• Antikoncepce! Je mi 15 a potřebovala bych předepsat prášky. Nemusí u toho být moje máma? :D - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Antikoncepce! Je mi 15 a potřebovala bych předepsat prášky. Nemusí u toho být moje máma? :D. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Antikoncepce! Je mi 15 a potřebovala bych předepsat prášky. Nemusí u toho být moje máma? :D

 • Potřebovala bych pomoct s rozborem věty.  Další informace


 • Dobrý den, budu péct třípatrový dort a tak bych na něj potřebovala recept. Děkuji.

  Doplňuji:Dobrý den, budu péct třípatrový dort a tak bych na něj potřebovala recept (nejlépe s videem). Děkuji.

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět kontakt na provozovatele Skype

  Potřebovala bych vědět kontakt na provozovatele Skype. Neznáte nějaký kontakt? Nejlépe e-mail. Chtěla bych jim tam napsat. Předem moc děkuji a přeji hezký zbytek dne o)

  Další informace


  Ahoj potřebovala bych zjistit co je zapotrebí udelat k tomu aby se mi v PC prehraval obraz filmu,Zvuk jde ale obraz ne

  Měla jsem ten samý problém.. Mám windows xp a stáhla jsem si jen kodek (codec), restartovala noťas a šlo to! :)

  Další informace


 • Dobrý den,potřebovala bych poradit,manžel dostal 125 dní výkonu trestu odn.svobody za neodpracované VPP.

  Slyšela jsem něco o tzv.řed.půlce ale prý se moc nevyužívá,chtěla bych to zkusit a dostat ho co nejdřív zase domů,máte s tímto postupem někdo nějaké zkušenosti,nebo jestli můžete poradit jinak,tak moc prosím a předem děkuji. Jarka

  Další informace


 • Moje máma totálně ignoruje fakt, že fyzicky rostu!

  Napriklad, kdyz prijdu za ni a zeptam se, jestli by mi nedala nebo aspon nepujcila nejaky penize, abych si koupila (aspon jednu!) podprsenku, tak se usmeje, neco jako, oh, ty jsi tak naivni! , a rekne neco ve smyslu na to mas jeste casu dost! vazne?! Dost casu? Je mi trinact! Kdesi jsem videla i desetilety holcicky, co nosi podprsenku! Prosim pomozte mi, jak s ni mam pohnout? (a prosim nerikejte veci jako tak si pujc penize na podprsenku od kamaradek atd., to byl jen priklad tyka se to tak trochu vseho...)Dekuji

  Další informace


  Dobry den prášky už beru asi rok, po vysazeni jsem normalně krvacela,ale mam tlaky v podbřišku a nadymaní mužu byt těhu?

  Já taky občas beru nějaký ten prášek, když mě vysadili (na koníčka), taky jsem měl z jeho hřbetu divné tlaky. A když mám nadýmání, většinou se po.....Těhu určitě nejsem.

  Další informace


  Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné brát prášky, být těhotná a zároveň dostat menstruaci? Děkuji předem za odpověď

  jistá teoretická možnost že by se to stalo tady je. Předpokládám že chceš vědět jestli jsi otěhotněla. Kup si domácí těhotenský test, je za pár korun v lékárně, je volně prodejný a vysoce spolehlivý. Čekat na to že to NĚJAK přejde je chyba.

  Další informace


  Ahoj.Potrebovala bych pomoct.Za tyden jdu s klukem na prvni rande do kina a ja nevim, co si vzit na sebe jak se nalicit.

  Jenom jeste. Jak se mam chovat az ho poprve uvidim?mam ho hned obejmout a dat mu pusu?? jemu je 16 a me 14. dekuju predem za pomoc.

