• ASP stránka - kde dělám chybu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: ASP stránka - kde dělám chybu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - ASP stránka - kde dělám chybu?

 • Kde jsem udělal chybu?  Další informace


 • Panenko...jak mi to naše úřady zjistí že dělám v Německu,ačkoliv mám doma nedoplatek na soc a zdravotním?.. Hm?

  Doplňuji:a jaké potíže myslíš?...

  Další informace


 • Kde můžu dělat chybu?

  Pustila jsem se letos do syslí sezóny- tvořila jsem pečený čaj, který se ovšem začal kazit, ač jsem postup dodržela podle receptu, měla víčka vyvařená a sklenice 2x vypláchnuté v teplé vodě a zkoušela jsem zeleninovo-houbovou čalamádu- postup stejný, zavařované podle návodu...přesto se mi oba výtvory začaly kazit. Jsou uskladněné ve sklepě a začaly jakoby kvasit (víčka nafouklá, při otevření začne pěnit). Mohl by mi prosím někdo poradit, čeho se při podobných akcích vyvarovat, aby potom mé výtvory nekončily spláchnuté v záchodě? Zkoušela jsem zatlačovací i šroubovací sklenice, víčka i vršek sklenic otřít alpou, přesto to končí katastrofou....Doplňuji:Tak že by byla chyba v tom, že jsem čalamádu (směs povařených hub, papriky, cibule a rajčata zasyrova) plnila studenou a jen zalila horkým nálevem a sterilovala v hrnci a pak už neotáčela? Popř. nemohla být chyba v tom, že jsem sklenice plnila moc po vršek? Děkuji všem za rady, zkusím se polepšit, respektive dávám tomu poslední šanci, jestli to zas bude zlý, definitivně se zaříkám, že s tím končím....

  Další informace


 • Prázdná stránka - nezobrazuje se mi úvodní stránka www.xxx.cz  Další informace


  PHP - čtení ze souboru nefunguje, kde dělám chybu?  Další informace


  PC sestava nejede, už nevím co dělám špatně  Další informace


  Nevíte proč mi po otevření internetu nabíhá stejná stránka ikdyž jsem jí měnil??

  win 7Doplňuji: a href"http://www.seznam.cz,ale" rel"nofollow" www.seznam.cz hellip /a načte se mi tam default-atd.Tak dám nastavit seznam jako otvírací a i domovskou stránku a vše funguje jak má.ale jak znovu zapnu PC a otevřu internet/chrome/,je to zas stejný.tak nevím

  Další informace


  Může mi někdo poradit, co dělám špatně při konverzi videa ve FormatFactory 4.0.0?

  Potřebuji provést konverzi videa v .mp4 a kodeku H264-4AVC, v rozlišení 1920x1080, s velikostí 1,22 GB a výstupním datovým tokem 20000-30000 kb/sec (vše zjištěno ve VLC). Potřebuji snížit velikost (snížením rozlišení) a výstupní datový tok na max.2500 kb/sec. aby přenos videa z NB do smartTV zvládlo spojení wifi (pomocí aplikace SmartView). Snažím se toto video konvertovat, pomocí výše uvedené aplikace FormatFactory 4.0.0., do .mp4, s kódováním MPEG4(DivX)- velikost videa (spíš asi rozlišení) Automatické x 480 a s datovým tokem 1024 kb/sec. Při nastavení těchto parametrů konverze a vložení předmětného videa do aplikace a pak spuštění konverze kliknutím na tlačítko spustit , mi však v kolonce pod názvem Stav konverze , ve které je před spuštěním značka →MP4, naskočí Neúspěšné .A ať nastavuji parametry různé, stále se mi konverze nespouští a opakuje se Neúspěšné . Manuál k této aplikaci jsem nikde nesehnal a i když jsem na netu hledal různé diskuze k této aplikaci, nikde jsem nezjistil, v čem bych mohl dělat chybu. :-(Má někdo s touto aplikací zkušenosti a mohl by mi poradit? Případně, neví někdo, kde k ní sehnat český manuál, nebo nějaký, alespoň stručný návod? Za reakce děkuji.

