• Antikoncepce a menstruace - jak správně začít užívat? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Antikoncepce a menstruace - jak správně začít užívat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Antikoncepce a menstruace - jak správně začít užívat?

  • Spolehlivost antikoncepce



    Další informace


    Antibiotika a antikoncepce



    Další informace


  • Antikoncepce a akné?

    Znáte někoho komu antikoncepce na akné pomohla? Za jak dlouho a do jaké míry akné asi zmizí?

    Další informace


  • Co si myslíte o mém návrhu zákona týkajícího se placeného volna pro ženy v době menstruace?

    Ženy jsou přírodou diskriminovány a jednou měsíčně díky ní trpí, a proto navrhuji placené volno pro ženy v době jejich menstruace.

    Další informace


  • Lze být těhotná i přes HA? Test negativní a menstruace v pořádku. Žádné ATB jsem neměla.

    Důvod je nadměrná únava.

    Další informace


    Jak určit datum početí?

    Ahoj, chtěla bych se zeptat... S přítelem jsme měli opakovaně nechráněný pohlavní styk... 14.11 byl první a 26.11 jsem dostala pravidelnou menstruaci, která probíhala jako obvykle, poté jsme měli pohlavní styk 3.12.. Udělala jsem si těhotenský test a vyšel pozitivní, což je velmi dobře, ale zajímalo by mne, zda jsem mohla otěhotnět 14.11., nebo spíše až po menstruaci... Děkuji za odpověď Evík

    Další informace


    Za jak dlouho po aplikaci injekcni antikoncepce jsem chranena?

    v patek mi aplikova injekcni antik.a v utery jsem mela nechraneny styk jsem uz chranena.sestra u lekare me rekla.ze by to melo pusobit hned.ale jistota je tri dny.ale nejsem si uplne jista.

    Další informace


    druhé dítě a antikoncepce

    mám dvou a půlletého syna plánuji druhé dítě až tak za rok a zatím beru antikoncepci,jak tedy ovlivnit za jakou dobu otěhotním?

    Další informace


    Jak moc se vzájemně vylučují antibiotika tetracyklin a antikoncepce?

    Ahoj, od příštího týdne budu brát antibiotika tetracyklin (250mg jednou denně) a zároveň beru antikoncepci s rozestupem 12 hodin od ATB. Doktor říkal, že ha sníží účinnost na cca 97%. Myslíte, že to tak vážně je?

    Další informace


  • Menstruace - tampon

    Ahoj :(Už pár týdnů mě trápí tampony :( vůbec nevím proč je do sebe nemohu dát! Mám nejmenší velikost, jsou to O.B., jsem uvolněná, zkouším jiné polohy a úhly, ale nic nejde! Ten tampon dám max do 1/5..vůbec nevím co budu dělat! Vložky mi prostě nejsou pohodlné, navíc ve škole...fuu! Navíc první menstruaci jsem dostala letos 19.7. a je to hrozně nepravidelné! nezvládnu to! Neexistuje něco jako nějaké podvázání nebo tak? Klidně abych v životě neměla děcka to mi vadit nebude...přemýšlím o změně pohlaví neboť s tímhle se kruci nedá žít!!! Panebože prosím pomozte mi! DěkujiDoplňuji:Dodám že mi je pár měsíců 14 let

    Další informace