• Analýza řeči těla-vycházím z jednoho seriálu a ráda bych se zeptala na knihy ze kterých mohu čerpat tyto znalosti. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Analýza řeči těla-vycházím z jednoho seriálu a ráda bych se zeptala na knihy ze kterých mohu čerpat tyto znalosti.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Analýza řeči těla-vycházím z jednoho seriálu a ráda bych se zeptala na knihy ze kterých mohu čerpat tyto znalosti.

 • Jaké by mělo následky, kdyby se znalosti a dovednosti staly kompletně dědičné? Nezhroutilo by se školství?  Další informace


 • Neznáte nějaké animáky či filmy s pejsky? A nějaké knihy co by mě mohly zajímat?

  Neznáte nějaké animáky či filmy s pejskami . A nějaké knihy co by mě mohly zajímat. Je mi 12.Doplňuji:I love dogsAnd my teacher

  Další informace


  Bude někdy v České republice odvysílána 2. řada seriálu BORGIA?

  Už dlouho čekám na 2. řadu seriálu Borgia (ne Borgiové - to je jiný seriál), ale stále ho nemůžu nikde sehnat. Nedávno jsem viděla jeden díl odvysílaný ve francouzské televizi, takže vím, že existuje. Našla jsem na internetu i článek o tom, že už je všech 12 dílů natočených, ale nikde je nemůžu najít! Nemáte o tom nějaké informace? Děkuji moc.

  Další informace


 • Zaráží Vás taky kolik lidí nemá pojem o státním symbolu-vlajce a jejím vyvěšování?Chybí asi základní znalosti

  Kedysi štátna symbolika bola súčasťou občianskej náuky. A dnes? Učí sa to vôbec, učia sa deti v škole niečo o štáte, v ktorom žijú, aj niečo iné než dejepis a zemepis, o svojich právach a povinnostiach, o etike, o estetike, o vzťahoch ľudí, zdravotné informácie (sex) a o rodičovstve (tie staršie)?

  Další informace


  Tak teda inač.Odkud měli Egyptané své znalosti?

  Dnešní inženýři,architekti a stavitelé si lamou hlavu jak postavili pyramidy.Každá strana pyramidy má stejnou vzdálenost.Jak Vypočítali přesný počet kvádrů atd.

  Další informace


  Proc se dnes spousta lidi chce naucit hrat na hudebni nastroj bez znalosti not a hudebni teorie?

  Proc je zrovna toto prijmano mladymi lidmi prevazne vnimano tak negativne ? Vychazim z toho, co ctu na internetovych forech atd. Myslite si, ze je v dohlednu doba, kdy budou soukromi ucitele obchazet domacnosti a ucit deti psat bez zbytecne znalosti cteni, narozdil od zlych ucitelu v zs chapnych jako neumeteli vyucujici zbytecnosti, aby to nahodou kakánka neodradilo pro svoji prilisnou slozitost mluvit? Netyka se to jen toto, proste mi pripada, ze se dneska vsechno zjednodusuje uplne nesmyslne. Co myslite?

  Další informace


 • analýza frekvencie zvuku podľa mikrofonu?  Další informace


  Windows batch analyza řádku  Další informace


  Jak napsat do zdrojů prezentace, že jsem využívala svých znalostí nebo vyslechnuté přednášky?

  (omlouvám se za zařazení do této kategorie)

  Další informace


  Excel - automatická analýza dat  Další informace


  Analýza vašeho ksichtu  Další informace


 • V kterých zemích jsou sociální dávky atd. a v kterých nejsou?

  Doplňuji:Hamon:tak napište co víte.

  Další informace


  A ještě bych se ráda zeptala, pokud ne, do jaké výše se může nemocenská krátit a na jak dlouho?

  Může být nemocenské dočasně kráceno nebo odňato, a to na dobu nejdéle 100 kalendářních dnů ode dne porušení tohoto režimu nebo nesplnění povinnosti této součinnosti, ne však déle než do skončení dočasné pracovní neschopnosti, při níž došlo k porušení tohoto režimu. Dokonce v některých případech vznikne přeplatek a musí jej vrátit.

