• Beef jerky/Sušené maso - Podomácku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Beef jerky/Sušené maso - Podomácku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Beef jerky/Sušené maso - Podomácku

 • Kde sehnat levně maso v Brně?  Další informace


  Jak může někdo vědomě jíst maso z tak ušlechtilých zvířat, jako je kůň?  Další informace


 • Čerstvé nebo sušené koření?

  Které koření (bylinky) je lepší mít doma a přidávat do pokrmů čerstvé a které je lepší si jednoduše koupit sušené v pytlíku?

  Další informace


  Zkoušeli jste někdy sušit banán? Pro sušené ovoce, nějak si to nedovedu předst. Kuji :-)

  já ne mě nechutná ,ale zde to dělali a href"http://diskuse.vareni.cz/viewtopic.php?p394" rel"nofollow" http://diskuse.vareni.cz/ hellip /a

  Další informace


  Máte zkušenosti s praženými cvrčky podomácku?

  Zdravím,Na jedné výstavě jsem měl příležitost ochutnat cvrčky na másle a bylo to moc dobré. Proto jsem se poptal na přípravu a když vynechám jejich přípravu před tepelnou úpravou, z krabičky se vysypou do hrnce s vroucí vodou, ve kterém je síto, do kterého napadají a udusí se v páře. Potom se přesypou na pánev.Právě se bojím toho, že mi z krabičky vyskáčou a budou týdny cvrkat za ledničkou, kam se nedostanu..Neutečou? Máte zkušenost? Každá rada dobrá.Díky všem!

  Další informace


  Koupil jsem si balené maso nařezané na řízky. Po oddělení jednoho kusu má maso uprostřed namodralou část. Jíst?

  Nařezané kousky masa ležely na sobě, tak se od sebe otlačily. Pokud maso nepáchne, nemá prošlou lhůtu pro spotřebu, tak ho můžeš klidně tepelně upravit. :-))

  Další informace


  Když se pořádně ohřeje syrové maso v mikrovlnce, tak se docílí stejného efektu jako s troubou a nehrozí salmonelóza?

  Co by mohlo hrozit mimo salmonelózy? Jsem včera rozmrazoval maso kočkám z mrazáku v mikrovlnce a ono bylo během chvilky jak upečené, což mě překvapilo. Kdybych to tam ještě chvíli nechal, tak ho můžu bezpečně sníst i sám?

  Další informace


  Jedli jste někdy koňské maso?

  Pokud ano, tak při jaké příležitosti a zda jste ho připravovali sami z výsekového masa. Pokud ne, tak zda proto, že ho odmítáte nebo proto, že nebyla příležitost?

  Další informace


  Jak uvarit kuřecí maso(prsicka)- ale neobaleny ve strouhance..na oleji? dekuji

  kuřecí řízek na přírodno a href"https://www.google.cz/search?qku%C5%99ec%C3%AD+%C5%99%C3%ADzek+na+p%C5%99%C3%ADrodno ieutf-8 oeutf-8 rlsorg.mozilla:cs:official clientfirefox gws_rdcr ei2oPqUoe6MciM7Ab414CwDA" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a a href"http://www.prima-recepty.cz/vyhledavani/?sKU%C5%98EC%C3%8D+PRSA+NA+P%C5%98%C3%8DRODNO" rel"nofollow" http://www.prima-recepty.cz/ hellip /a ...je toho plný internet, stačí si vybrat...

  Další informace


  Jak rozmrazit maso rychle  Další informace


  Jak pomalu vařit maso bez pomalého hrnce?

  Dobrý večer, chtěl bych vyzkoušet metodu pomalého vaření, ale nemám k dispozici pomalý hrnec . Poradí někdo jak toudělat bez něho např. na plynovém sporáku? Díky předem, Pavel

  Další informace


  Jak dlouho po datu spotřeby se dá konzumovat maso?

  Našel jsem v mrazáku maso, které je už pár měsíců po datu spotřeby, dá se to jíst? Na tu krkovici mám opravdu chuť a nechce se mi jít do obchodu pro další. Dá se to spotřebovat, nebo to mám vyhodit?

  Další informace


 • Navštěvujete pravidelně holiče, nebo stříhání podomácku?

  Otázka je položena spíše pro pány, ale i dámy nám mohou odpovědět, pokud se zúčastňují této akce v roli holičky, stříhačky. Já osobně už holiče dávno nenavštěvuji. Můj sestřih a la Dave Gahan (Depeche Mode) zatím zvládly všechny mé exmanželky i expřítelkyně.

  Další informace


 • Dnes,na Velký pátek jste jedli či budete jíst maso (červené) ?!

  Já ne,proto že nemocní,děti a těžce pracující nemusí tento půst dodržovat!

  Další informace


 • Jsou sušené mořské řasy, které se prodávají, nacucané mořskou solí, nebo ji z nich vymyjí? Jaký podíl soli obsahují?

  Před týdnem jsem si koupila ve zdravé výživě SEA´S GIFT snack z mořské řasy Nori, které patří k nejlepším.Tyto plátky jsou křupavé, tenké jako papír, slané tak akorát (2 % v 5 g) samozřejmě cítit rybinou.Kdysi jsem si koupila drcené, ty mně nechutnaly, ale slané nebyly.U jiných bylo napsané, že řasy je třeba omýt ve studené vodě, nikoliv kvůli slanosti, ae odstranění písku či jiných nečistot.Namočíme asi na 5 minut do studené vody, pak můžeme jíst syrovou nebo povařit v připravovaném jídle. Ty, které jsem jedla, slané nebyly. Ale názvy si nepamatuji.

  Další informace


 • Jak je rychlá koroze podomácku vyrobeného galvanického článku ve vodě?

  Tak mě napadlo, jak by byla asi rychlá koroze, kdyby jsme si z odmaštěného železného hřebíku udělali galvanický článek (obmotali by jsme ten hřebík měděným drátkem kolem dokola) a daly to do vody? Jak, by to asi vypadalo po dnu, po týdnu a po měsíci?

  Další informace


 • Čerstvé, sušené, nebo fetmentované byliny? Kterému (viz úvod) způsobu přípravy bylinných výluhů dáváte přednost?

  Macerát, odvar, výluh.

  Další informace


  K čemu vůbec složí ženě prsa, kromě ukazování a kojení? Co je vůbec uvnitř? To je čisté maso (sval) jako má třeba kuře?

  No někdy i silikon :)

  Další informace


 • Koňské maso

  Zdravím,zajímalo by mě jak připravené maso přichází do obchodních regálů.Přesněji,když doručitel koňského masa koně porazí jde pokaždé buď o zdravého mladého koně s dobrým stavem, nebo jde o zemřelého koně ze kterého se po jeho smrti vyrobí maso a nebo o starého koně který je těžce nemocný?Děkuji...Anketa:jedli by jste koňské maso?

  Další informace


  Je prospěšné dávat občas psovi syrové maso ?

  Dobrý den, někdo říká, že ano, někteří zase že to je škodlivé a že také záleží na druhu masa. Děkuji za odpověď, Pavel

  Další informace