• Antonymum - precizní - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Antonymum - precizní. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Antonymum - precizní

 • Lze změnit rasu např. z bělocha na černocha pokud se udělá precizní plastika obličeje v danné barvě či to úřadu nestačí?

  Jde tu jen o obličej či musí být v barvě celé tělo?Z bělocha na černocha by nepomohlo třeba přehešle solárka, když by nebyly prachy na plastiku?Pamatuju, že se pokoušel přebarvit plastikou Michael Jackson, ale jestli se mu to úředně povedlo to už nevím. Povedlo? Vzhledově vypadal už jako běloch, ale co měl v občance?Race: Black or white?

  Další informace


  Jaké by tak si bylo antonymum k příslovci mermomocí?

  Co to vlastně je,to mermo ?Doplňuji:Ne si ,ale asi,chybička se vloudí.

  Další informace


 • Kde sehnat levnou, precizní a silnou vzduchovku na principu PCP?

  Sháním silnou a propracovanou větrovku, ale podmínkou je, že musí být levná, 10-20 tis. kč se mně dávat nechce. Ani tři. Dík za rady, každá bude drahá )Lamolam, to mě taky napadlo, ale tohle platilo v dětství, kdy jsem prak ještě bez problémů natáhnul.Za druhý, raději bych něco s mířidli- půjde o brutální odstřel škůdců .

  Další informace


 • Antonymum ke slovu odpustit

  Antonymum s využitím záporu - neodpustit, neprominout.Doplňuji:Stále mít za zlé. Neslevit - např. u zkoušky.

  Další informace


 • Čerstvý - jaké je antonymum?

  Prosím o zaslání antonyma pro slov čerstvý

  Další informace


  synonymum a antonymum ke slovu vážný a pít

  nevím co tím myslíte

  Další informace


  synonymum a antonymum ke slovu bystrý

  nevím co tím myslíte

  Další informace


  antonymum ke slovu spanilost

  nevím co tím myslíte

  Další informace


  Má každé slovo k sobě antonymum?

  Antonyma jsou slova opačného významu - dobrý - špatný. Pokud si nemůžeme vzpomenout, můžeme přidat ke slovu předponu ne a platí to taky - bezpečný - nebezpečný. Teď jsem četl výraz nehorázný poplatek, ale nikde jsem se nesetkal s výrazem horázný. Existuje takový výraz? Děkuji.

  Další informace


  Komercionalizace - (vyznam) + antonymum...

  Podle mně: Něco se stává komerčním, nebo alespoň komerčnějším. Např. vodáctví bylo před pár desítkama let zájmovou aktivitou pro nadšence. Ty si museli sehnat (postavit) loď, udržovat ji, s partou někam vyrazit, poničit lodě o šutry, společnými silami je dát dohromady aby mohli ty lodě poničit zas o kus dál zatímco hezčí část výpravy se starala o večeři pro pracující a takdále....Teď přijede člověk vlakem z Prahy do týna, projde bránou, podepíše papíry, z jedné hromady si vezme vestu, z druhé pádlo, ze třetí barel u dalšího stánku zaplatíte, o kousek dál vezmete z hromady loď a můžete se svézt do Pikovic, kde loď s příslušenstvím složíte do připravených kotců. Cestou se zastavíte v hospůdce, která má pro hladové vodáky zvlášt vchod od řeky a cestou potkáte pár pontonů, kde prodvají pivo přímo do lodi.... (neberte doslova, zkušenosti složeny z více řek)Tomu se podle mně říká komercionalizace. Stejně je to s dalšími oblastmi života. Internet byl před 20 lety pro akademiky a nadšence, teď je to obchodní artikl i prostředek pro obchodování

  Další informace


  Antonymum ke slovu povrchní

  opačné slovo

  Další informace


  Antonymum - precizní

  mizerný???Antonymum (z řec. αντί anti proti), též opozitum označuje slovo opačného, protikladného významu.

  Další informace


 • synonymum ke slovu hbita a antonymum ke slovu utulny

  hbitá -mrštná, čilá , rychláútulný- neútulný , rozházený, bordelářský, strohý

  Další informace


  prosím o antonymum ke slovu pečlivě

  ledabyle, halabala, nedbale

  Další informace


  antonymum ke slovu pravda

  nepravda!

  Další informace


  Které je antonymum ke slovu běžet? Jak udělat rozbor slova sluníčko - předpona, kořen slova, přípona a koncovka?

  Nevíte někdo, prosím, antonymum ke slovesu běžet? Myslím si, že to bude stát, nebo jít, ale nejsem si jistý. Dále bych se rád zeptal, jestli je správně, pokud u slova sluníčko určím, že s je předpona, lun je kořen, íčk je přípona a o je koncovka. Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Jaké je antonymum ke slovu cesta?? díky :))

  Např. úsek, pás terénu neupravený pro chůzi, jízdu, dopravu.Doplňuji:Jenže podstatné jméno cesta má i další významy. Uvedla jsem jedno z antonym, ale záleží na kontextu.Dnes se vydám na cestu po Evropě. Zde je pak antonymum kontextové - Dnes zůstanu doma, nevydám se nikam.Další význam - cesta, metoda, způsob jednání. Jdu rovnou cestou řeknu vše upřímně. Volím nepřímou cestu. Opět spíš kontextové antonymum.

  Další informace


  Co je antonymem evoluce?

  evoluce vývoj opakem je ustrnutí, uváznutí, zastavení vývoje. stagnace.Pro možnost kontroly odkaz a href"https://www.nechybujte.cz/slovnik-ceskych-synonym/stagnace" rel"nofollow" https://www.nechybujte.cz/ hellip /a Jako vždy v případě rozporuplných názorů jsem se obrátila na ÚJCAV.Za jediné antonymum považují stagnaci. Výrazy se užívají v jiném kontextu, nikoliv jako antonyma evoluce.Regrese x progrese. retrogrese se dá použít ve významu degenerace.atd.Revoluce není antonymum - jde stále o vývoj, ale rychlejším tempem.

  Další informace


  Ahoj, mohl byste mi nekdo pomoci, jake je antonymum ke slovu VZLYKAT a PLYNOUT.

  Sloveso plynout má několik významů, neuvedla jste, o který význam vám jde.Mohou být i antonyma kontextová, takže záleží na kontextu. Jinak lze vytvořit antonymum i záporkou ne - nevzlykat, nelkát, neplynout, nepohybovat se atd.plynout pomalu téct x státvzlykat naříkat, lkát x nevyrážet, nevydávat vzlykyDoplňuji:Ad leporela22zřejmě jste četl nepozorně - vzlykat naříkat, popkračuje x, to vyznačuje protiklad.Ještě mě napadla další antonyma. vzlykat x veselit se, mít dobrou náladu, rozdávat úsměv plynout x být v klidu, nepohybovat se

  Další informace


 • Antonymum ke slovu priorita

  Potřebuju slova priorita použív v kontextu v opačném smyslu. př. Seřezení obtíží dle priorit.... (ale ne priorit,ale slovo opačného významu).

  Další informace