• Dokážou stupně biometeorologické zátěže počasí ovlivnit výkon sportovce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dokážou stupně biometeorologické zátěže počasí ovlivnit výkon sportovce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dokážou stupně biometeorologické zátěže počasí ovlivnit výkon sportovce?

 • Růst vlasů - jak ovlivnit směr?  Další informace


  Co Vás dokáže zaručeně rozzlobit?  Další informace


 • Může záznam v rejstříku trestů ovlivnit vydání víza do nějaké země?  Další informace


 • Jak rozeznat klasickou mrkev (třeba) od bio mrkve ?

  Lidi neblázněte, několikrát již bylo doloženo, že BIO výrobky jen tahají z lidí peníze. Sami výrobci už připouští, že BIO neznamená v něčem lepší, ale že je to pouze pěstované v souladu s přírodou, což také není někdy pravda.BIO skvělý bysnysNavíc u mrkve bych to neřešil vůbec, ta se maximálně stříká po nasetí proti plevevu, maximálně proti padlí (plíseň). Živím se tím, takže vím co píšu.

  Další informace


 • Lze ovlivnit osud?

  Doplňuji Roman - to nevíš ,třeba to že když si zmenis osud ,tak to vlastně osud byl

  Další informace


 • BIO obleceni - vyplati se?

  Vybiram darky pod stromecek a narazila jsem na BIO obleceni, ktere me celkem zaujalo, napr: a href"http://www.urban-shop.cz/bio-obleceni/c-938/" rel"nofollow" http://www.urban-shop.cz/ hellip /a Co myslite, je to dobra investice pro mou dcerku?

  Další informace


 • zátěž svchost.exe na notebooku  Další informace


  bio poradny  Další informace


  Může vytváření image ovlivnit software v počítači?  Další informace


 • Jaká je nejvhodnější svačina pro sportovce(dítě) mezi jednotlivými sportovními výkony? (např. při celodenní soutěži)

  No, vzhledem k tomu, že já jsem sportovec a vím co znamená trávit celý den na soutěži, tak bych doporučil asi obyčejnou čokoládu a nebo musli tyčinky. Důležité je hlavně se ráno pořádně najíst před soutěží, ale během soutěže už by se nemělo jíst, jenom něco na chuť, jak už jsem napsal. Dále pak k pití, buď energy drinky, ale to je poměrně nezdravé a nebo koupit instantní nápoj v prášku. Nasypete to do vody a máte jakoby skvělý nápoj, který Vám dodá energii, je zdravější než energy drink, protože obsahuje vodu... Seženeto ho v skoro každém sportu, hlavně v Hervisu. Ale pokud nevíte, oč se jedná tak tady: a href"http://iontove-napoje.heureka.cz/isostar-hydrate-a-perform-400g/" rel"nofollow" http://iontove-napoje.heureka. cz/ hellip /a Snad jsem pomohl :)

  Další informace


 • Jde nějak ovlivnit to, aby se mi zdál nějaký konkrétní sen (třeba myšlením na něj)

  Přečti si něco o lucidním snění... V něm můžeš ovlivňovat i události a máš to skoro jako realitu, o to horší je ale probuzení...

  Další informace


 • fyzická zátěž/bolest břicha

  Nevíte co může znamenat bolest vlevo dole na břiše přibližně pod žebrama? Vždy jen po nějaký zátěži třeba po 20min běhaní ( hlavně po tom běhání ). Kdykoliv se pak zhluboka nadechnu tak to šíleně jakoby ta bolest tahá. Netušim od jakýho orgánu by to mohlo být.

  Další informace


  Může praváctví či leváctví ovlivnit úraz ruky nebo hlavy?

  Jistě.Například při pádu každý většinou preferuje ke zmírnění následků pádu tu svoji, buď pravou, nebo levou ruku a strčí ji tam. Také v práci na tom záleží, ap.Podobné je to s končetinami dolními.Doplňuji:Samozřejmě nejsem lékař, ale pokud budeme zkoumat proč takové následky úrazu do hloubky, objeví se i praváctví/leváctví.Př.: je pravák, ale pravou ruku měl zaměstnanou tím a tím, v důsledku čehož..xy. A může se jednat třeba i o ten úraz hlavy.Logika, názor

  Další informace


  Může ovlivnit výsledek audiovyšetření,pokud bude sluch vystaven před ním nadnormálním hlukem- hudba,zbíječka apod?

