• Asi jsem našel meteorit, co mám dělat? A může být radioaktivní? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Asi jsem našel meteorit, co mám dělat? A může být radioaktivní?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Asi jsem našel meteorit, co mám dělat? A může být radioaktivní?

 • Nad Českem se prý nachází radioaktivní jód. Je pro mě nebezpečný? Mám docela bobky...  Další informace


  Meteorit - kde ověřit pravost?  Další informace


 • Zdedila jsem druzst.byt, musi byt i na muze?  Další informace


 • co mám dělat??ulomila se mi klávesa enter, nevím co mám dělat :(  Další informace


 • Poslal jsem peníze a teď koukám, že jsem spletl variabilní a konstantní symbol. Co mám dělat?

  Pokud máš email na toho, komu jsi platbu zasílal, je nejlepší poslat kopii (třeba naskenovanou) platebního dokladu či příkazu s žádostí o spárování platby. Aby si příjemce mohl platbu dohledat a přiřadit ji k tvé registraci :-)

  Další informace


 • Co mám dělat, když jsem zhubl a mám vytahanou kůži?

  Oblast břicha nejvíce a ruce.

  Další informace


 • Která hudební skupina má nejvíce zhlédnutí na YouTube?  Další informace


 • našel jsem pár chyb v Pidginu poslední verzi pro Win - kde to mohu ohlásit  Další informace


  Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.

  Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.Pak jsem napsal do rámečku nový citát a potvrdil.Teń starý se nezrušil a nový se prídal do profilu.Teď mám v Profilu dvě fotky a dva citáty.Jak ten jeden nebo oba z tama dostanu???DĚKUJI.

  Další informace


  Jedna chyba co jsem nasel  Další informace


  Co je to za věc? K čemu se to používá? Našel jsem to venku.  Další informace


  Chci (asi) přeinstalovat Vistu, protože mám (asi) vir  Další informace


 • Zamilovala jsem se do něho, jenomže si našel jinou. Co s tím?

  Ahoj, znám se s jedním klukem od nás z vesnice už téměř dlouho, cca 6 let. Ale nikdy jsme se nebavili, až asi před 2 měsíci, co se rozešel po třech letech se svou holkou, tak se jakžtakž bavíme, pozval mě k němu dom na víno, byli jsme pařit, ale to není to hlavní...Minulou sobotu jsem navrhla, jestli nejde ven, neměl s tím problém a pozval mě i k němu domu na vínko, vzala jsem i zbytek flašky na pití a v pohodě se bavil, měli jsme zapnutou hudbu... A pak jak byl trošec opitý, tak se furt usmíval a navrhli jsme, že pojedeme do města na diskotéku, zavolal se taxík o půl noci a jelo se..Potkali jsme tam i jednu partu - Spíše kamarády. A skvěle se bavili, furt mě líbal, hladil, tancoval se mnou. Nikoho si zas tak nevšímal, teda aspoň o tom nevím... Začala jsem k němu něco cítit, akorát co se mě nejvíc dotklo, že měl na Facebooku, že si přidal do přátel nějakou slečnu, která přímo byla z té diskotéky a seděla tam s námi, po pár hodinách přidal, že jsou spolu ve vztahu, všichni jim to přáli atd. Má stejné jméno a je mi celkem podobná, to musím uznat... Že by si hledal podobný typ?Akorát jsem si říkala, jak je to možné, když cestou zpět z diskotéky jsem šla k němu spát, nebo spíš sám chtěl, ať jdu k němu spát.A přes dny? Vždyť chodí na noční... Kdy měli tu možnost se setkat, to vážně nechápu, ale co vím, že je neustále na Facebooku, štve mě to! A to jsem si konečně myslela, že by On mohl být ten pravý. Omlouvám se za projev či gramatické chyby. Prosím nepište, že kluků je hafo a že

  Další informace


  Nevím co mám dělat je mi 38 let jsem rozvedený a prošel si pár vztahy po rozvodu ted jsem zůstal sám

  Co zkusit seznámení přes internet. Několika lidem to už vyšlo.

  Další informace


 • Jak se dá rozeznat meteorit od ostatnich běžnych kamenů na zemi?

  Meteority jsou nacházeny po celém světě. Nejlépe se nacházejí meteority železné, jelikož jsou vůči okolí velmi atypické a tedy snadno rozpoznatelné. v poušti, kde se hledají pomocí moderních terénních vozidel. Z nich se na dálku se vyhledávají tmavé kameny, které jsou i zde dobře viditelné.Největší koncentrace meteoritů jsou nacházeny v posledních době v Antarktidě, kde se postupně dostávají na povrch odtáváním ledu a jsou se svojí typicky tmavou barvou snadno viditelné. Většina meteoritů na zem stejně nedopadne, protože při průletu zemskou atmosférou, se roztaví a vypaří.

  Další informace


 • Trochu jsem se hrabal rodičům ve skříni a našel jsem takovou hrací kartu, která má v sobě mince, nevíte, co to je?

  Ahoj, trochu jsem se hrabal rodičům ve skříni a našel jsem takovou hrací kartu, která má v sobě mince, nevíte, co to je? Ty mince jsou s astronauty a jsou asi zlaté.

  Další informace


  Stáhl jsem si do počítače free piano, kde bych našel noty tak aby tam byla čísla která mám na klávesnici hrát?  Další informace


  Na půdě jsem našel staré album se známkami.

  Kromě jiných je tam známka,je to modrý Mauricius.Má nějakou cenu,nebo to patří do kamen?

  Další informace


 • S čeho může být bolest zubu, došla jsem od zubařky kde mi vrtala kaz, a bolí mě to stále, nemůžu moc jíst :/ Co to může

  Doplňuji:S čeho může být bolest zubu, došla jsem od zubařky kde mi vrtala kaz, a bolí mě to stále, nemůžu moc jíst :/ Co to může být ?? Jen podrážděnost, nebo něco špatně ??

  Další informace


  Co mam delat kdyz mam otlaceny palec na noze a nemyzí mi to mam to asi 6 měsíců?

  Co mam delat kdyz mam otlaceny palec na noze a nemyzí mi to mam to asi 6 měsíců.Nevim co s tim zmyzi ro vubec nebo mi zarusta nehet? Kdyz si ho zmacknu vubec to neboli ani neteče hnis.Poraďte prosim

  Další informace