• Beru Vesel Due F mohu na něj vzít Panadol Novum 500mg. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Beru Vesel Due F mohu na něj vzít Panadol Novum 500mg.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Beru Vesel Due F mohu na něj vzít Panadol Novum 500mg.

 • Jak si lze vzít půjčku na cizí občanský průkaz a řidičský průkaz, když je tam fotka?  Další informace


 • Jaké peníze si vzít do Tuniska?  Další informace


  2 měsíce na Maltě - co vzít sebou?  Další informace


 • Chcete si vzít někdo v příštím roce půjčku??

  a href"http://www.novinky.cz/finance/220871-pujcky-kvuli-prisnejsimu-zakonu-od-ledna-zdrazi.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Ahoj v ponděli se mam dostavit na finančni uřad bude se řešit dan z nemovitých věcych co to je? mam si vzit penize?  Další informace


 • Co si mám vzít zítra do divadla?? :)

  Prosím poraďte.

  Další informace


  Co by se stalo, kdyby se zrušily peníze a každý si mohl vzít, co by chtěl?

  Měl by tento fakt, byť utopistický, vliv na podstatné snížení krádeží? Kdyby si každý mohl vzít, co chtěl, tak by lidé nekradli. A já bych si klidně mohl nechat stát před domem auto, nezamčené a uvnitř počítač a jiné věci klidně tři dny bez nějakého strachu, že o ty věci přijdu. Nebo bych o ty věci přišel. Co myslíte?

  Další informace


 • Mohu si vzít telefon na splátky(15 let) ?

  Nevíte prosím vás někdo jestli je možné vzít si telefon na splátky když mi je 15 let? Všichni z rodiny jsou zadlužení nebo v solusu? moc děkuji :)

  Další informace


 • potrebuju info (www stranku) o ozubenych kolech a planetovych mechanismech, beru cokoliv  Další informace


 • Dobrý den, jaké doklady si vzít na úřad práce při pobírání inval. důchodu 1. stupně?

  dostanu nejakou podporu inval.duchod byl 10072korun nyni od července 1.stupen je 4844 dekuji za odpoved

  Další informace


 • Mohu někoho milovat aniž bych se do něj zamilovala?

  Nemám se vztahy příliš zkušeností. Ten předchozí byl ve všech ohledech běžný (bývalý přítel si mne vyhlídl, zamilovali jsme se do sebe a měli hezký vztah, který po roce a půl skončil).Nyní jsem v situaci, ve které docela plavu. Na začátku listopadu jsem si začala kamarádství s výhodami , které docela nedávno přerostlo v něco víc. Nemohu svého partnera označit za kamaráda, ale ani úplně jako přítele. On to má stejně jako já. U mě se ale nedávno začaly projevovat jisté známky zamilovanosti. On prý žádnou zamilovanost nepociťuje.Co se týče jeho vztahové historie , má za sebou pouze jeden vážný vztah, který pro něj neskončil dobře a pak hned několik nezávazných vztahů.Měla bych ještě upozornit na to, že já jsem vztahový typ a on tak docela ne. Je spíš do větru :) Ne že by měl problém s tím, že si nemůže užívat s někým jiným, spíš mu vadí ta zodpovědnost. Popsala bych ho jako docela lehkomyslného flegmatika. Ale znamenám pro něj zřejmě tolik, že to chtěl zkusit.Přijde mi, že jsme uvízli na mrtvém bodě nebo to může čas změnit? Zajímalo by mě, jestli se můžeme po čase navzájem milovat, aniž bychom do sebe byli nějak šíleně zamilovaní?Jak se k němu mám chovat? Určitě netlačit na pilu a neřešit maličkosti?

  Další informace


  Je možné otěhotnět i přes to, že beru HA?

  Beru HA. Akorát se mi často stává, že zapomenu.. A taky se čas od času napiju, což snižuje funkčnost antikoncepce. Je možné otěhotnět i přes to, že ji většinou beru? Když si to tak vezmu, tak spousta žen, co vysadí HA pak nějakou dobu nemůže otěhotnět. Nejsem si jistá, ale myslim si, že jsem. Objevil se mi takový hnědý výtok a na netu jsem se dozvěděla, že to může být i první příznak těhotenství.(jinak na gynekologii se objednám hned v pondělí a testům nevěřím kdyby někdo něco říkal..) Co si o tom myslíte vy? Děkuji za odpovědi :-)

  Další informace


 • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné vzít šťouchnutí (na facebooku) zpět? Děkuji za odpověď.

  Facebook

  Další informace


 • Jak to děláte, když jste přepracovaný a můžete si vzít tří denní dovolenou?

  Myslím, že není co dodat:-)

  Další informace


 • prosim ma nekdo zkusenost s fraxiparinem? bojim se ho pichnout protoze beru jeste leky co zesiluji jeho učinek

  Nechápu. Nepíšete jaké léky berete a proč si máte píchat fraxiparin. Pokud berete jiné léky na ředění krve ( warfarin a pod.) Tak souběžně by se fraxiparin píchat neměl. Píchá se ale chvilku souběžně před operací kdy se pacient převádí z warfarinu na fraxiparin. Po fraxiparinu nevykrvácíte jako po warfarinu proto se píchá před operací a warfarin se vysazuje. Osobně bych se toho nebál. Dáváte ale málo informací !!!Vždyť vám ten fraxiparin někdo musel napsat.Takže vám instrukce dal.Osobně jsem si preventivně píchal asi 100 injekcí fraxiparinu bez jakýchkoliv problémů.Dále jsem si asi 10 injekcí ulil a vždy když jsem jel na dlouhou cestu tak jsem si ho preventivně píchl. Mám po trombóze trvalý uzávěr v lýtku pravé nohy.Warfarin trvale neberu.

  Další informace


  Pomůže mi panadol extra?

  Před třemi dny sem udělal 100 lehsedů, další den mě z toho bolelo břišní svalstvo, včera mě bolelo břichho s hrudí (od cca. 5 žebra až po podbřišek) dnes v noci sem měl horečku-38 stupňů, už mám teplotu dobrou a vzal sem si na tu bolest břicha panadol extra, pomůže mi?

  Další informace


  Každou sobotu mně bolí hlava beru prášky, ale nepamáhají.Co mám dělat?

  nechlastat v pátek večer :Dpardon :) ale bylo to první, co mě napadlo :)

  Další informace


  Jak dlouho musím, brát léky od arytmie? Beru je přes rok a při každé kontrole jsem v pořádku.

  Petříčková

  Další informace


  Dcera je na md, je hospitalizována v nemocnici o dítě se nemá kdo postarat,můžu si já vzít paragraf v práci jsem babičk

  Ano, můžete...více na: a href"http://www.cssz.cz/cz/nemocenske-pojisteni/davky/osetrovne.htm" rel"nofollow" http://www.cssz.cz/ hellip /a je to tam celkem srozumitelně vysvětleno...

  Další informace


 • Když si chci vzít z útulku psa, platí se za něj?

  Když jsme si brali psa z útulku, zaplatili jsme jim očkování a odčervení. Poplatek městu jsme platili normálně.

  Další informace