• Jak zrušit na Aukru nabídku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit na Aukru nabídku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit na Aukru nabídku?

 • Aukro platba  Další informace


  Aukro payu  Další informace


 • Co znamena u nabidky prace A11 A16 CO4 atd  Další informace


  Aukro- prodej  Další informace


  Aukro a cita bank karta  Další informace


 • Jak vypadá snobský graf nabídky a poptávky?  Další informace


  Jak poznám z letáku nabídky práce pro nové spolupracovníky, že se nejedná o MLM nebo podomní prodej?

  Pokud někdo hledá obecně spolupracovníky a neuvádí nic konkrétního o druhu práce a požadavcích, jedná se prakticky vždy o MLM nebo nějaký druh nabídky zboží.

  Další informace


 • Když jsem si porvé objednal něco přes aukro a ještě mi to nepřišlo, je jistější, že mi to příde nebo nepříde?

  Chápu to tak,že jsi si něco objednal na Aukru,a ještě to nepřišlo.Já jsem nakoupil víc,než 60 položek,a ani jednou se mi nestalo,že by byl problém.Jestli máš zaplaceno,správnou aadresu pro doručení ap.,tak by mělo být všechno v pořádku.

  Další informace


 • rolovani nabidky start  Další informace


  dvd mechanika zmizela z nabidky Tento pocitac  Další informace


  Z nabídky odeslat pravé myši zmizela nabídka - odeslat na plochu ( vytvořit zástupce )  Další informace


  Využila jsem nabídky připojení k int.od Vodafone,ale myslela jsem si špatně,že modem bude poslaný jako součástí balíčku?

  a objednala si ho,ale vyvstal problém.Tento mobilní internet funguje na sim kartu,která se dává do modemu,ale mě přišla jen ta simka a modem ne.Při dotazu u operátora mi bylo řečeno,že ten modem si musím koupit ve Vodafone prodejně,že mi tam poradí jaký bude nejvhodnější.Předpokládala jsem špatně,že modem bude poslaný jako součást balíčku?Kolik potom stojí koupě modemu?Děkuji.Doplňuji:Ano Hanulko,to je ono,ale operátor který mi toto vyřizoval mi za rychlé rozhodnutí nabídl poloviční slevu na 3 měsíce a můžu ho do 30 dnů vrátit.Ale zase je to jen na půl roku,to se mi právě líbílo,že není nutné se nijak uvazovat s podpisem na smlouvě.

  Další informace


  Jak se da zmenit vzhled ikony nabidky start ve Windows 7?  Další informace


  Jak odebrat položku z kontextové nabídky  Další informace


  Aukro-uložení rozdělané aukce

  Můžu si při zakládání aukce na Aukru rozdělanou aukci nějak uložit? Už mám všechno připraveno jenom potřebuju z domova přinést fotky.

  Další informace


  Aukro prodej ajfounů  Další informace


  Aukro - nedorucene zbozi  Další informace


 • Mohu odepisovat jako muž na nabídky práce navrhované pro ženy?

  Nemluvím o zaměstnáních přímo určené pro ženy, ale třeba fakturant/ka. Píší, že shánějí fakturantku . To je neskutečná opačná diskriminace :D.

  Další informace


 • Dokáže někdo říct, jakou hodnotu má tato věc? http://aukro.cz/stara-starozit na-bambitka-od-49-i1676383831. html

  Je to starožitnost nebo né? Má to nějakou vyšší hodnotu? Co myslíte? DěkujiDoplňuji:TO ARYGNOC: ..to jste zas vy, který tomuto OPĚT nerozumí.. vystavuji to já a to, co mi píšete vím i bez vás.. zajímá mě názor člověka, který se v tom vyzná, né ten váš, který je mi vždy k HO.. byla bych ráda, kdybyste si zapamatoval můj NICK a přestal odpovídat na mé dotazy.. děkuji mnohokrát! A PRO OSTATNÍ: ..byť jsem si myslela, že je to bezvýznamný kousek, asi to bude mít nějakou hodnotu vyšší, protože se mi začali ozývat lidé a nabízet vyšší částky, ale nevím, za kolik bych to měla prodat.. ?? DĚKUJI!

  Další informace


 • Co u nabídky zaměstnání znamená poznámka - Pouze pro ID nebo PID?

  ČID - invalidní důchodce, částečný invalidní důchodPID - invalidní důchodce, plný invalidní důchoddneska ID - invalidní důchodce (invalidní důchod I., II., III. stupně)___Zaměstnavatel má v případě zaměstnání invalidního důchodce nárok na určitá zvýhodnění...-)

  Další informace