• Po dobrání plata antikoncepce Lunafem jsem neudělala 7denní pauzu. Musím teď dobrat celé plato? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Po dobrání plata antikoncepce Lunafem jsem neudělala 7denní pauzu. Musím teď dobrat celé plato?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Po dobrání plata antikoncepce Lunafem jsem neudělala 7denní pauzu. Musím teď dobrat celé plato?

 • Dlouhodobé užívání léku neurotop-klady,zápory  Další informace


  Bylinky a antikoncepce  Další informace


 • Žádost o užívání soukromé cesty  Další informace


 • Prujem a antikoncepce  Další informace


  Antikoncepce mistra  Další informace


 • Škodí telefonu užívání při napájeni?  Další informace


 • Utilita zjišťující užívání USB disku - je?  Další informace


 • Obvinili mě z užívání cizí věci, jedná se o trestnní čin? Děkuji za odpověď

  Ano jedná se o trestný čin. Zkuste se podívat níže, jak na to pohlíží zákon:Autentický text konkrétní pasáže nového trestního zákoníku od 1.1. 2010. (Ustanovení platné do 31.12.2009 najdete zde)§ 207 Neoprávněné užívání cizí věci(1) Kdo se zmocní cizí věci nikoli malé hodnoty nebo motorového vozidla v úmyslu je přechodně užívat, nebokdo na cizím majetku způsobí škodu nikoli malou tím, že neoprávněně takové věci, které mu byly svěřeny, přechodně užívá,bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako osoba, která má zvlášť uloženou povinnost hájit zájmy poškozeného,b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, neboc) způsobí-li takovým činem značnou škodu.(3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu, nebob) spáchá-li takový čin v úmyslu umožnit nebo usnadnit spáchání trestného činu vlastizrady (§ 309), teroristického útoku (§ 311) nebo teroru (§ 312).Více se dočtete na a href"http://www.trestni-rizeni.com/dokumenty/trestne-ciny-paragrafy/neopravnene-uzivani-cizi-veci" rel"nofollow" http://www.trestni-rizeni.com/ hellip /a Je samozřejmě třeba vědět, o co se ve Vašem případě konkrétně jedná. Pokud dojde až k odsouzení, tak v případě, že je to Váš provní konflikt se zákonem, to bude nejspíše podmíněný trest.

  Další informace


  Mohu mít trvalý pobyt v rozestavěném domě,když bylo povoleno předčasné užívání?

  Dobrý večer,zajímalo by mě,jestli můžeme mít trvalý pobyt,když máme povoleno užívat dům.Na Obecním úřadě a Stavebním úřadě tvrdí,že ne,ale naše finanční poradkyně se diví,protože lidem mění trvalé adresy ve smlouvách ikdyž ještě kolaudaci nemají.DěkujiDoplňuji:V rozestaveném domě se bydlet legálně může,pokud se zažádá o Předběžné užívání stavby na stavebním úřadě.To máme,je na 2roky a může se opět prodloužit.Šlo mi o to,že když budeme kolaudovat třeba za 10let,tak bydliště budu muset mít stále jinde.

  Další informace


 • Sníží se účinost antikoncepce?

  V sobotu jsem si vzala prášek jako obvykle (beru ho mezi 18-19 hodinou) a v neděli ráno jsme měli s přítelem nechráněný sex. Jenže jsem si zapomněla v neděli vzít prášek a vzala jsem si ho až v pondělí kolem 16hodiny a večer jsem si vzala normálně za pondělí.

  Další informace


  Mohu se při krvácení spolehnout na to, že nejsem těhotná? A užívání Orgametrilu v těhotenství, jaký má vliv na plod?  Další informace


  Co přesně znamená antikoncepce??

  Vím že je to proti otěhotnění a možná i kvůli ňákým infekcím,ale proč by se to přesně mělo brát? a jak se to bere? jsou pak díky tomu mamky šťastnější když její dcera bere antikoncepci?? pro mě je to důležité..Doplňuji:dobře ale...antikoncepce je stejnná jako kondom?? ale je asi úžinějšší, že, nemůže prasknout a tak.a potřebuju na tu antikon. podpis mámy? a nebude to před ní blbý, je to normální že?? :D

  Další informace


  Antikoncepce

  Kdyz doberu poslední prášek antikoncepce ve středu, mám vynechat 7 dní a další 1. prášek si vzít až ve čtvrtek nebo ve středu?

  Další informace


 • Snižuje diazepam funkčnost antikoncepce Maitalon?  Další informace


  SODA A JEJÍ UŽÍVÁNÍ..

  Někde jsem četla, že se má užívat každý den půl lžičky jedlé sody proti překyselení organizmu. Jiná strana zas varuje před poškozením žaludku při užívání. Kde se doberu pravdy?

  Další informace


  Proč se u hormonální antikoncepce Yasminelle nedoporučuje vynechat týdenní pauza?

  Nevím, jak u téhle konkrétní, ale kamarádka má nějakou, kde ten týden, kdy by se měla vynechat, má vlastně něco jako placebo. Je to proto, aby se pak po tom týdnu nezapomínalo se začátkem užívání...

  Další informace


  Když mi dnes začala menstruace a já si vezmu antikoncepci, menstruace do zítra přestane, nebo bude pokračovat?

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, protože jsem to nikde nenašla a nevím, jestli to chápu správně, ale když mi dnes začala menstruace a já si vezmu HA, tak menstruace do zítra přestane, nebo bude pokračovat? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jak ovlivní menstruaci začátek braní antikoncepce?

  Přítelkyně nebere antikoncepci a chce si posunout termín menstruace. Pokud začne brát antikoncepci např. 2 dny před plánovanou menstruací (má ji pravidelnou), dostane ji v termínu nebo až po dobrání plata antikoncepce?Posune se započetím braní antikoncepce termín menstruace??? Znamenalo by to, že se jakoby jedna menstruace vynechá???Předem děkujiDoplňuji:Ona byla dost podobná, ale teď se ptám na konkrétní věc -)A můžu poprosit ještě jednou o ten odkaz na stránky? Nejde mi rozbalit.Díky

  Další informace


  Ceny antikoncepce

  Ahojky,prosím písněte vaše typy na levnou antikoncepci,mě se za mou 560,- na tři měsíce zdá dost, neznáte levnější? Tedy kromě abstinence, hihi.

  Další informace


  Ahoj antikoncepce ??  Další informace