• bolavé místo - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolavé místo. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolavé místo

 • Co místo koled?  Další informace


  Chtěli byste mít doma opičku místo psa?  Další informace


  Bydlení v Ostravě - klidné místo  Další informace


  Budete mít ke štědrovečerní večeři rybí polévku a smaženého kapra s bramborovým salátem nebo místo kapra řízky vepřové?  Další informace


  Anglická zkratka místo našeho P.S.  Další informace


 • Co se stane, když zapojím místo jednoho jističe 16 A dva 10 A?  Další informace


 • Co místo sladkých melounů v zimním období?

  Meloun vodní je spojen s letním obdobím a já bych ho klidně jedl nonstop.Co byste doporučili jako alternativu melounu v zimním období?

  Další informace


 • je mozne cestovat do svycarska s papírem misto misto občanky a například s ridicakem.?

  je mozne cestovat do svycarska s papírem misto misto občanky a například s ridicakem? nemůžeme najít pas a nova obcanka bude az za mesic.

  Další informace


 • HTC HD 2 Android 4.0.4 - Místo v interní paměti  Další informace


  HDD misto CD/DVD v notebooku  Další informace


  Existuje místo kde se dá sázet takto?

  Že by jednotliví uživatelé uzavírali sázky mezi sebou, nejednalo by se tedy o kurz určený sázkovou kanceláří, ale o soukromé sázky...

  Další informace


  Compact flash misto hdd  Další informace


  Adresář links místo Odkazy v MSIE 7  Další informace


 • Co dát do akvária místo klasických rybiček?

  Už mám dost umírání mých rybiček v akváriu, ve zverimexu mi říkali, že se tyto druhy hodí k sobě a přitom můj strýc, expert přes akvarijní ryby říkal, že dát tyto rybičky k sobě je jako postavit je do arény. Takže už ničemu nevěřím a chystám koupit si něco jiného, něco co se nejlépe nemusí ani krmit (ne že bych na to neměl čas, ale bohatě mi stačí něco co je pěkné, plave a postačí na chov jen filtrace a světlo). Nejlépe nějaké větší živočichy (ne žádné 0,5 cm opičky). Moje akvárium má bohužel objem pouhých 17 litrů! Co myslíte, co bych tam mohl chovat? :) Nevyznám se v tom tak moc. Díky moc !

  Další informace


 • Budu pobírat mateřskou dovolenou jen 22 týdnů místo 28?

  Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem byla na neschopence. Paní doktorka mi nemocenskou špatně ukončila (o den později). Termín porodu mám stanoven na 9.6., nástup na mateřskou prý měl začínat nejpozději 28.4. Paní doktorka mi 28.4. ukončila nemocenskou a mateřskou napsala až od 29.4. Budu kvůli tomu pobírat mateřskou jen 22 týdnů místo 28? A pokud ano, co udělat, abych pobírala mateřskou klasických 28 týdnů? Děkuji.

  Další informace


 • Když v Čechách říkají místo Přijdu později. Přijdu dýl., používají rovněž místo Přijdu dříve. Přijdu kratšejc.?

  Přijdu ,, kratšejc ' jsem nikdy neslyšel. Je to odvozeno přijdu dýl 》 za delší časový úsek. Přijdu kratšejc je asi blbost , protože jestli je to jako za kratší časový úsek 》 je lepší použít přijdu ,,dřív'.

  Další informace


  Co by se stalo, pokud by se do myčky dala místo celé tablety jen půlka? Umyje se to dostatečně, či hrozí problémy?  Další informace


 • Zjistí mi přítomnost drogy v krvi,když si namažu bolavé místo mastí připravenou z pravého konopí,které obsahuje THC?

  Doplňuji:Myslím tím situaci,kdy budu jako řidič účastníkem havárie a budou mi brát krev,aby zjistili přítomnost alkoholu,jestli zjistí i přítomnost drogy.

  Další informace


  Vital Harpago pomůže opravdu na bolavé klouby?

  je to rostlinka...babky kořenářky většinou věděli co dělat...jestli ale pomůže v této formě netuším...

  Další informace


  Mám nechat být bolavé koleno?

  Ahojky všichni, potřebovala bych poradit, minulé úterý jsem byla na tréninku a hodně jsem se oprela o moje koleno a dupla, protože mi to nešlo a křuplo mi v něm, teď mám na něm modřiny a je otekle, nemohu ho natáhnout a hodně bolí. Už bych šla k doktorce, aby mi s tím něco udělala, protože už v to sotva chodím, ale připadá mi, že tam mamka semnou nechce jít a vyhýbá se tomu a nechce se mi ji to stále připomínat, myslíte si že to mám nechat být? Koleno si už od toho minulého úterý chladim a mažu ibalginem a mám klidovy režim, ale nějak to nepomohlo.

  Další informace