• Proč, když ležím a vysmrkám se, začne mě bolet část hlavy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč, když ležím a vysmrkám se, začne mě bolet část hlavy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč, když ležím a vysmrkám se, začne mě bolet část hlavy?

 • Skořice vs horečka a bolest hlavy  Další informace


  Jaké uživatele na odpovědi.cz znáte z hlavy?  Další informace


 • Evidencni kontrola - vymena hlavy motoru  Další informace


 • Nevíte kolik bych mněl zaplatit za vyzdění asi dvou metrú komínu z tvárnic Schidel plus usazení komínové hlavy?  Další informace


 • Vysoka teplota a bolest hlavy  Další informace


  Bolest zad a hlavy  Další informace


 • Kolik litrů Konopiva lze požívat jako léku proti bolesti hlavy?

  Kupuji si pravidelně mok konopiva a musím uznat , že má léčivé účinky.

  Další informace


  Dají se u vánočních prodejců ryb koupit samotné kapří hlavy?

  Letos bude na vánočním stole rybí polévka, jen nevím, jestli seženu hlavy. Jikry a mlíčí už jsem sehnal v rybárně, ale hlavy budou problém.

  Další informace


 • Jak odmastit značně mastnou pokožku hlavy?

  nějak tak mi přijde, že horká voda a dvě praní vlasů jsou málo, tento styl mytí mi přijde nehospodárný, slyšel jsem třeba na více místech o používání roztoku jedlé sody a a roztoku octa pro mytí vlasů, tak mě zajímají vaše nápady čím pokožku dobře odmastit.

  Další informace


  Jak dlouho trvá barvení hlavy u kadeřnice?

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, chystám se ke kadeřnici a chtěla bych si i poprvé nechat nabarvit hlavu. Normální stříhání trvá cca 1 hodinu. Jak dlouho býváte u kadeřnice vy? A jakou část času zabere barvení?

  Další informace


 • Jak se měří velikost tenisové rakety, přesněji její hlavy?

  Jak se měří velikost tenisové rakety, přesněji její hlavy? poraďte prosím.

  Další informace


  Chci se zeptat, co by se stalo kdyby se někomu trefil míč do hlavy?

  Chci se zeptat, co by se stalo kdyby se někomu trefil balon neboli míč do hlavy? třeba kdyby to byla silná rána?

  Další informace


 • Jak byste prelozili HALL PASS? Porad mi to neleze do hlavy. :D

  Nijak, protože neznáme kontext. Hall má asi 10 významů, pass dokonce skoro 30. Bez kontextu to neleze do hlavy nikomu.Doplňuji:Eglantine: Týden bez závazků není překlad, nýbrž český název filmu. Ten leckdy vůbec z překladu nevychází, pojmenují ho úplně jinak než v originále, což je právě tento případ.

  Další informace


  Co znamená, když se řekne, že majíce hlavy již pod víchy?

  Jaký to má význam? Co to vlastně je?

  Další informace


 • Kolik procent odpovědí, které píšete, víte z hlavy?

  Když si pročítám někdy odpovědi, tak si říkám, jak to ten člověk ví? Opravdu to ví? Nebo to našel ve vyhledávači rychleji než někdo jiný. Jak je to u vás? Kolik procent odpovědí píšete z hlavy a kolik dohledáváte, abyste buď jen odpověděli, nebo vás to samotné zajímá, nebo chcete nasbírat palce? Nebo jiný důvod...?Abych se nevyhnul sám sobě, tipl bych tak 30% odpovědí vím sám, 60% mám nějaké tušení, ale dohledávám si dodatečné informace nebo si ujasňuji jejich pravost, a těch 10% je takový mix toho, co neznám, ale chci zamachrovat, popř. mě to samotného zajímá, tak si to zjistím a odpovím.

  Další informace


 • Nevíte někdo nějakou radu-zkušenost , aby šlo učivo lépe do hlavy?? prosím ;)

  Z textu v učebnici si udělat stručné, jednoduše psané výpisky a podtrhnout si to klíčové slovo, číselný, údaj definicivypsat si vysvětlení odborných termínů ze slovníku cizích slov či jiné odborné literaturyPokud to jde, tak si k vysvětlení odstavce udělat nějaký dostatečně veliký nákres a barevně si zvýraznit veličiny (např. v trojúhelníku si jednou barvou zvýraznit strany, jinou úhly, další barvou výšky, další barvou těžnice) nebo aby to už nebylo přeplácané tak si to tou samou barvou jako v náčrtu nakreslit v detailu vedle.Pokud si do učebnice nemůžeš kreslit tak si to okopíruj na barevné multifunkci či alespoň černobíle a barevně si to pak zvýrazni, podtrhejDalší rady jsem napsal na svém webu o Elektronika -me hobby: a href"http://elektronika-me-hobby.8u.cz/jak-se-ucit-odborne-elektrotechnicke-predmety-na-strednich-odbornych-elektrotechnickych-prumyslovych-skolach-strednich-odbornych-ucilistich.php" rel"nofollow" http://elektronika-me-hobby.8u .cz/ hellip /a napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz radám, kterém neruzumíš z mého webu. Poskytne mi to zpětnou vazbu, abych to napsal pochopitelněji.Tento dotaz je tu často na odpovědích a někteří už regují stavem , který by si zasloužil kobku - vypolstrovaná místnost (něco jako je žíněnka v tělocvičně, ale z omyvatelného materiálu - potaženo nějakým vykslajvantem) v psychiatrické léčebně nebo na záchyce (protialkoholní stanici).

  Další informace


 • Prosím o rady a názory. Jak se zbavím bolesti hlavy?

  Dobrý den. Měla bych dotaz. Bude to rok co jsem dostala míčem do hlavy,byla to pořádná šlupka,ale na vše si pamatuji. 14 dní na to mě začala strašně bolet hlava, skončila jsem až v nemocnici na kapačkách,do toho se mi přidal zánět dutin a zápal plic. Nicméně už to bude rok a bolesti hlavy pořád přetrvávají. Absolvovala jsem CT mozku,RTG krční páteře,MRI páteře a nikde nic co by dokázali léčit. Takže řekli,že jde o cervikokraniální syndrom. Léčba nijakl nepokročila a bolesti mě omezují při sportu i práci. Děkuji za rady a názory.

  Další informace


  Který lék upřednostňujete na bolest hlavy z přepracování?

  Když mě bolí jen hlava, tak si jdu jen lehnout.

  Další informace


  Když si nechá spíše někdo našrot ožralý potetovat celé čelo, tak mu nehrozí bolest hlavy/otřes mozku?

  Řekněme, že na opice netrpí, takže bolest hlavy z alkoholu vypusťme a soustrďme se na tetování od profesionála. Myslim, že neodmítne i ožralého nebo ano? Prachy sou prachy a za chyby se platí. :DDobrá obrázková ukázka (někomu udělali falešné brýle díky tetování) a href"https://metrouk2.files.wordpress.com/2015/11/image-1.jpg" rel"nofollow" https://metrouk2.files.wordpre ss.com/ hellip /a Má to však šťastný konec a ožralá oběť lidí co toho zneužili jim to nechtěla vrátit zpět a po šesti laserových zákrocích je vidět v lévé části obrázku, že již o svoje nové brýle přišel. :))

  Další informace


  Co může způsobovat motání hlavy?  Další informace