  Ano, může, a to docela zásadně.Pokud víte, že vás čeká audiovyšetření, doporučuje se nevystavovat organizmus příliš vysokému hluku, třeba i poslouchání hudby ze sluchátek.

  Další informace


  Jak může ovlivnit odběr krve jídlo z včerejšího dne?

  Mohu se zeptat jak může ovlivnit krevní odběr pokud osoba předešlý den večeřela tučné jídlo (kachnu)?Odběry se týkají jater, ledvin, krevní obraz.

  Další informace


  Jak moc může psychika ovlivnit naše fyzické zdraví?

  Bolesti hlavy ze stresu. Zvracení ze strachu. Omdlívání z šoku. Jak daleko to až může dojít?Jsou známé i případy,kdy si žena vsugeruje,že je těhotná a vynechá jí menstruace,roste jí břicho,vše nasvědčuje tomu,že je těhotná,akorát chybí dítě. Co si o tom myslíte? Nějaké vlastní zkušenosti s něčím pobobným? (Nemám na mysli placebo efekt)

  Další informace


  Hradí preventivní fyzioterapeutické vyšetření u sportovce pojišťovna ?

  Tak jak je položená otázka, tak určitě ne. Aby fyzioterapeut mohl svůj výkon vykázat pojišťovně, tak musí mít doporučení od lékaře. Muselo by být nikoli preventivní, ale s odkazem na nějaký problém, který se má řešit - bolest zad, kolena atd atd. Pak by bylo hrazené.

  Další informace


  Co může ovlivnit motoriku?

  Dobrý den, už nějakou dobu mám problém stát delší dobu rovně na nohou. Třeba se to hodně projevuje u mytí nádobí. Musím se opírat o linku a někdy ani to nepomůže, myju to na etapy. Jsem mladá, je mi 22 let. Prý mám na páteři skoliozu, ale nevím, jestli to může s tímto souviset. Taky mám vysokou hladinu hormonu prolaktinu, takže mlezivo z prsou, a podezření na nezhoubný nádor na podvěšku mozkovém - prolaktinom. Tento týden jdu na magnetickou rezonanci. Bojím se. Může to všechno nějak souviset?Doplňuji:Děkuji za názor, ale mě to v tom našem českém zdravotnictví přijde všechno strašně zabržděné. Na endokrinologii mě poslal gynekolog, na vyšetření jsem čekala tři měsíce, a když jsem se konečně dočkala, doktorka si jen dělala poznámky o mě, vyptávala se,pak si půl hodinu koukala do papírů, a vypsala žádánku na magnetickou rezonanci. Na nic čekám měsíc, no a na výsledky z ní budu čekat dva týdny :-( takže tenhle problém se táhne už strašně dlouho a přitom vůbec nevím, co mi je. Přitom gynekolog o tom věděl už před rokem a půl a poslat mě na vyšetření až teď. Navíc se mi zdá, že se mi zhoršuje zrak.

  Další informace


 • Jakým bio roztokem zbavit psa blech?

  Náš pes někde při procházce chytil blechu, stále se drbe. Chtěl jsem ji odchytil, viděl jsem ji na hlavě, ale potvora šikovná mi utekla někam mezi chlupy. Hledal jsem nějaké rady, jsou k disposici různé chemické prostředky (spreje, koupele, masti, kapky), ty by jsme používali neradi. Našel jsem ale i rady na odblešení psa roztokem citronové šťávy, nebo vinného, či jablečného octa, jen u doporučení nebyly uvedeny poměry na ředění vodou. Můžete poradit? Dík, PavelTak ještě doplňuji: Mockrát díky za rady, něco vyzkouším. Tedy mimo toho repelentu s citronelou, ono i 250 Kč je pro důchodce dost.

  Další informace


  Cena bio vajec  Další informace