• alergologické testy - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: alergologické testy. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - alergologické testy

 • Znáte nějaké testy zdarma? např. o zvířatech atd...  Další informace


  Testy osobnosti?  Další informace


  Mohli byste mi poradit nějaké online testy z matematiky?  Další informace


 • Žádost o vrácení ŘP - musím na testy?  Další informace


  Připustí mě na jízdy, když zkazím teoretické testy z autoškoly?  Další informace


  Neznáte prosím nějaké webovky kde jsou testy online na řidičák A1 ? Nějak zjednodušené nejlépe.. děkuji moc!  Další informace


 • Znáte na internetu nějaké stránky, kde by bylo možné si udělat psychologické testy i s výsledky zdarma?

  Znáte na internetu nějaké stránky, kde by bylo možné si udělat psychologické testy i s výsledky zdarma? Všechny, které jsem našla, nakonec chtěly, abych posílala sms a platila kolem 100 Kč. Znáte nějaké, kde to nechtějí a lze získat výsledky zdarma?

  Další informace


  Kde si stáhnout testy autoškoly, skupiny ,,B,,  Další informace


 • Budu muset dělat testy v autoškole po 1 roku odebrání řidičského průkazu????

  dobrý den,byl mi odebrán řidičák na 2 roky,po roce si chci o něj požádat zpět,budu muset znova dělat testy v autoškole? a popř.kolik to asi stojí? děkuji za odpovědi

  Další informace


 • Testy otcovství a rodinná škatulata

  Hypotetický příklad.Dejme tomu že pan Trouba a slečna Ochotná spolu mají vztah. Slečna Ochotná podvede pana Troubu s jeho bratrem a narodí se jim syn. Pan Trouba ale pojme podezření a nechá si udělat testy otcovství.Jaká mu vyjde procentuální shoda, když sourozenci sdílejí 50% genu?0%? 50%? 25%? nebo nějaké jiné číslo?

  Další informace


  Jaké je vaše IQ? Lžou online testy na internetu?

  Myslíte si, že testy IQ na internetu lžou a nebo ne? Mé IQ je podle tohoto testu ( lta href a href"http://iqtestzdarma.cz/" rel"nofollow" http://iqtestzdarma.cz/ /a title Test IQ gt ltimg border 0 src a href"http://iqtestzdarma.cz/lib/iq-image/testiq.php?codeNzQ2 new2" rel"nofollow" http://iqtestzdarma.cz/ hellip /a alt IQ Test zdarma - IQTestZdarma.cz / gt lt/a gt) 120. A vaše?

  Další informace


 • Učím se na testy z autoškoly,ale nevím kolik je přesně otázek?

  Otázky si přepisuju do wordu, protože jedu pryč a budu mimo dosah internetu.Stáhla jsem si program do mobilu autoškola a dělám si testy na mdcr.Přepisuju si otázky z kategorie Zákon č. 361/2000Sb. (Pojmy, povinnosti).Jenže v programu autoškola je otázek 366 a na stránce mdcr.cz jich je 119.Knihu mám,ale lépe se mi to učí,když to přepisuju.Poradíte mi prosím,kolik jich je abych věděla z čeho si to vypsat prosím? Děkuji moc.

  Další informace


  Učení do školy (Testy)

  Dneska se musím naučit toho moc, dějepis a Fyzika sice to jsou jen 2 předměty, ale tich stránek Děják asi 2 stránky.. Vše o 1.svět.válce a fyzika opáčko z 8. ročníku, je to děs..:/ A chci se to jít učit tak ve 14:00 nebo v 15:00 nebude to trvat tak 5 hodin to učení?? Potřebuju dostat 1ku nebo aspoň max. dvojku!

  Další informace


  Prosím moc, nezná někdo nějakou stránku, kde bych našla testy pro učebnici maturita solutions pre-intermediate. Děkujiii  Další informace


  Koukla jsem se na ilustrační testy (SŠ) taky, můžu mít dvě otázky?

  Tyhle dvě otázky vyslveně nechápu, a tak bych moc poprosila o pomoc, jinak mi můj mozek asi shoří. (Děkuji!!)V litrové nádobě máme připraveno 6 dcl vody. Do této nádoby hodláme přidat80% roztok kyseliny chlorovodíkové tak, abychom ve výsledku docílili jeho 50%koncentrace.Rozhodněte, jak budeme postupovat, abychom v uvedené nádobě měli 1 litr roztoku kyselinychlorovodíkové o 50% koncentraci. Popište postup a v záznamovém archu vše odůvodněte výpočtem.aPravidelná válcová skleněná nádoba o vnitřním průměru 8 cm a výšce 32 cm jenaplněna do výše 20 cm vodou. Do této nádoby postupně vkládáme kovovékostky tvaru krychle, jejichž stěnové úhlopříčky jsou rovny vnitřnímu průměrunádoby.Určete, do jaké výše stoupne hladina vody v nádobě poté, co do ní vložíme 4kostky. Výsledek doložte v záznamovém archu výpočtem.Ještě jednou děkuji za pomoc, pokud si najdete čas!

  Další informace


  Existuje nejaka stranka, kde vyplnim testy a doporuci mi to SŠ?

  a href"http://www.proskoly.cz" rel"nofollow" www.proskoly.cz /a ale je to placené.Každopádně lepší je se o tom poradit s někým dospělým, nejlépe se školním poradcem pro volbu povolání než se rozhodovat podle internetu :)

  Další informace


  Direkt Neu 1 - testy  Další informace


  Chtela bych se zeptat jaka je matematika na vysoke skole oboru managmentu co se tam pocita a jake jsou prijmaci testy ?

  Vysoka skola

  Další informace


 • alergologické testy

  Zítra mám jít na testy a chci se zeptat, zda-li to platí VZP nebo kolik to stojí cca, abych měl aspoň nějakou představu, kolik si vzít s sebou. díky

  Další informace


  Od kolika let si můžu koupit v lekarne nebo drogerii tehotenský test?

  A co se muze stat kdyz si kouoi test clovek kteremu je 13 let? Mohou prodavacky zavolat treba policii nebo tak nejak? Jen z duvody ze jsem mlada?a kolik cca stoji?Od kolika let v lekarne nebo drogerii prodavaji tehotensky testy?

  Další informace