• Alkohol 1.27 - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Alkohol 1.27. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Alkohol 1.27

  • Když je někdo opilý láskou, má hormon zamilovanosti stejné účinky jako alkohol? Dá se výše zamilovanosti rovněž změřit?



    Další informace


    Alkohol za řidítky = ztráta ŘP



    Další informace


    Když v parku na lavičkách popíjejí děti alkohol...



    Další informace


  • Musím dělat znova autoškolu? Podrobnosti jsou uvedené v popisu.



    Další informace


    Jízdní kolo a alkohol ciklisty vs. Policie?



    Další informace


  • Antibiotika a alkohol



    Další informace


    Alkohol online kalkulacky



    Další informace


  • Může nějak ublížit prošlý alkohol? Jak?

    Prošlý alkohol ? To je skoro oxymorón, alkohol je výborný konzervant. Záleží na tom, kolik ho v nápoji je. Jestli jen minimum, má se šanci zkazit, ale maximálně budete mít průjem. Pokud je ho v nápoji více, vydrží léta, v některých případech i léta letoucí (tuhle vykopali vodku tuším z období jedné ze světových válek a dala se stále pít.)

    Další informace


    Je někde na internetu seznam alkohol. nápojů i s procenty alkoholu v nich obsaženém?

    Doufám že jsem tu větu napsal smysluplnou.

    Další informace


  • Co znamenají čísla a písmena na kolku na alkoholu. Rozlišuje se kolkem kde se stáčel, kde se vyrobil? Má stejný alkohol

    Co znamenají čísla a písmena na kolku na alkoholu. Rozlišuje se kolkem kde se stáčel, kde se vyrobil? Má stejný alkohol stejné číselné označení?

    Další informace