• Bezdrátový router přestal fungovat,zelené diody ze předu, nesvítí do konce, restartovat nepomohlo, bez router to jede. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bezdrátový router přestal fungovat,zelené diody ze předu, nesvítí do konce, restartovat nepomohlo, bez router to jede.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bezdrátový router přestal fungovat,zelené diody ze předu, nesvítí do konce, restartovat nepomohlo, bez router to jede.

 • ...jede přes vesnici....jede přes ves.

 • Xperia p - sviceni diody

  Samsung s5560 rozsviceni led diody

  Přestal nám fungovat fotoaparát Kodak EasyShare C182 lze ho opravit např aktualizací?

  Led diody jak?

  LED diody - jak je zapojit

  1 dioda = 3 V, 2 diody = 6 V?

 • Když po 2 týdnech týdnech od zakoupení přestal fungovat snímač čárového kódu napojený na kasu, tedy na EET, jak dál?

 • Ahoj, na PrimaCool jede nový seriál Terra Nova nevíte kde bych si mohla stáhnout díly do předu?
  Už to jelo i na jiných televizních stanicích!Doplňuji:na uložot.cz je jenom pár dílů a většina je rusky..
 • co s tím? při spuštění internetu mi stále naskakuje upozornění, že adobe flash player 11 přestal fungovat,
  Odinstaluj a nainstaluj znovu.
  Přestal mi fungovat touchpad - voda v počítači - potřebovala bych z počítače stáhnout fotografie, prosím o radu. Děkuji
  Nerozumim spojeni touchpad v pocitaci , ale predpokladam, ze tim myslite v notebooku. Uplne nejjednodusseji: Mys? Koupite jit za par stovek. Pokud nechcete, tak zkusit pres klavesnici. Jakmile se vam nacte pocitac, zmacknete tlacitko na klavesnici Win ( dole v oblasti mezerniku, obcas to byva znacene jako windowsacke okno), TABem a sipkami se dostante na Pocitac , zmacknete ENTER. A pomoci sipek a Enteru se dostante na pozici, kterou potrebujete.Nebo dalsi moznost - jakmile se vam zobrazi nabidka START , jednoduse zadejte nazev slozky do vyhledavani. Jak? Obdobnym zpusobem, jako jsem napsal predtim: tabulatorem a kurzorovymi sipkami se na nej dostante, Enterem potvrdte.Takze rekapitulace: na klavesnici pouzivejte misto mysi a touchpadu win, tab, sipky a eventuelne alt .
  Přestal fungovat zvuk.

  Proč mi přestal fungovat plugin Ulead Particle? Naskočí tabulka: Unable to load particle.dll.Jak to napravit, čím to je?
  V programu PhotoShop CS5 i ve PhotoFiltre StudioX mi přestal fungovat plugin Ulead Particle. Můžete mi poradit, jak se dá funkčnost tohoto pluginu obnovit? Nepomohlo ani odinstalování a nainstalování nového. Moc děkuji předem za radu.
  Problem s Magiom (ked som prepol na iny kanal,vypolo sa magio a blikaju mi vsetky 4 diody)

  Jakou značku měl pevný interní/externí disk, který vám přestal fungovat?
  Dali jste jej někam do servisu pro záchranu dat? Podařilo se? Kolik to stálo?Mě umřel 2 Terabajtový (+- 1800 Giga) externí disk od Seagate. Už od nich žádný pevný disk nechci. Nevydržel dlouho. Mají to poruchové viz článek: Seagate čelí žalobě kvůli velké poruchovosti disků a href"http://www.root.cz/clanky/seagate-celi-zalobe-kvuli-velke-poruchovosti-disku/" rel"nofollow" http://www.root.cz/ hellip /a
  Jak ztišit PC a zhasnout světlo vepředu?
  Chtěl bych, aby to světlo vepředu signalizující, že je PC zapnutý, zhaslo a možná i aby se PC ztišil, je na to nějaký software?
  GIMP mi zničehonic přestal fungovat

 • Kdyby se vesmír přestal rozpínat, přestal by existovat čas?
  Doplňuji:mosoj: no ale hawking, nebo prostě někdo kdo seděl na křesle, říkal v nějakým seriálu o vesmíru, že jednoho dne se vesmír začne smršťovat a čas poběží pozpátku, čili pokud čas souvisí s prostorem jak říkáš, tak v případě že by se vesmír přestal rozpínat a zůstal by takový jaký je (zůstal by stát), tak by se měl zastavit i čas, nebo ne?
 • Na léku mám napsáno EXP: 3/2014, tzn. že to můžu používat až do konce února nebo do konce března?
  Do konce měsíce, který je v expiraci uveden, čili do konce března.
 • Jaký infra (IR) diody si mam koupit na větší vzdálenost.Natáčím v noci zvířata a nechci aby mě viděl