• autor pisně? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: autor pisně?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - autor pisně?

 • Myslíte že se dá nějak dohledat původní autor výrazů jako je třeba přizdisráč?  Další informace


  Jméno písně  Další informace


  Byl autor Los Caprichos nepřizpůsobivý blázen s deformovaným viděním světa,nebo génius?  Další informace


 • autor písně

  Ještě jedno všem děkuji,ale pani hegerova tam zpiva uplne jina slova. PRISEL MALIR OTRHANY,MEL JENOM STETCEZ Z PALETOU,KALHOTY MEL ZPRAVOVAY.... takhle to zacina.pani hegerova zpiva uplne jina slova.vsem moc dekuji za pomoc...

  Další informace


  Kdo je autor písně don´t worry. be happy?

  Bob Marley bo Bobby McFarrin?

  Další informace


  Kde najdu text písně Skriňa čo ma drží nad vodou? Na karaoketextech.cz to není.

  Doplňuji:Už jsem to slyšel hodněkrát, alecelý text si ještě nepamatuju.

  Další informace


  Jméno písně z filmu Sestra v akci 1,jak pouští z Juke Boxu ta jeptiška?

  Jsou v tom nočním baru naproti kostelu

  Další informace


  Ještě jedna otázka ohledně písně.. Když si nazpívám píseň, jak jí dát do povědomí, rádiům, vydavatelům apod..

  Stačí i třeba jen jedna píseň?? Která ale nebude úplně dokonalá když bude nahrána v domácím prostředí.. Poradíte mi?? Jak to vůbec takto chodí.. Chtěla bych aspoň vědět jestli by moje písně někdo chtěl nahrát, myslím si že umím zpívat, jen prostě nevím jak o sobě dát vědět.. ĎDoplňuji:Nechci do soutěže v televizi, všechno jsou o jen rychlokvašky, který umějí prd.. Nevidím, neslyším někoho před x lety kdo to vyhrál, kdo by ještě dneska zpíval, chci se vypracovat sama.. Proto se Očko ptám tady, jestli sis nevšimla, dala jsem normální dotaz.. A tohle jsou co??? Odpovědi.. Tak se neztrapňuj, nejsi tak dokonalá jak si o sobě při odpovídání myslíš..

  Další informace


  Jak si vyložit úryvek z parodické písně?

  Jde o píseň Centristi od kapely Fousatej Hat, ale jelikož není odkazu na text této písně, aby v něm nebyla aspoň jedna hrubka, onu část textu sem napíšu radši sám: Nástroje Iskar, tak ty už něco vydrží,zrychlenej dech a ňáký špony pod kůžíCentra tuhý, dneska další přivezoua chlapi z nudy hodnotí Markétu před šestou,když svoje centra k výkonům táhnou. Že jde o parodii na Burlaky od Kabátů je více než jasné, ale co mi jasné není - o jaká tuhá centra jde (resp. centra čeho) a co znamená hodnotit Markétu před šestou ? (Že by nějaká kulturní narážka, která mi unikla?) Díky.

  Další informace


  Jak se jmenuje píseň z reklamy v odkazu níže?

  a href"https://www.youtube.com/watch?v_RsUih4wdYU" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a lt- žádám kohokoli kdo ví, prosím. Jaký je název písničky v téhle zabedněné reklamě?

  Další informace


  Jak mám sehnat skladatele, který by pro mě tvořil písně?

  Koukala jsem na hudební servery, ale fóra, která jsem našla neměla moc aktivní návštěvnost a pochybuju, že by si mě tam někdo všimnul :/ Kdyžtak prosím o tip na nějaký kvalitní web.

  Další informace


  Jak chápat toto básnické spojení v textu písně?

  Píseň Pavla Nováka Nádherná, začíná textemJá včera ještě nosil blázna šat a nevěřil jsem na tu sladkou vůni svět otočil se kolem osy jednou jedenkrát a teď už se mě nemusíte na nic ptát.Jistě znáte píseň i originál od José Feliciana Che sará.Moje otázka je jednoduchá - co znamená nosit blázna šat? Děkuji

  Další informace


  Hledám aspoň text písně Karla Černocha.

