• Bolavé místo nad pravým okem - co to může být? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bolavé místo nad pravým okem - co to může být?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bolavé místo nad pravým okem - co to může být?

 • když píšete na počítači, klikáte na mezerník levým, nebo pravým palcem?  Další informace


  Když člověk starší 30 let řekne Nevěřte nikomu nad 30, máme lidem nad 30 let věřit?  Další informace


 • Lze pod potahovaci marcipan dat misto kremu,ktery ma byt po celem dortu,dat marmeladu huste konzistence?

  My moc krem nemusime, ale mam stach z vysledku bez potazeni kremem...Doplňuji:Mockrat dekuji, my moc krem nemusime, ale zase nechci zkazit cely dost, kery ma 5 kilo :) .

  Další informace


 • tedy věcně: může si ve společnosti udržet stabilní místo otázka, která relativně není líbivá?

  jak již bylo uvedeno- nejsou zlé otázky.Doplňuji:pro mne jsou všechny otázky líbivé..jak to?

  Další informace


  Může být člověk džentlmen a zároveň být velmi zlým člověkem? Znáte nějakého takového člověka?

  Mě napadá jen Adolf Hitler. Tento nacistický vůdce byl nekuřák, nepil alkoholické nápoje, choval se galantně k dámám, byl to vegetarián, ale zabil několik miliónů lidí.Znáte nějaké jiné příklady?

  Další informace


 • Kliknutí pravým tlačítkem myši zatěžuje procesor  Další informace


 • Kam to až může zajít,k nepřebráni bytu a místo 3 měsíčni vypovědní lhuty až ke spokojenosti družstva?

  Dotaz:vystěhovali jsme se s bytu bytového družstva musíme vymalovat byt ktery ma nové omitky a je byrevně vymalován,to vše na naše náklady.Mužou nas při předáni bytu k tomu nějak donutit?

  Další informace


  Byt v OV se společnou hypotékou na 470000. Cena teď 320000, splaceno 100000. Kolik vyplatit býv. manželce?

  Hypoteka byla 470000, splatil jsem 100000, cena bytů se nyní pohybuje kolem 320000, na hypotéce zbývá doplatit 370000. Byt si chci ponechat a hypotéku převzít sám na sebe.

  Další informace


  Byt je státní, byt jsme nabyli spolu v manželství, chce mi zrušit uživatelské právo na byt,můžu chtít vypořádání penězi?

  Nemuze vam sama zrusit uzivatelske pravo. To same muzete nabidnout vy ji. Pres soud ale nevim , jak by to slo. Kdyz se mezi sebou nedomluvite na urcite castce , tak se nevzdavejte uzivatelskeho prava. A jdete k pravnikovi. I za radu sice zaplatite , ale nebude to nic katastrofalniho. -iv-

  Další informace


 • Jak dlouho vydrží bršlice-kozí noha v zemi, když místo nad ní přikryji?

  PS: máte zkušenosti s jejím jedením za syrova? Prý se hodí do polévek nebo špenátu

  Další informace


 • Žijete s tím pravým partnerem?

  Podle tohoto zdroje: a href"http://izeny.eurozpravy.cz/vztahy/172105-zijete-s-tim-pravym-partnerem-mame-pro-vas-odpoved/" rel"nofollow" http://izeny.eurozpravy.cz/ hellip /a jsou jasným potvrzením, že jste si vybrali dobře tyto možná zdánlivě jednoduché indicie:- umět se společně zasmát- dokázat v pohodě společně vařit- zvládnout řešení konfliktů bez krveprolití- být si fyzicky blízko a toužit po vzájemných dotycích.Jsou ve vašem soužití tato témata samozřejmostí a co důležité zde podle Vás eventuálně chybí a vyžaduje doplnění? U nás to takto funguje už léta.

  Další informace


 • jaký nejvzdálenější objekt můžeme vidět pouhým okem?

  odpovídejte okamžite necekejte.

  Další informace


  Je nějaký rozdíl mezi ryzím zlatem, pravým zlatem a kočičím zlatem?

