• anxiosně muzete mi sdelit vice informaci o teto poruse - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: anxiosně muzete mi sdelit vice informaci o teto poruse. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - anxiosně muzete mi sdelit vice informaci o teto poruse

 • Zaujme Vás tento souhrn informací?  Další informace


  V sobotu 17. 3. 2018 je novoluní. Údajně den pro nové začátky. Čeho začátek si mám pod touto informací představit?  Další informace


 • Pokud si pořídím něco přes Okay elektro na internetu, lze pak při poruše zboží reklamovat na nejbližší kamenné pobočce?  Další informace


 • Hledám název filmu, pamatuji si minimum informací

  Vím že to byl akční, válečný film starší než rok 2000 si myslím že nebyl, vím že jeden voják se před nepřátely schoval myslim že v blátě nebo dokonce pod mrtvolama a oni těsně kolem něho prošli ale nevím jestli si ho všimli.Taky se mi zdá že to byl něco jako výsadkář nebo tak něco a přistál zrovna v oblasti nepřátel. Vím že to není skoro žádná informace a omlouvám se za zbytečnou otázkou ale hrozně bych ten film chtěl vidět a strašně mě štve že o něm nevím více.Ps.: tady tenhle okamžik mi utkvěl v paměti a nevím proč.Předem moc děkuji za odpovědi.Doplňuji:JJ je to on moc děkuji :)

  Další informace


 • Poradíte prosím, kde bych na internetu sehnal co nejvíc informací o meziválečném poslanci Josefu Koukalovi?

  Josef Koukal (8. října 1869 – ???)Našel jsem pouze článek na Wikipedii a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Koukal" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a a potřebuji více internetových zdrojů.DěkujiNeplést s letcem Josefem Koukalem.A je možné na internetu stáhnout si diplomové práce?

  Další informace


 • Nelze se dostat do BIOSU přes F2, jak mi to radí. Lze se do něj dostat jinak?

  Zapnu noťas, objeví se obrazovka s možností SETUPu, jenže začne to pípat a pomáhá jen přejet přes spodní klávesy.Nelze se dostat do BIOSU přes F2, jak mi to radí. Lze se do něj dostat jinak?(systém XP, noťas Acer Extensa 5220Původní neotázkaJak se dostat do BIOSU, při této poruše -

  Další informace


  Na kterých stránkách mohu nalézt informaci o konkrétních knihách - kdy byly vydány a kolik mají vydání?

  Doplňuji:Pro uživatele tuCZek :Neodpovídejte, prosím, na otázky, které jsou nad vaše možnosti.

  Další informace


 • Můžou mi podat na soudu informaci o případu rodinného příslušníka?Nechce nic říct a měl před 1,5rokem nastoupit trest.

  Právník nereaguje co dělat?

  Další informace


  Lze na úřadu práce mít právo odmítnout zprostředkovatelku zaměstnání z osobních důvodů a jít k jiné? Jak jí to sdělit?

  Obávám se totiž, že se opět dostanu k té se kterou si vůbec nerozumím a která mi dělá dusno a naschváli. Jedná arogantně a dělá mi to všechno jen složitější. U jiných zprostředkovatelek jsem nikdy neměl nejmenší problém. Chovám se eticky a spolupracuji. Můžu jí to případně nějak šetrně sdělit? Něco jako toto?Paní (přijmení). Nechci se Vás nějak dotknout, ale zajímalo by mě zda-li by bylo možné přesunout mě k jiné zprostředkovatelce, protože naše poslední spolupráce mi nevyhovovala. Nechci zacházet do detailů, protože si Vás vážím a chtěl bych abysme to oba pojali jako profesionálové.Mohu to takto sdělit? Myslíte, že to vezme dobře? Poku máte nápad na lepší formulaci, tak moc prosím o její sdělení do odpovědi, či v diskuzi pod otázkou?Nebo by bylo lepší to sdělit prvně někomu jinému ať se o to postará? Nechtěl bych působit jako nelítostný člověk. Chápu, že se tu někdy chovám trochu jak utržený z řetězu, ale v reálu to prostě ani nelze bez následků.