  Ve více asi nemohu doufat, videoklipy byly tenkrát na houbách, i když začáteční melodii písně v pohodě zanotuji. Píseň začínala slovy: 24.05, město spí, země dýchá, těžká vůně kaštanů...lalala, dál nevím. Něco jsem prohledala, ale nijak důkladně, přesto bych ráda, kdyby někdo starší si vzpomněl....díky.Doplňuji:Nene, netrefil se nikdo, ta píseň začínala přesně jak jsem popsala, ale na klavíru jsem ji nemohla vyťukat / hraji na klavír normálně.../, on ji začíná zpívat dost potichu a celá píseň byla trochu obskurní...právě na začátku začíná spoustou meziakordů, ale ještě se budu s tím trápít a když chytnu jednoduchý nápěv, hodím jej sem a možná se někdo chytne...jinak díky.

  Další informace


 • jake ma prijmeni autor památníku,který stojí na místě s těmito zeměpisnými souřadnicemi: 49°14´31, 4´s. š. , 14°03´50, 5´v. d.

  jake ma prijmeni autor památníku, který stojí na místě s těmito zeměpisnými souřadnicemi:49°14´31,4´´ s. š., 14°03´50,5´´ v. d.?

  Další informace


  Byly písně z muzikálu West Side Story přetextovány do češtiny?

  A pokud ano, kde je lze najít? (Bohužel jsem narazil v překládaném díle na citaci z jedné z písní v něm obsažených).

  Další informace


 • z PC bylo nechtíc odinstal toto: MSVC90_x86 a MSVC80_x86_v2, obojí autor Nokia. Co se teď stane?

  Doplňuji:česílko: pc je spuštěné, spíše se bojím stornovat tuto tabulku: došlo k nahrazení souborů nezbytných pro správnou funkčnost systému Windows soubory neznámé verze. Stabilita systému Windows bude zachována, pokud systém obnoví původní verze těchto souborů. A vložit instal CD nemůžu, páč nemám. Tak neví někdo, co se stane po zavření té upozorňující tabulky?

  Další informace


  Jak na PC spojit text písně s hudbou?

  Vymyslela jsem píseň a nevím, jak ji mám nazpívat, a když to udělám, tak jak to spojit s textem. Prosím poraďte mi. Moc děkuji za každou radu.

  Další informace


 • Který autor má podle vás pravdu? Jak výrokům rozumíte?

  Jen skrze krásu si člověk hledá cestu ke svobodě, tvrdil Friedrich Schiller. Krása je po třech dnech stejně nudná jako ctnost, prohlašoval sveřepý ironik G. B. Shaw.

  Další informace


  Co myslíte, které tři hudební skladby (písně) byly vyhodnoceny jako nejlepší ve 20. století?

  Kterou píseň pokládate za slavnou? Zaujal vás některý hit minulého století?Doplňuji:Jako nejslavnější skladby byly vyhodnoceny:(Podle MF Dnes)1. YESTERDAY2. SATISFACTION3. ŠKODA LÁSKYVíte, s kým jsou spojeny?

  Další informace


 • Díla do povinné četby se řadí podle prvního vydání knihy, nebo podle roků, kdy žil autor?

  nevím, jak zařadit autora, který je na přelomu 19. a 20. stol... když oddíly jsou do 19. stol a pak 20. - 19. stol... mám ho zařadit podle prvního vydání dané knížky?Doplňuji:rozdělení povinné četby je: literatura do 19. stol., světová literatura od 20. do 21. stol., a česká lit. od 20. do 21. stol... a nevím, když mám autora, který žil např. 1870 - 1930 (to je přelom 19. - 20. stol) a jeho dílo bylo poprvé vydáno 1922... kam bych ho měla zařadit??

  Další informace