  Další informace


 • Mateřská dovolená,v kterém roce vznikla a jak dlouho mohly ženy tuto dovolenou čerpat?

  Zákony týkající se sociálního zajištění matek pečujících o malé děti se v Evropě začaly objevovat na přelomu 19. a 20. století. První ucelené sociální politiky zavádějící nejprve tzv. mateřskou dovolenou byly uplatňovány po 2. světové válce a byly motivovány snahou vrátit ženy, které během války zastávaly práci mužů, opět do domácnosti. Dalším silným politickým motivem byla potřeba zvýšit porodnost.

  Další informace


 • chci vytvořit knihu a ráda bych věděla, jaký druh papíru se používá na stánky, chtěla bych ji i sama svázat a zajímá mě

  chci vytvořit knihu a ráda bych věděla, jaký druh papíru se používá na stánky, chtěla bych ji i sama svázat a zajímá mě i kde sehnat tvrdý papír na desky atd - všechny ty drobnosti, jsem absolutní amatér .. díky !!

  Další informace


  Kupujete knihy série levné knihy ?

  V Bille nebo Tescu - bývají jako doplňkový sortiment uložené mezi čokoládou a jablky...No a tu jednu zrovna sháním již mám o kapele Queen a teď zas tohle: a href"http://www.fastimages.eu/images/ledzepmfm.jpg" rel"nofollow" http://www.fastimages.eu/ hellip /a jo tady ten Queen co mám, možná někoho zaujme:[img] a href"http://www.fastimages.eu/images/queennpn.jpg" rel"nofollow" http://www.fastimages.eu/ hellip /a [/img]

  Další informace


 • Korelační analýza nezávislosti

  Dělám korelační analýzu nezávislosti objemu hypoték. Jak z výsledných hodnot poznám, zda hypotézu nezávisloti odmítnu či přijmu?

  Další informace


  K jakým literárním druhům a žánrům byste zařadili tyto knihy?

  - Božena Němcová, Babička- Karel Hanek Mácha, Máj- Petr Bezruč, Slezské písně?Děkuji :-)

  Další informace


  Ahoj, mám takový dotaz nevíte někdo jak se píše kritická analýza? Popřípadě jaké má náležitosti? Děkuji

  Určitě víte, co je kritika posouzení, posudek, uvedení , vyčtení chyb. Je to vlastěn druh úvahy, vyjádření vašeho názoru.Analýza rozklad , rozložení celku na jednotlivé částky složky a jejich zkoumáníTakže rozeberete text na jednotlivé části a ty budete hodnotit. -Uvádím jen obecně, protože nevím, o jaký text jde.Cílem kritické analýzy je zjistit klady a zápory určitého jevu, jednání, textu a odstranit endostatky - cestu k nápravě.Důležitá je objektivnost, věcnost, shoda se skutečností.1. Co bude kritizovat a analyzovat2. Co je pozitivní3. Nedostatky4. Jejich příčiny, rozbor, srovnání5. Cesta k nápravě.Postupujete od konkrétních rfaktů, vyvozujete závěry, poučení. Příklad - KRITICKÁ ANALÝZA A HODNOCENÍ MATURITNÍHO TESTU Z ČESKÉHO JAZYKA A LITERATURY – ZÁKLADNÍ ÚROVEŇ a href"http://www.eduin.cz/clanky/kriticka-analyza-a-hodnoceni-maturitniho-testu-z-ceskeho-jazyka-a-literatury-zakladni-uroven/" rel"nofollow" http://www.eduin.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak dobře psi rozumějí lidské řeči těla a komunikačním signálům ?

  mám zkušenost s tím že sotva se podívám směrem kde visí vodítko pes už stojí u dveří v očekávání procházky,jak teda psi uvažují, rtozpoznají skutečně naše záměry ,pohyby a gesta,které jim naznačují co se za chvíli stane.

  Další informace