• alkohol a chřipka - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: alkohol a chřipka. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - alkohol a chřipka

 • Kde prodat alkohol?  Další informace


  Alkohol za řidítky = ztráta ŘP  Další informace


 • Alkohol  Další informace


 • Strev. chripka? mes. po laparoskopii zlucniku  Další informace


  Kafe a alkohol  Další informace


  Antibiotika + alkohol, co se stane?  Další informace


  Alkohol .. znáte ho ?  Další informace


 • Kolika procentní alkohol mě vznikne?

  Když smíchám: 2 dcl vody,3 dcl vína 11% 3 dcl alkoholu 37% a 2dcl alkoholu 52%?Můžete uvést výpočet.

  Další informace


  Co způsobuje, že když člověk pije alkohol, má pocit, že ho hřeje?

  Zvedne se mu tlak, rozproudí krev... a je mu zdánlivě tepleji!

  Další informace


  Alcosynth prý navodí stejné příjemné pocity jako alkohol, ale bez dalších negativních vlivů?

  Je to možné, ale těžko tady bude někdo, kdo by mohl referovat z vlastní zkušenosti. Ta látka by měla být užívána spíše k zamezení nepříjemných vedlejších účinků alkoholu (kocovina). Zatím je vše ve stadiu zkoušek a zdravotní rizika ještě nejsou známá, ale je pravděpodobné, že bezpečný nebude. Ostatně syntetických látek navozující příjemné, uvolňují pocity opilosti existuje celá řada (opiáty, opioidy).

  Další informace


 • Zajimalo by mne, jak by v mediich cetli zpravy, ze je v Parlamentu praseci chripka?

  asi by cetli ze v Parlamentu je chripka H1 N1.

  Další informace


 • Kolikrát si myslíte, že může policie trestat za alkohol při řízení?

  Četla jsem rozhodnutí policie k odebrání řidičského průkazu na 20 měsíců za opakovaný přestupek, a to po páté! Vždy řízení pod vlivem a to u alkoholika. Vždy to bylo vyřízeno pokutou!Doplňuji:Já jsem tím chtěla upozornit na to, že by u alkoholiků tento přestupek neměl být řešen pětkrát, ale pouze jednou!Pokud se nedokáže ovládat, proč by mělo stačit zaplatit pokutu a za pár měsíců situaci znovu zopakovat.

  Další informace


  Chripka - Prace

  Co dela kdyz se u vas projevila chripka, a v praci chteji doklad že jste byl u lekare? Mam ji za doktorem ze bych chtel byt dva dny doma ? ..Nebo jak se toto řeší? Příjde mi blbé chodit do prace a vystvavovat kolegy riziku a zaroven chci co nejdriv do prace. Ale sef bude chtit nejake potvrzeni od doktora ze nesimuluju.. . Co mam u doktora říct ? .-.Díky

  Další informace


  Alkohol u mladistvých

  Chtěl bych se zeptat, co se stane, když u mladistvého (15 - 18 let) naměří nějaký alkohol v krvi, ale dotyčný bude v přítomnosti osoby starší 18 let, která za něj zodpovídá, nikoli sám.

  Další informace


 • Kolik % musím mít min. alkohol aby nezmrznul ? Stačí 40% Finská ?

  Voda tuhne při 0°C, ethanol při -114°C. Přidáním ethanolu do vody se snižuje bod tuhnutí. Čím více ethanolu směs obsahuje, tím je bod tuhnutí nižší.20% -9 oC30% -19 oC40% -29 oC50% -36 oC60% -43 oC70% -52 oC80% -69 oCbaghira: No to je pěkná blbost. Tobě v chladiči u auta mrzne nejdřív voda ? Mně ne.Je třeba rozlišovat heterogenní a homogenní směsi.To je jedno jakej je to alkohol, pořád je to homogenní směs a voda se z ní vymrazit nedá.

  Další informace


  Chutná lidem alkohol proto že je dobrej, nebo jim ve skutečnosti nechutná, ale mozek si vytvoří nějakej příkaz...

  ...že za hoďku bude líp, a tak si dočasně vytvořej nějakou iluzi toho, že je to chuťově vynikající?Já že když jsem v 7 letech dědovi ucumlával ze sklenice, a on si toho všimnul a donutil mě vypít dva lahváče, tak mě to tenkrát nijak zvlášť nešmakovalo...

  Další informace


 • Kolik namátkových kontrol na alkohol jste v práci zažili a jak to proběhlo?

  Za komunistů ani jednu.Ale po revoluci v každém zaměstnání nejméně dvakrát do týdne.Na ranní směnu ani ne, ale na odpolední směnu.Ať už to bylo při příchodu do práce a nebo během směny.Já naše generace generace jsme si práce vážili, takže jsme chodili do práce střízliví, ale nejhorší byli mládí do třiceti let.Kdo nadýchal, ihned domů, směnu mu nezapočítává a druhý den vyhazov za HRUBÉ PORUŠENÍ PRACOVNÍ KÁZNĚ.Proč se toto nedodržuje v parlamentě???Opět se ukazuje, ŽE VŠICHNI JSME SI ROVNI, ALE NEKTEŘĪ JSOU ROVNĚJŠÍ.A to nám Havel řīkal, NEJSME JAKO ONI.Zkrátka opět nám už tenkrát lhal.

  Další informace


 • Kdyz jde nekdo na nekolik mesicu na leceni .. alkohol nebo drogy .. , tak to je na neschopence ? -iv-

  Nevím, zda jsou i jiné případy, ale znám člověka který se léčil z alkoholové závislosti, čel dobrovolně, měl doporučení lékaře a byl přitom na neschopence po celou dobu.

  Další informace


  Je ve zvratkách (po kalbě) alkohol? Může se třeba pes, který je ráno sežere, po nich opít?

  Znám :DNo, kdyby jich snědl dost tak určitě jo ale záleží taky jaký je to pes.Nám se takhle pak půl hodiny motala kámošova čivava po bytě :)Ale teď vážně, zvířatům nikdy alkohol nepodávejte!

  Další informace


  Jak dlouho po mononukleóze nemůžu pít alkohol?

  Pár týdnů zpátky jsem měl angínu, antibiotika nepomohla, vzali mi odběr krve a výtěr z krku a diagnostikovali mononukleózu, játra prý moc zasažena nebyla ale mandle v krku mám furt zvětšené. Má otázka ale zůstává, jak jste s tím vypořádali vy a kdy jste po tom začali pít? Děsí mě fakt že nemůžu skočit půl roku na pivo nebo do klubu na tvrdej. Ptám se na osobní zkušenost, tak se prosím vyhněte poučování, o tom si mohu přečíst na internetu.

  Další informace