• Alkohol tester - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Alkohol tester. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Alkohol tester

 • Když je někdo opilý láskou, má hormon zamilovanosti stejné účinky jako alkohol? Dá se výše zamilovanosti rovněž změřit?


  Je dobré dopravit kámoše domu, který nezvládl alkohol a vydržet vynadání, nebo dopravit jej domů a zmizet?


 • Jak postupovat u pojištovny, když viník nehody, který nadýchá alkohol, není majitel vozu?


  Alkohol 1.27


 • Energidrink + alkohol


  Alkohol .. znáte ho ?


 • Může méně než 30% alkohol zamrznout?

  Dobrý den, mám otázku. Jelikož jsme u nás doma měli teď nedávno velikou oslavu a dali jsme nějaký alkohol do mrazáku, v němž byla teplota -24 °C. Tak nám zmrzl. Je možné, že se u nějakého alkoholu mohlo stát to, že zamrzl a udělal se tam kus ledu? Stalo se to s méně než 30% alkoholem. Děkuji za odpověď.
  Lze z rebarbory vypálit chutný alkohol? Poradí,někdo?

  Pozor na kyselinu šťavelovou je jedovatá !Doplňuji: a href"http://aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id417926" rel"nofollow" http://aktualne.centrum.cz/ hellip /a
  Hodí se chutově pivo prokládat vodkou? Pil by to odborník na alkohol?

  Vodka je snad jediné pití, které je chuťově neutrální, takže se teoreticky dá prokládat se vším co teče, kromě mléka. Kdo se ale chce ožrat kultivovaně, míchat by neměl. Míchat vodku s vínem je třeba jasná zhovadilost. S pivem je to o něco přijatelnější, zvláště když se chceš ožrat rychle. Odborníci nechlastají, píchají si to intravenózně.
  Dá se nějak zkombinovat alkohol s Vincentkou?

  nějaký koktejl nebo rituál pití nějakýho tvrdýho alkoholuJediný co mě napadlo je vzít Tequilu a místo soli použít Vincentku
  Co je podle vás více nezdravé energy drink , kafe, alkohol

  Kvůli nezřízené konzumaci alkoholu se už rozpadla celá řada rodin. Rozvod z důvodů závislosti na kávě či eneretickém nápoji asi není tak častý.
 • Kdo rozhodne, že se pozastavený alkohol může dát zpět do prodeje ?

  Kdo si za případné vrácení obstaveného alkoholu do prodeje vezme odpovědnost ? Už jenom myšlenka na takovýto počin je teroristický čin !Bezprecedentní arogance moci pokračuje. Stát, největší dealer drog mlčí.Tento týden bude o nás jednat evropský parlament. Naše vláda ještě žádné stanovisko nezaujala !!Podobné aféry se staly jenom v Ekvádoru a v Indii. Názorná ukázka v čem doháníme svět !! Podíl černého alkoholu na trzích v zemích střední Evropy se pohybuje okolo 5 %. U nás se to blíží k 50 %.
  Dobrý den prosím vztahuje se amnestie na odebrání řidičského průkazu na 2 roky za alkohol?Děkuji borynka

  Již se to tady mnohokrát řešilo, použijte vyhledávání, nemá cenu to stále opakovat.
  Alkohol při řízení jízdního kola

  Byl jsem zastaven policií při jízdě na kole. Měl jsem 3 piva. Při mé váze 59 kilo mi ale bylo naměřeno 1,4 promile. Policistům jsem se přiznal, všechny papíry jim podepsal. Teď mě čeká jednání před přestupkovou komisí. Kolik asi tak dostanu pokutu, pokud je to mé první provinění? Dáte mi nějaké tipy, jak jednat před komisí, co říkat, atp.? Děkuji.
 • Jaký alkohol se vyrábí z kmínu?

  z kmínu žiaden.kmínové silice sa používajú ako dochucovadlo (kmínka, slovensky rascovica).
 • Kdyby alkohol nebyl tak strasne skodlivy zdraví, chlastali byste víc?


 • Mohu pít alkohol při užívání léku Penbene 1 500 000?

  Dostal jsem od lékaře lék Penbene 1 500 000 (phenoxymethylpenicillinum kalicum)na 8 dní. v té době mám ale akci na které bych chtěl pít. v příbalovém letáku není o alkoholu ani zmínka, může se na tento lék požít alkohol? Díky
  Jak dlouho po mononukleóze nemůžu pít alkohol?

  Pár týdnů zpátky jsem měl angínu, antibiotika nepomohla, vzali mi odběr krve a výtěr z krku a diagnostikovali mononukleózu, játra prý moc zasažena nebyla ale mandle v krku mám furt zvětšené. Má otázka ale zůstává, jak jste s tím vypořádali vy a kdy jste po tom začali pít? Děsí mě fakt že nemůžu skočit půl roku na pivo nebo do klubu na tvrdej. Ptám se na osobní zkušenost, tak se prosím vyhněte poučování, o tom si mohu přečíst na internetu.
  Co se stane když se alkohol použije nitrožilně?

  Kolik si člověk může vpichnout alkoholu aby byl jen opilý? a nic se mu nestalo? Promiňte.... minulou diskuzi jsem omylem uzamkl.... a nevíte když položím otázku, jak pak přispívat do diskuze?Doplňuji:Tak že 5 ml by člověka zabilo?
 • Alkohol na oslavu