  Další informace


 • Prosím, poradíte mi? Potřebovala bych přeložit objednávku na dovolenou - anglicky

  Prosím, potřebovala bych přeložit:Dobrý den, prosím o informaci, zda je termín 14.- 21.7. 2012 volný pro čtyřčlennou rodinu a jaká by byla cena. Děkuji.Komunikace s majitelem je možná pouze ENG GER ITA HRV, tak jsem zvolila angličtinu. Mohla bych použít Google překladač, ale tomu moc nevěřím. Přeložil mi to takhle: Hello, please inform us whether the 14th term - 7.21 2012 free for a family and what would be the price. Thank you.Prosím, jestli je tady quentos, jestli by mi mohl poradit, byla bych moc ráda. :) DěkujiDoplňuji:Mimochodem, jde o Chorvatsko.

  Další informace


  JEŠTĚ BYCH POTŘEBOVALA PORADIT ORIGINÁLNÍ PŘIROVNÁNÍ: POMALÍ JAKO.............. A BÍLÝ JAKO ....................

  pomalý jako šnek, želvabílý jako stěna, křídajestli je to originální... nevím, ale říká se to poměrně běžně.

  Další informace


 • Co Vás nejvíc zarmoutí? Nemusí to být ztráta nejbližší osoby.

  Jsou na světě věci,které máme rádi a s nima je život hezčí.Někdy se stane,že onu věc ztratíme.Co pak???Jak nám je?Doplňuji:Nicascu děkuji

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět jak se jmenují děti na soše...Babička s dětmi(Babiččino sousoší,Babiččino údolí)

  Dělám úkol z češtiny a už toho mám oravdu hodně a nejsem si jistá jestli mám tuto otázku správně.Děkuji za kažkou snahu a odpověď :) )

  Další informace


  Potřebovala bych to do slohu na pondělí

  byla bych vděčná kdyby mi někdo napsal pohádku o školních lavicích na dvě stránky . PŘEDEM MNOHOKRÁT DĚKUJI

  Další informace


  Potřebovala bych poradit,jak mám vypočítat tu rovnici : 1/2 x + 3 = 5nadruhou - x ..děkuju)

  1/2x+325-x1,5x-2201,5x22x14,666

  Další informace


  Najde se tu někdo, kdo by mi mohl ? Vážně bych to potřebovala.Mohl by mi někdo vysvětlit princip a použití transformátor

  Jednoduše...Střídavý proud (pro konstantní - stejnosměrný - to nefunguje) protékající primární cívkou vytváří elektromagnetické vlny, ty ´tečou´ jádrem transformátoru a na sekundární cívce zase indukují napětí. Tady - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Transformer3d_col3_cs.svg" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a - máš obrázek.Použití - zejména pro změnu velikosti napětí (nebo proudu) - pro napětí a počet závitů cívek platí U1:U2N1:N2.Tady máš další pokec - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Transformátor" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a .___A pokud je ti něco nejasného, upřesni problém - protože podle mne je vše jasné...-)

  Další informace


  Jak se efektivněji učit?

  Dobrý den, jsem prvním rokem na gymplu a momentálně to vůbec s učením nezvládám, např. určité látce věnuji třeba 5+ hodin učením se na test, ale místo toho, abych dostala dobrou známku, většinou dostanu 4-5. Jsem z toho docela už i v depresích, protože mě to fakt mrzí, když tomu obětuju takovýho času a ostatní mě mají akorát za flákače. Přemýšlela jsem i o tom, že bych přešla na jinou školu, protože pokud to nezvládám už teď, pochybuju, že se dostanu na vysokou. Ale myslela jsem si, že bych se tady mohla ještě zeptat na nějaký rady nebo tipy na učení, pokud byl někdo v podobný situaci, jako jsem teď já. Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Jak zhubnout aniž bych jedl náký prášky?

  Změnit životosprávu a začít se hýbat. Jíst několikrát za den, nejméně 5 x po menších dávkách..Prášky ti stejně nepomohou

  Další informace


 • Potřebovala bych poradit ohledně omítky komínu  Další informace


  Může být má fenka v březí?Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda může být v březí moje fenka měla před háráním a několikrát

  Zdravím, chtěla jsem se zeptat zda může být v březí moje fenka měla před háráním a několikrát na ní skočil pes vždy jsme je od sebe odtrhly. Tak se chci zeptat zda je to možné děkuji za odpovědi

  Další informace