• anglicky maturita? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: anglicky maturita?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - anglicky maturita?

 • Nepříjde vám státní maturita z anglického jazyka přinejmenším zvláštní?  Další informace


  Brigáda v anglicky mluvící zemi- KAM?  Další informace


 • Anglický film a anglické titulky

  Stáhla jsem několik anglických filmů (v angličtině), stáhla jsem i k tomu anglické titulky, ale titulky běží tak o 15 vteřin rychleji než film, jak toto napravit? Aby film byl zároveň s titulky?

  Další informace


 • Vysledna za 4 - maturita ano nebo ne?  Další informace


  Vysledky maturita 2012 podzim ČJ

  Zdravím, co kdyby někdo napsal správné odpovědi?

  Další informace


  Maturita z matematiky - triky tipy a rady  Další informace


  Maturita z literatury  Další informace


  Maturita 2018  Další informace


  Maturita - literatura - co vybrat?  Další informace


  Kdybych šel na střední vojenskou školu, technické lyceum, tak po ukončení (maturita) musím jít na vysokou školu?

  Doplňuji:Mohl bych pracovat v armádě, kdybych nešel na vysokou školu?

  Další informace


  Kdy se dela maturita?  Další informace


  Je to závažná chyba u slohové maturitní práce?

  Zdravím,mám takový dotaz, dneska jsem psal maturitní práci z českého jazyka - vybral jsem si zadání číslo 6. Což je:Pryč s billboardy a neony na památkách!VÝCHOZÍ TEXTJak by mělo vypadat naše město? Má být výlohou pro reklamy, nebo ukazovat svůjnezaměnitelný historický lesk? Jak chceme přilákat turisty? Svítícími neony, neboromantickými starými lampami?(CZVV)Zpracování: otevřený dopis zastupitelstvu města (funkce výchozího textu inspirativní)Nejdříve jsem uvedl svoji adresu, pak městského zastupitelství, kterou jsem si vymysle, pak datum.Problém nastává v okamžiku, kdy jsem dopis nazval jako stížnost na billboardy a neony.Potom jsem již psal otevřený dopis, kde jsem protestoval proti billboardům a neonům na památkách.Je to závažná chyba? Bojím se, aby mně tu slohoku uznali...

  Další informace


  Je možné, že někdo prokázal své údajné vzdělání maturitním vysvědčením svého bratra?

  Ahoj,včera jsem četl o nějakém borci, který neměl střední školu, a tak si prostě půjčil maturitní vysvědčení svého bratra.Žil v podstatě dvojí život.Myslíte si, že je to možné?

  Další informace


  Hrozí do pěti let povinná maturita z matematiky?

  Strašili s ní počátkem 21. století - to bych tehdy asi neodmaturoval. Sice mé znalosti matematiky byly dobré , dokonce jsem ji i doučoval, ale na maturitu z ní by nestačily ani náhodou. Pak slevili, dali volbu mezi matematikou a společenskovědním základem a nakonec zrušili/odložili úplně. Jak je to tedy nyní?Otázku kladu kvůli sestře, ta mám maturovat za tři roky a na matematiku je zhruba tak tvrdá jako maminka.Doplňuji:* ta má...

  Další informace


  Co považujete za dostatečné a minimální vzdělání pro dnešní dobu? Výuční list, maturita nebo vysoká škola??

  Nelze generalizovat. Každý jsme jiný. Dobrému řemeslníkovi stačí výuční list, talent a chuť do práce. Jiný je nadán jinými schopnostmi a touhami a nic menšího než VŠ aby se mohl věnovat svým zájmům a rozvíjet své schopnosti nepřichází v úvahu.

  Další informace


  Cesky jazyk testove ulohy, edice maturita  Další informace


  Bude moje maturitní slohová práce z angličtiny (e-mail) hodnocena 0 body, chybí-li v ní rozloučení a podpis?

  Ve slohové práci z angličtiny jsem se zapomněla v emailu kamarádovi rozloučit a podepsat.Myslíte, že moje práce bude hodnocena 0 body?Nemáte s tim někdo zkušenosti?

  Další informace


  Anglický odborný text - nevíte o nějaká stránce, kde by se dal nějaký najít, popřípadě stáhnout?

  Při přijímacím řízení na VŠ budu překládat odborný text z angličtiny do češtiny. Chtěla bych si nějaký cvičně vyzkoušet, nevíte o nějaká stránce, kde by se dal nějaký najít, popřípadě stáhnout?Doplňuji:Na této škole(FHS), se zkouška skládá z toho, že se překládá text, který se ani nemusí týkat daného oboru -) Jde tam hlavně o to, jakým způsobem se text přeloží, jaké použiji obraty apod, nehodnotí se tedy znalost cizího jazyka(zkouška je se slovníkem), ale schopnost analýzy a porozumění textu. Samozřejmě, že určité odborné články z angličtině jsem našla, měla jsem ale na mysli nějakou stránku, která se týká přesně odborných článků užitých při takových situacích, jako jsou přijímací zkoušky. Jinak Keltovi děkuji za odpověď, zkusím to nějak takhle.

  Další informace


  Anglicky - leknout se  Další informace


 • Jak se dá postupně zbavovat či připravovat na vypjaté či nervozní situace (např. zkouškové období, maturita apod)?

  Zkuste si projít rady odborníka.

  Další informace