• Bojují ještě dnes myslivci s pytláky? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bojují ještě dnes myslivci s pytláky?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bojují ještě dnes myslivci s pytláky?

 • nosili jste si do školy tajně vlastní hračky z domů? a dělá se to ještě dnes?  Další informace


  Chystáte se dnes podívat ještě na nějaký film nebo seriál?  Další informace


  Byl kalendář se jmény v Československu stejný jako dnes ??? :)  Další informace


  Budete dnes v noci sledovat sněhový měsíc a československou kometu?  Další informace


  Bude dnes něco v noci?  Další informace


 • Existuje nějaké jednotné označení číselníku telefonního aparátu písmeny a používá se to ještě dnes?  Další informace


 • Pamatujete si někdo ještě rozhlasové pořady z dob, kdy ještě nebyla rozšířená televize?

  Doma jsme hodně poslouchali radio a tam bývaly různé soutěže.Jedna si mi velice líbila.Jmenovala se SEDM JEDNOU RANOU a její znělka byla....Jedna soutěž pro dvě města, vysílaná ze tří míst, každý čtvrtý den v týdnu, pětičlenným štábem, 6x deset minut to je SEDM JEDNOU RANOU.Další pořad byl HOUPAČKA, která začínala zapípáním rozhlasového znamení a pak šla znělka: Je právě tolik hodin, kolik právě je. Máte-li na svých hodinkách více nebo méně, není to naše chyba, neboť my začínáme vždycky včas! Zná ještě někdo nějaké takovéto znělky z rádia?

  Další informace


  Fungují ještě dnes některé radiostanice v ČR i v pásmu AM a jaký je odborný rozdíl mezi AM a FM?

  Které se dají ještě chytnout? Pamatuji si z dětství, že jsem snad i nějaké stanice v AM chytl a, že to šlo i poslouchat. Bylo jich však o dost míň, než v FM a chtělo to trochu trpělivost. Nevím proč, ale měl jsem pocit, že snad chytnu i nějaké frekvence z vesmíru. No prostě klasicky bujná představivost z dětství. )

  Další informace


 • Kde se dnes ještě dají koupit klasické sodovkovače?

  Pamatuji si, že jsme ještě před několika lety měli doma klasický sodovkovač za pár stovek, ale bohužel nevím, kde je mu konec. Říkala jsem si, že bych pořídila nový, ale objevila jsem jen samé sodastreamy apod. za podle mě dost přemrštěné částky.Doplňuji:Opravdu nestojím o rady typu: kup si minerálku. Ráda bych této vymoženosti využila obzvláště kvůli tomu, jak jsou pet lahve neekologické.

  Další informace


 • Proč lidé stále bojují proti zlu zlem? Vždyť historie ukazuje, že to nefunguje.

  protože lidi, lidstvo jak jej známe je hloupé a omezené. Podíváme-li se na například starodávné Maye nebo Inky, dívím se, že se nestydí lidstvo samo za sebe.Jsme oproti těm vyspělým civilizacím sto let za opicema. Ač se to někomu nemusí zdát, je to bohužel tak. A protože jsme sto let za opicema, umíme řešit vše většinou jen násilím, lhaním případně odstraňováním nevhodných.

  Další informace


 • Používá dnes někdo ještě ICQ?  Další informace


  Existuje ještě nějáký způsob jak dát film do videií na ipadu ??? Už znám způsob přes itunes a nebo koupit je ješte něco?  Další informace


 • Jsou ještě u soudů zapisovatelky nebo se dnes vše nahrává na video?

  Když to není na papíru tak je to jako kdyby to nebylo.Z videa se obtížně něco vystřihne, aby to nešlo při detailní analýze poznat

  Další informace


  Je v pořádku, že lidé bojují za lidská práva? Viděli jste někoho bojovat za lidské povinnosti? Či ty nejsou důležité?

  1. Přece každá mince má dvě strany.Ernst Ferst: “Všichni chtějí rovná práva, povinnosti raději ne.”2. Neplatí třeba to, že lidé nepovažují slušnost, poctivost, spravedlnost, toleranci atd. za morální povinnost ?

  Další informace


  Ako je to dnes s členstvom Nového Zélandu vo vojenskom pakte ANZUS?

  Zdar,ako je to dnes s členstvom Nového Zélandu vo vojenskom pakte ANZUS? Čítal som, že po spore medzi NZ a USA sa ANZUS rozdelil na 2 vzťahy medzi NZ a Austráliou a Austráliou a USA. Tak ako je na tom Nový Zéland? Je to stále tak rozdelené alebo sa už nejako dohodli a je to znovu troj-stranný pakt?

  Další informace


 • Existuje ještě více verzí Morseovy abecedy, nebo se dnes již celosvětově používá jen jedna?

  Kód morseovy abecedyJak z několika následujících několika tabulek patrné, naučení morseovy abecedy vyžaduje značnou píli, a to především pokud je naší snahou její opravdu efektivní použití v komunikaci. Zde uvedené kódy jsou takzvanými mezinárodními kódy morseovy abecedy. Existují totiž ještě dvě verze, americká a kontinentální, které některé symboly zapisují jiným kódem, respektive obsahují některé symboly navíc. Příkladem a zde uvedenou výjimkou jiné než mezinárodní verze morseovky, jsou samohlásky s přehláskou spadající do kontinentální morseovky uvedené v druhé tabulce. a href"http://morseovaabeceda.cz/" rel"nofollow" http://morseovaabeceda.cz/ /a

  Další informace


 • Prosím o vysvětlení ještě dnes.

  napije-li se na Mikuláše pták z koleje, nenapije se kůň tři měsíce z řeky.Kolik mračen na jakuba, tolik v zimě sněhu.O svaté Tereze, mráz po střechách leze.Prosím o vysvětlení

  Další informace


  Myslíte si, že je ještě něde nějakej poklad, kterej nikdo ještě neobjevil? V podzemí i v moři mám namysli.

  V podzemí i v moři mám namysli.

  Další informace


  Existují ještě dnes kupci umění?

  Vim, že existují, ale je jich málo a nikde se o nich nepíše.Existuje někdo kdo kupuje umění ve velkém(obrazy, sochy apod.)??Kolik je asi art dealerů a který je největší?Prosím, pomozte mi najít informace o kupcích umění ve světě.

  Další informace


 • Používají dnes nějaké školy ještě stravenky na obědy?

  Jistě, nejen školy, taky školky a href"http://www.zskladno-amalska.cz/skolni-jidelna-stravenky.php" rel"nofollow" http://www.zskladno-amalska.cz / hellip /a , ale modernizace postupuje a nahrazují je čipy, karty a href"http://www.denik.cz/ekonomika/stravenky-jidelny-20071018.html" rel"nofollow" http://www.denik.cz/ hellip /a

  Další informace