodobné, rád bych minimalizoval riziko smrti z anafylaktického šoku na minimum .-) Rád bych se proto zeptal, zda-li je alergie na hmyzí jedny obecná, nebo můžu být alergický jen na některé druhy. Já třeba vím, že vosí ani včelí bodnutí mi neublíží. Jsem tedy bezpečný i u štíra?

  Další informace


 • Záčíná nová sezóna náročná pro alergiky. Máte nějaký recept, jak co nejlépe eliminovat dopady alergie?

  Nemám na mysli léky, ale spíše přírodní doplňky. Nebo prostě jen nějaká rada, co vám pomáhá.Např. mému otcovi pomáhá čaj z kopřivy. Na mě to nezabírá.Doplňuji:ocko gt Anialergika samozřejmě! Ale spíše by mě zajímali nějaké vychytávky od vás. Teď mě napadlo, jestli třeba neexistuje nějaká protipylová síť do okna?

  Další informace


  Rýma z alergie.

  Dcera má nyní většinu dne rýmu ,asi alergickou.Je dospělá,nikdy na nic netrpěla a ani nebyla na vyšetření.Neexistuje nějaká babská rada,co by pomohlo nebo alespon ulevilo?

  Další informace


  Jarní alergie

  Přichází jaro. Jak jste na tom s alergiemi?Se mnou už to cloumá. Pálí a hoří mi celý obličej a nos mám ucpaný. Vadí mi venkovní plísně když sleze sníh a je mokré dřevo a tráva na loukách.

  Další informace


  Jak se zbavit alergie?

  Kristínko, ale kdes přišla na to, že je alergie vrozená? Určité dispozice si dítě nese od rodičů ale přesto se dá vždy něco dělat a ne jen potlačovat léky.S alergiemi se dá bojovat, i já sama jsem měla pylovou alergii a nemám :-)))Napište si, ráda poradím, jaké bylinné výrobky užívat.

  Další informace


  Existuje něco jako alergie na alkohol?

  Mám známou, která když si dá 2 slenky vína, tak jí přestanou fungovat nohy. Sedí, normálně mluví, není poznat, že by byla opilá a ani není, ale už se nezvedne, protože přestane cítit nohy a nemůže chodit. Dřív se jí to nestávalo to až teď poslední rok a doktoři nic nezjistili. Existuje něco jako alergie na alkohol, která by mohla něco podobného způsobovat?

  Další informace


  Existuje alergie na maso?

  Jaký by mohl být jiný důvod toho, ze si můj organismus s masem neumí poradit?Doplňuji:Lekaři nepomohli, ostatně ještě mne žádný lékař nepřesvědčil o svých kvalitách. Při vyrceni alergie na maso si tukaji na celo. Jenže lékaři jsou omezeni jen na to, co se naučili ve škole a nemají potřebuju se dále bzdelavat. Doslova mi jeden lékař řekl, ze nestudoval 7 let na vysoké škole, abych ja si sama našla řešení svých problémů. Jinak potíží po mase je dost, nechci se o nich moc šířit, například ekzem a trávicí potíž.

  Další informace


  Existuje alergie na PET a látky s jeho příměsí?

  existuje alergie na PET a látky s jeho příměsí?např. záclony atd...

  Další informace


  Alergie na přítele? Prosím poraďte

  Po každé když jsem s přítelem mám nepěknou virážku, která neskutečně svědí. Když jsem pak bez něj, zmizí. Je možné, že bych byla nějakým způsobem na přítele alergická? Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Alergie na fruktózu

  prosim poradte co mohu jist kdyz mam alergii na fruktozu. Dekuji

  Další informace


  Alergie a erekce

  Má alergie nebo stres vliv na sílu erekce u mužů?

  Další informace


 • Může mít včela alergii na pyl?

  Jaký všechny zvířata můžou mít alergii, kam až to sahá? Jenom savci nebo i jiný? Nebe ojen některý druhy savců? A co ptáci, ryby, hmyz?

  Další informace


  Jak likvidovat roztoče u zvířete? (alergie)

  Známá dostala morče, ale zjistili jí alergii na ty morčecí roztoče. Jak je možné ty roztoče u morčete likvidovat a značně omezovat kromě časté výměny steliva? Existuje nějaká látka, chemie nebo zařízení, které zabíjí roztoče třeba?Doplňuji:..našel jsem zatím toto na netu Nejvhodnější podmínky mají tito parazité v temném prostředí s teplotou 22 - 26 °C a vlhčím vzduchem okolo 70 - 80 %. , tedy zajistit sucho, větrání, výměnu steliva.. a existuje sprej proti roztočům: a href"http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5Dsprej+proti+rozto%C4%8D%C5%AFm c700" rel"nofollow" http://www.heureka.cz/ hellip /a (530kč/350ml): Složení:Purifed Water, Ethyl alcohol, Benzyl benzoate, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated caster oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata.

  Další informace