  Další informace


  Mám tiskárnu MG2550, a když skenuji fotky, zničehonic mi je to převádí do PDF místo do JPEG. Kde dělám chybu?

  Ja mám Canon MG2950, ešte sa s ňou oboznamujem . Zrejme nemáš v nastaveniach nastavený formát na ukladanie a miesto uloženia. Je to na hlavnej ovládacej stránke v pravo hore schované, treba to posunúť a by sa rubrika ukázala. Ovládač scan gear.

  Další informace


  Když si stáhnu na internetu film do pc tak se mi opožďuje zvuk. Co dělám špatně ?

  existujú prehrávače, ktoré vedia túto chybu odstrániť, dá sa (manuálne) nastaviť opozďovanie (predbiehanie) zvukovej stopy.doporučujrm KMPlayer (free), jeden z najlepších prehrávačov vôbec (aspoň podľa mňa). Podporuje i český jazyk.

  Další informace


  Každá stránka hlásí chybu  Další informace


  Jak udělat aby poskytovatel wifi neviděl co dělam na internetu.

  Pozor, použití poze proxy určitě nestačí. To je dobrý k tomu, když chceš na internetu skrýt svoji identitu. Ty ale potřebuješ šifrovat komunikaci mezi tebou a cílovým serverem. Zrovna tak k ničemu ti je WPA2 a ostatní wi-fi šifrování. Ty jsou pro změnu určeny k tomu, aby někdo úplně cizí neviděl co děláš jen tím, že zachytí wi-fi přenos.SSL je řešení, na to ovšem ale nepotřebuješ proxy. Musí ho ale podporovat cílový server. Že se používá SSL poznáš tak, že v adrese je místo pouze a href"http://..." rel"nofollow" http://... /a napsáno a href"https://..." rel"nofollow" https://... /a ( s jako secure).Další možností je použít Tor. a href"https://www.torproject.orgrojects/torbrowser.html.en" rel"nofollow" https://www.torproject.org/ hellip /a

  Další informace


  Co dělám špatně?

  co dělám špatně?mám flashku, na kterou jsem si přes program Unetbootin nainstaloval Linux Ubuntu, vytvořil jsem si pro něj oddíl o velikosti 20GB a nastavil jsem bootování z flashky. Přesto mi Ubuntu nechce naběhnout. Nedávno mi to ještě šlo ale teď už ne... Prostě mi dál naběhne systém Windows 8, o žádném Linuxu ani zmínka.P.S. Secure boot i Legacy support mám vypnutý, ale jelikož je linux freeware, nemělo by to tím mít nic společného.

  Další informace


  ASP.Net Machine Account  Další informace


  ASP - session a autorizace  Další informace


 • Když podle lékařské zprávy nemůžu vykonávat svojí práci co dělám a zaměstnavatel mě vyhodí, protože jinou práci pro mě

  nemá, musí mi dát nějaké odstupné nebo se z toho může nějak vykroutit, popř. jak se může vykroutit ?

  Další informace


  Jak zjistím komu dělám ručitele , když na 100 procent vím , že jsem nic nepodepsala ?

  Pokud to víš na 100%, tak nikomu. A když na 100%, tak proč to zjišťovat?V případě, že by někdo tvrdil opak a jsi si na 100% jistá, podej tr. oznámení.

  Další informace


 • Musí se při kraulu potápět celá hlava?

  Celá hlava ne, celý obličej ano.

  Další informace


  Když dělám kliky, posiluju tím také nohy?

  To záleží na tom,zda nešvlidluješ.Správně máš mít při podporu ležmo za rukama nohy zapřené za nějakou podporu či překážku - práh u dveří,stěnu a pod.Pak pochopitelně posiluješ v určité míře i nohy.

  Další informace


 • Dělám video v programu Movie Maker a místo fotek se mi tam objevili vykřičníky, co mám dělat?

  Doplňuji:Windows prohlížeč fotek

  Další informace