• bolavý palec - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolavý palec. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolavý palec

 • také zkoumáte za kterou odpověď jste dostali bod( palec)??  Další informace


  co znamená když je na ruce zvednutý jen malíček, ukazováček a palec nebo když jenom malíček a ukazováček?  Další informace


  Když nemůžu udělit určitému uživateli palec  Další informace


  Jak bezpečně poznám obyč palec od falešného a falešný od servilního?  Další informace


  Dá se smazat palec?  Další informace


 • Co bolí víc : Nakopnutý palec nebo nastřelení ucha ?? :)

  Zkus si nastřelit náušnici do palce !

  Další informace


 • Proč není možné dát hvězdičku nebo palec nahoru sobě?

  Sebehodnocení je také důležitým prvkem hodnocení, tak proč není možné, aby uživatelé této webové stránky hodnotili i sami sebe? Pokud by byla nějaká regulace (např. 2 sebeohodnocení na den, pokud uživatel položil 10 otázek či 10 odpovědi - celkově), tak podle mě by to bylo možné.Jaký máte na to názor vy? Myslíte si, že by to bylo prospěšné?

  Další informace


  No borci? Napište citát, který by jste přirovnali k dnešní situaci? Jestli napíšete, dostanete můj palec :)

  Já se raduji z každého nového dne a říkám siJeště nebylo tak zle ....aby nemohlo být hůř.A když nejde o život- jde o h...o.Proto se nemračte a svět bude mnohem hezčí a lidí se ná vás také budou usmívat.

  Další informace


 • Proč nemůžeme oddělat svůj palec pro odpovědi nebo otázky?

  Když rozkliknu otázku, na níž znám odpověď a vidím, že už ji tam někdo napsal, automaticky mu/jí udělím svůj palec.Jenže pak tam třeba doplní nějakou s prominutím blbost, s níž já absolutně nesouhlasím, ale palec už nejde oddělat.Proč, proč, proč?Předem děkuji za vysvětlení.

  Další informace


  Jak odeberu palec nahoru u odpovědi?

  Doplňuji:Dal jsem o omylem nesprávné osobě

  Další informace


 • Palec dolů

  Nehovořím o tom,že někdo dal palec dolů na mojí odpověď.ale když já prosím o odpověď na můj dotaz a někdo klikne za mně palcem dolů.Já jsem pokaždé s odpovědí spokojená a přesto někdo kliknu za mně,beze mně.O to mi jde.Vážím si čas každého,kdo mi odpovída.

  Další informace


  Jak odnaučit batole cucat si palec?

  Většinou se to dělá,že se namoči ten palec do pepře.A jak si chce cucat tak to štípe.Nebo se řekne pohádka,že jedna bába si cucala ten prst a jak cucala,tak jí otekl a upadl..bába pak byla celý život bez palce..mamka to synovcovi řekla bylo mu na brek,ale už pak si ho necucal..obojí funguje,tak snad se podaří také..

  Další informace


 • Proč někteří co položí otázku a dozví se užitečnou odpověd nedají dotyčnému za tu odpověď palec?

  čtu tolik super odpovědí co opravdu pomohou a autor otázky se ani neobtěžuje poděkovat jedním palečkem.možná je to maličkost ale já když se optám na ulici někoho kolik je hodin tak mu taky poděkuju za tu informaci.

  Další informace


  Proč má kytara šest strun,když prstů máme jen,pět a palec je opěrka,pokud odečtu cigánské´Géčko,,máme vlastně čtyři:)

  Doplňuji:jasné,že i 12 strun,,dvojice,stejné ladění,,

  Další informace


  Když dostanu palec dolu

  Pokud dostanu palec dolu, sníží se mi body? v bodování to není uvedeno-nebo jsem se přehlédl.Doplňuji:Džaničko: prosímtě, kde je to napsané?Aktivita Počet bodůNová odpověď 1Užitečná odpověď (za každý palec – max. 20 za jednu odpověď) 2Smazaná odpověď -1Zajímavá otázka (max. 3 za každou otázku) 1Denní přístup pro přihlášené 1

  Další informace


 • Palec, coul a centrimetry  Další informace


 • Mám stále nateklý a bolavý prst po třísce...

  Ptám se na banální věc,ale prosím poradte...Před pár dny jsem si na půdě vrazila třísku do prstu. Teprve tenounkou pinzetou se mi jí podařilo vytáhnout. Prst mi natekl,ale je mi divné,že je nateklý a bolavý dodnes. Včera i dnes jsem hledala,jestli v prstě nezůstal kousek z třísky,ale nic jsem nenašla. Přijde mi,že tam ještě něco zůstalo,když mám prst stále bolavý a hl.nateklý. Ale opravdu tam nic nevidím,snad není něco hlouběji.Vím,že těžko radit,když to nevidíte,ale je prosím normální mit prst stále nateklý? Pokud nic nevidím,tak k dr. se mi jít nechce jako blondýna a tříska ,víte jak....Děkuju všem :-)Doplňuji:Mohla jsem si zavést infekci? Jak se to pozná?Moc děkuju.

  Další informace


  Mohu mít zlomený palec na noze?

  Alkohol je zlo a včera jsem se o tom opět přesvědčil...Když už jsme šli včera celkem nalití (v náladě) do klubu, tak jsem spadl/seskočil blbě ze schodů v klubu a vrazil jsem nohou do zdi. Narazil jsem si nejspíš palec, ale nevím to jistě.V tu chvíli to bolelo, ale pak to přestalo, jak člověk tancoval a nevnímal to. Když jsem se ten palec v botě asi po dvou hodinách od toho incidentu snažil ohnout, tak jsem cítil tlak a přitom mě ten palec bolel.Jak jsme odcházeli domů, tak jsem začal i trochu kulhat, ale na nohu jsem v pohodě došlápl. Doma jsem si poté sundal ponožku a zkontroloval, jestli nemám palec nějak nateklý a nebyl.Dnes ráno jsem se však probral a mám tam modro-fialové fleky (modřiny) a palec jde ohnout, ale táhne to.Myslíte si, že by to mohlo být zlomené? (Nechce se mi s tím jet zbytečně do nemocnice, hlavně tady v Anglii, kde budu čekat cca 6 hodin v čekárně na to, že mi řeknou, že je to jen naražené...)Předem díky. :)

  Další informace


  Když propletete prsty jako při modlení, máte navrchu pravý nebo levý palec?

  Jestli je rozdíl mezi praváky a leváky....Doplňuji:Já jsem pravák a nahoře mám pravý palec ...

  Další informace


  Co mam delat kdyz mam otlaceny palec na noze a nemyzí mi to mam to asi 6 měsíců?

  Co mam delat kdyz mam otlaceny palec na noze a nemyzí mi to mam to asi 6 měsíců.Nevim co s tim zmyzi ro vubec nebo mi zarusta nehet? Kdyz si ho zmacknu vubec to neboli ani neteče hnis.Poraďte prosim

  Další informace