• Které je antonymum insuficience? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Které je antonymum insuficience?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Které je antonymum insuficience?

 • Antonymum koncepce


 • Jaké je antonymum od slova kečup?

  Moje šíleně ekologická BIO kamarádka tvrdí, že opakem jsou rajčata :-D No, když se to tak vezme, v podstatě má pravdu, v dnešním kečupu se rajčat najde už velmi málo :-)
 • Jaké by tak si bylo antonymum k příslovci mermomocí?

  Co to vlastně je,to mermo ?Doplňuji:Ne si ,ale asi,chybička se vloudí.
 • antonymum ke slovu pozoruhodný a destruktivní ?? prosím

  pozoruhodný - bezvýznamný, nevýznamný nevýznačný, nezasluhující si povšimnutí, nezajímavýdestruktivní . konstruktivní.
 • Antonymum ke slovu odpustit

  Antonymum s využitím záporu - neodpustit, neprominout.Doplňuji:Stále mít za zlé. Neslevit - např. u zkoušky.
 • Čerstvý - jaké je antonymum?

  Prosím o zaslání antonyma pro slov čerstvý
  synonymum a antonymum ke slovu bystrý

  nevím co tím myslíte
  Má každé slovo k sobě antonymum?

  Antonyma jsou slova opačného významu - dobrý - špatný. Pokud si nemůžeme vzpomenout, můžeme přidat ke slovu předponu ne a platí to taky - bezpečný - nebezpečný. Teď jsem četl výraz nehorázný poplatek, ale nikde jsem se nesetkal s výrazem horázný. Existuje takový výraz? Děkuji.
  Komercionalizace - (vyznam) + antonymum...

  Podle mně: Něco se stává komerčním, nebo alespoň komerčnějším. Např. vodáctví bylo před pár desítkama let zájmovou aktivitou pro nadšence. Ty si museli sehnat (postavit) loď, udržovat ji, s partou někam vyrazit, poničit lodě o šutry, společnými silami je dát dohromady aby mohli ty lodě poničit zas o kus dál zatímco hezčí část výpravy se starala o večeři pro pracující a takdále....Teď přijede člověk vlakem z Prahy do týna, projde bránou, podepíše papíry, z jedné hromady si vezme vestu, z druhé pádlo, ze třetí barel u dalšího stánku zaplatíte, o kousek dál vezmete z hromady loď a můžete se svézt do Pikovic, kde loď s příslušenstvím složíte do připravených kotců. Cestou se zastavíte v hospůdce, která má pro hladové vodáky zvlášt vchod od řeky a cestou potkáte pár pontonů, kde prodvají pivo přímo do lodi.... (neberte doslova, zkušenosti složeny z více řek)Tomu se podle mně říká komercionalizace. Stejně je to s dalšími oblastmi života. Internet byl před 20 lety pro akademiky a nadšence, teď je to obchodní artikl i prostředek pro obchodování
  Jaký je nejlepší protiklad (tedy antonymum) pro slovo - zakomplexovaný ?

  Sebevědomý
  Antonymum ke slovu povrchní

  opačné slovo
  Antonymum - precizní

  mizerný???Antonymum (z řec. αντί anti proti), též opozitum označuje slovo opačného, protikladného významu.
 • synonymum ke slovu hbita a antonymum ke slovu utulny

  hbitá -mrštná, čilá , rychláútulný- neútulný , rozházený, bordelářský, strohý
  Které je antonymum ke slovu běžet? Jak udělat rozbor slova sluníčko - předpona, kořen slova, přípona a koncovka?

  Nevíte někdo, prosím, antonymum ke slovesu běžet? Myslím si, že to bude stát, nebo jít, ale nejsem si jistý. Dále bych se rád zeptal, jestli je správně, pokud u slova sluníčko určím, že s je předpona, lun je kořen, íčk je přípona a o je koncovka. Předem děkuji za odpovědi.
  Které je antonymum insuficience?

  Které je antonymum? nejlépe obdobně složené slovo(jako např. exspirace - inspirace)DěkujiPardon, měla jsem na mysli přílišnou činnost, ne jen činnost :)
  Co je antonymem evoluce?

  evoluce vývoj opakem je ustrnutí, uváznutí, zastavení vývoje. stagnace.Pro možnost kontroly odkaz a href"https://www.nechybujte.cz/slovnik-ceskych-synonym/stagnace" rel"nofollow" https://www.nechybujte.cz/ hellip /a Jako vždy v případě rozporuplných názorů jsem se obrátila na ÚJCAV.Za jediné antonymum považují stagnaci. Výrazy se užívají v jiném kontextu, nikoliv jako antonyma evoluce.Regrese x progrese. retrogrese se dá použít ve významu degenerace.atd.Revoluce není antonymum - jde stále o vývoj, ale rychlejším tempem.
  Antonymum ke slovu strohý.

  Doplním význam příd. jména strohý 1. odměřený, drsný. 2. prostý, střízlivý.Opak? Zkuste se zamyslet.
  Antonymum DNES


  Antonymum - slova protikladná HELP PLEASE =)

  Potřebuju pomoct s antonymy (Protiklad)Jaké jsou protikladná slova od slov:HLUBOKÝZKLAMANÝSMUTNÝVYSOKÝŠIROKÝKRÁSNÝVím, že jsou lehká,ale kdyby náhodou, děkuji moc!)Doplňuji:Ve všem potřebuji pomoct:/ Neumím to!A u toho hlubokého nemůže být ještě MĚLKÝ?Děkuji
 • Antonymum ke slovu priorita

  Potřebuju slova priorita použív v kontextu v opačném smyslu. př. Seřezení obtíží dle priorit.... (ale ne priorit,ale slovo opačného významu).