  Další informace


  Lze mít dle zákona této planety více manželek různě po celém světě, pokud by o sobě ty ženy nevěděly?

  Každý stát má jiné zákony. V ČR je to protiprávní.

  Další informace


  Dobrý den, potřebovala bych informaci? Na 8 hod. směně po jaké max. odpracované době musí být přestávka na jídlo. Děkuji

  Viz zákoník práce: a href"http://business.center.cz/businessravo/zakony/zakonik-prace/cast4h3.aspx" rel"nofollow" http://business.center.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dobrý den mám dvacetiletou dceru a nechce mi sdělit jestli studuje nebo pracuje jak mám postupovat ohledně výživného?

  Písemně ji vyzvěte, aby vám poskytla doklad o jejím studiu, dejte ji rozumnou lhůtu (např. 14 dní) a v dopise uveďte, že pokud doklad ve zmiňované lhůtě nepředloží, přestanete ji výživné platit.Pak už to bude její starost, zda se svých případných nároků bude domáhat soudně.

  Další informace


 • Ví někdo o této rostlině více info?

  a href"https://www.tinktura.eu/csavlovy-tinktury-z-bylin/53-amara-bylinne-kapky-tinktura-50-ml-8592814040041.html" rel"nofollow" https://www.tinktura.eu/ hellip /a Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má....například?

  Další informace


 • Máte někdo zkušenost z hledáním informací v archivech? např. v Zemském archivu v Opavě

  Chtěl bych vypátrat své předky a nevím, co k tomu všechno potřebuji. Dají se informace o nich zjistit i někde jinde?

  Další informace


  Manžel platí alimenty na zletilou dceru. Je ona povinná mu sdělit, že nastoupila do pracovního poměru?

  Dcera s manželem bohužel nekomunikuje a když už něco řekne, tak většinou lže. Takže ani v tomto případě nepředpokládáme, že nám tuto informaci sdělí. Jak máme tedy postupovat dál, obrátit se na soud nebo co s tím dělat?

  Další informace


  Jak nenápadně partnerce sdělit, že je líná jako veš?

  Něco takového se nesděluje nenápadně, ale ´řevem´. A nebo vůbec.Záleží na tom, zda jsi jdeš najít jinou babu hned a nebo až po ´křiku´.___Vůbec - jak tak sleduju tvé dotazy - musím konstatovat, že máš bezbřehou trpělivost.-)

  Další informace


 • O jaké či které nejkurióznější nemoci/fobii/poruše jste slyšeli?

  Například různé fobie jako strach z knoflíků, nebo nemoc progerie, kdy má novorozenec tvář starce.Děkuji! :)

  Další informace


 • prosim o odpoved...vse je v doplnujicich informaci :) dekuji

  Turista se vydá od nejvyššího českého vodopádu po červené značce směrem na sever. Od nejbližšího rozcestníku půjde do kopce po modré, po jednom a půl kilometru bude pokračovat po zelené. Z nejbližšího rozcestí vyrazí po červené značce na západ a sejde z kopce k nejbližší chatě. Jak se tato chata jmenuje?

  Další informace


 • Neměla by se vymyslet nějaká nástěnka pro informaci o nejčastějších gramatických chybách?

  Abys, abysme, abyste kdybys, kdybysme, kdybyste jenžkterý, ježkterá/-é, jižkteří ...Doplňuji:To klumprt-Už jsou snad oboje dublety správné.

  Další informace


 • Věříte této informaci o citronu, že by se měl zamrazit? Já ne.

  a href"http://navodynapady.cz/zde-je-duvod-proc-i-vy-zacnete-davat-citrony-do-mrazaku/" rel"nofollow" http://navodynapady.cz/ hellip /a Přišel mi e-mail s tolika blbostmio citronech a tato tam byla taky.Nevěřím tomu. Jím je syrové.Zamrazovat je nemusím.Děkuji Vám za každou odpověď

  Další informace