• antimykotika vnitřně ..má tahle léčba hodně nebezpečné následky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: antimykotika vnitřně ..má tahle léčba hodně nebezpečné následky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - antimykotika vnitřně ..má tahle léčba hodně nebezpečné následky?

 • Kousnutí netopýra - jaké jsou následky?  Další informace


  Bylo nebezpecne mit telefon v ruce, kdyz jsem se koupala a telefon byl připojený k nabijecce?  Další informace


 • Když si postavím bazén ( 457x122 cm ) a stalo by se, že praskne a vytopí sousedy pod náma, jaké by tomohlo mít následky?  Další informace


 • Jaké můžou být následky odcizení IP adresy?

  Dva dny mi nešel internet, tak jsem dnes zavolala na zákaznickou linku a tam jsem se dozvěděla že mi někdo asi ukradl mojí IP adresu. Neskutečné! Tak by mě zajímalo jaké to může mít následky, popřípadě jestli mi někdo může pomoct se zabezpečením.

  Další informace


 • Jak se jmenuje nebezpečné místo na Havaji?

  Dobrý den,nevíte jak se jmenuje místo na Havaji, kde jsou všude proutky(klacky) od ibišků? Není to ani tak nebezpečné, ale všude jsou kořeny z těch ibišků, že i 10 metrů je problém projít. Prý tam dokonce zakazují vstup návštěvníkům.Někde mi říkali že proutkový les nebo tak nějak, ale nic o tom nemůžu najít.Doplňuji:nene, určitě to jsou ibišky

  Další informace


 • V kolika letech by se mělo dítě dozvědět jak je to vlastně se smrtí a umíráním, aby z toho němělo následky?

  Jake nasledky prosimte ? Proc by s toho melo mit nasledky ? Umirani a smrt je soucasti zivota a nezdrave popirani smrti se mi zda divne ....A pokud jde o to v kolika letech... tak to je individualni ...kazdy to ma jinak.. Nevidim proc bychom meli detem lhat a tim tuplem pokud se jedna o takove veci jako je smrt ...

  Další informace


 • Všude se píše o klimakteriu jen o ženách,hormonální léčba ale o mužích se nepíše nikde,proč mě to zajíma.

  Doplňuji:Druhá myza to je to samé.

  Další informace


  Co je to za látku, která tryská v přechodové komoře, kde jsou nebezpečné látky?

  Jistě každý viděl, jak výzkumníci při opuštění laboratoře procházejí přechodovou komorou, kde jsou osprchováni, popř. zaplynováni nějakou látkou, která by je měla očistit od případné kontaminace.Co je to za látku? Savo nebo tak něco?A kde je jistota, že to zničí vše?

  Další informace


 • Je velmi hodně a docela hodně to samé?

  Protože jsem to v písemné práci nepovažoval za synonymum, ztratil jsem jeden bod.Jak to vidíte vy? Je to podle vás to samé?

  Další informace


 • ischias- jeho léčba

  Jaké léky je vhodné doporučit na léčení ischiasu/kdy je dobré udělat rentgen/.Mám bolesti již 5dní.Děkuji.

  Další informace


  Trvá konzervativní léčba zlomeniny krčku kosti stehenní déle než když je provedena operace?

  Fraktura proximálního femuru se řeší zásadně operací. Konzervativní léčba je zdlouhavá, komplikovaná a se značně nejistým výsledkem. Volí se pouze v případech, kdy stav pacienta vůbec nedovoluje operaci nebo u pacientů, kteří byli nepohybliví i před úrazem.

  Další informace


  Trvalé následky úrazu

  Je to půl roku, co se mi stal úraz ulnárního(postraního) vazu na palci ruky. Konkrétně se mi palec po úderu míček trochu přetočil. Ve zprávě neni přímo psáno, že se natrhl ale spíše povolit nebo tak něco. Měl sem to přes měsíc v sádře. Všechno mám zdravotně podložené. Palec stále cítím zejména,když za něco zatáhnu nebo vemu něco těžšího,tak se ozve bolest. Chtěl bych se zeptat můžu po pojišťovně žádat trvalé následky ? Popřípadě jak mám postupovat a po jaké době od úrazu se můžu odškodnění domáhat? Děkuji moc za váš čas

  Další informace


  Syptomatická léčba

  Co je to symptomatická léčba ? Čeho se týká a jaká je bližší charakteristika léčby ? Děkuji.

  Další informace


  RTG - následky, těhotenství

  Když jsem byla dneska na RTG zubů a nedali mi takovou tu olověnou zástěru.. Nevím, jak to nazvat... Může to mít nějaké následky? Jak moc vlastně může to záření ublížit?A druhá otázka.. Co kdybych byla náhodou těhotná, nevěděla o tom, tudíž jim to ani neřekla? Mohlo by to taky nějak ublížit plodu? (Těhotná nejsem, jen mě to zajímá.)

  Další informace


  Pro změnu léčba oparu na rtu.

  Pro změnu mne trápí opar na rtu. Kojím, nemůžu nic brát ani mazat na ten opar Vektavir bez vědomí lékaře. Existuje něco co by alespoň zmírnilo tu bolest?

  Další informace


  Pokud někdo zemře na následky nakažení filoviry, může mít normální pohřeb?

  Filoviry-např. Ebola, Marburg. Velmi nakažlivé viry a pokud se tímto někdo nakazí a následně zemře, může být normálně pohřben včetně obřadu? Např. otevřená rakev, následné uložení do země.Nebo je i po smrti stále nakažen s možností přenosu?

  Další informace


  Léčba ptačího hrudníku

  Je zde nějaká možnost jak se vyléčit kromě operace? Jaká je nejlepší?

  Další informace


  Klystýr-co si o tom myslíte? pouze sexuální úchylka nebo i zdravotní prevence a léčba?

  Doplňuji:je mi 16 jsem o tom dost informován, jen mě zajímá přístup veřejnosti k určitým věcem

  Další informace


  Cukrovková NEUROPATIE - Léčba přístrojem MDM - má někdo zkušenosti?

  dočetl jsem se zkušeností pouze v inzerci na tuto poměrně drahou metodu, kterou nehradí zdrav. pojišťovny.Prosím tedy někoho, kdo má tuto léčbu za sebou, aby mi poradil. Může i na: ruda.taborsky@gmail.com Děkuji.

  Další informace


 • Mám morče (4roky) a má cysty na vaječnících ptám se pokud by nezabrala léčba jestli se máme pokoušet o operaci?

  No jistě, proč né? Za deset až dvacet tisíc Kč se mu tak nechá s tou operací o měsíc prodloužit život, ale budeš s ním muset ještě denně na chemoterapii ( tak 10000Kč).

  Další informace