  U ryzího zlata se uvádí ryzost 24 karátů. U nás se šperky vyrábějí ze 14karátového zlata.Pravé zlato - tak se nazývá zlato, které má ryzost více než 8 - 10 karátů.V USA se počítá minimum 10 karátů - podle standardů je jakékoli zlato s méně než 10 karáty falešným zlatem. U nás je nejnižší hranice pod 8 karátů - viz níž. Standardně vyráběné zlaté šperky musí mít minimální ryzost neboli obsah zlata 8 karátů (333/1000). Laická veřejnost občas považuje zlato z nižší ryzosti než je 14 karátů za méně zlaté či nějaké divné, ale není tomu tak. Pokud zlatý šperk obsahuje minimálně třetinu zlata, např. již zmíněné 8karátové zlato, tak ho můžeme považovat za regulérní zlatý výrobek. Stejná logika platí i pro zlato vyšší ryzosti jako je 14 nebo 18 karátů. a href"http://www.ezlato.cz/barevne-zlato-slitiny-zlata-s-jinymi-kovy/cz/t-128/" rel"nofollow" http://www.ezlato.cz/ hellip /a Pod oběma uvedenými hranicemi falešné zlato.Kočíčí zlato napodobenina zlata, nepravé, falešné zlato, pozlátko. - uvádí PSJC., a href"http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/kocici-zlato" rel"nofollow" http://slovnik-cizich-slov.abz .cz/ hellip /a Jak vyzkoušet pravost zlata, pokud je nezanesete klenotníkovi. a href"http://cs.wikihow.com/Jak-zjistit,-zda-je-zlato-prav%C3%A9" rel"nofollow" http://cs.wikihow.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak nízko nad člověkem může přeletět letadlo, aby se mu nic nestalo?

  Pokud letí pomalu, nic se nestane. Ale stíhačku letící 1000 km/h bych blíž než 100 m nad hlavou mít nechtěl. Dělají se za ní takové turbulence a rázové vlny, že by tě mohly i zabít.

  Další informace


 • mam uz par dni hnedy vytok,nevite cim to muze byt?mam uz pres tyden po menstruaci.muze to byt tim,ze jsem zacla brat HA?

  Docela určitě to bude tou hormonální antikoncepcí.Chvilku to trvá,než se to srovná.Pokud by to nepřestávalo,tak budete muset k doktorovi.

  Další informace


  Poradíte, jak se zbavit zanicene bolave nohy?

  Mam sedrenou kuzi kousek nad kotnikem,uz se vytvorily strupy,ale muselo se mi tam neco dostat a noha boli,muzu na ni slapnout ale dost to boli. Nemate prosim nejake rady co na to dat,aby se to zlepsilo? Uz jsem zkousela koupel v hypermanganu. DekujiJak se zbavit zanicene bolave nohy? pod sedrenou kuzi se mi nejspis dostal nejaky zanet

  Další informace


  Po úderu do nosu je místo poranění (kořen nosu) zarudlé, napuchlé a bolavé.

  Dobrý den, nosím brýle a dnes jsem se nešikovně bouchla do tváře a nožičky od brýle. Úderem se brýle posunuly na stranu a můj nos jim stál v cestě. Bolestí mi vyhrkly slzy, ale krev netekla, teď (po půl dni) mám udeřené místo (kořen nosu) mírně opuchlé, zarudlé, bolavé a cítím tam takový podivný tlak. To vše ještě doprovází špatné dýchání jednou nosní dírkou na straně úderu, myslíte, že bych měla radši navštívit doktora?

  Další informace


  Jak se u ženy nad 50 let projevuje přechod? Může i silně krvácet z ... (jak se to jmenuje slušně) a být silně zesláblá?

  Otázku bylo možno položit i vhodnějším způsobem. Ano, ale u každé ženy se projevuje klimakterium jiným způsobem a může trvat i mnoho let. Může být zesláblá, mít návaly horkosti, silné pocení, špatnou náladu a dokonce jí ještě ani 50 let být nemusí. Bude asi lépe, když si termín klimakterium zadáte do vyhledavače.

  Další informace


  Co na bolavé oko

  Dobrý den včera jsem s mojím synem blbla a bouchl mě do oka s okem nic nemám,monokl taky ne ale když mrknu hrozně mě to zabolí můžete mě poradit co by mě mohlo pomoct?moc děkuji

  Další informace


  Bolavé záděry co s tím?

  Mamce se na rukách udělaly hrozně bolavé záděry,má úplně oteklé prsty kolem nehtů,a také pod nehtama jí praská kůžička která je ze spoda přirostlá k nehtu.Nevíte třeba nějakou lázeň,aby si mohla ruce namáčet,nebo mast,krém,vodičku,bylinky apod.Díky.

  Další informace