• bolest kolena - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest kolena. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest kolena

 • Přáli by jste si,aby bolest zubu trvala tak dlouho jako orgasmus,nebo aby orgasmus trval tak dlouho jako bolest zubu?!  Další informace


  Co víc člověka trápí či bolí? Opotřebovává-li se myšlením mozek, nebo kolena běháním?  Další informace


 • Bolest uzlin  Další informace


  Bolest prsou  Další informace


  Bolest po onanii  Další informace


  Bolest hlavy, tlak na oko, velka unava  Další informace


  Bolest hlavy po sexu  Další informace


  BOLEST PRSA  Další informace


 • Jaký je poměr maso vs. kost u předního a zadního vepř. kolena?

  Které kupujete na pečení, vaření atd. Přední, nebo zadní? Na kterém je poměrově více masa, když vyndáme kost? Odpověď řezníka je 30% kost u předního, 40% u zadního kolena. Pak se tedy vyplatí kvůli množství masa přední, které však není tak prorostlé tučným a to já mám rád.

  Další informace


  Bolest břicha,hlavy,teplota,zvracení

  Dobrý den, dneska jsem byla u dědy na obědě.Dal mi pudingový zákusek, po kterém mi je šíleně špatně asi 4 hodiny.Zvracela jsem 2x,bolí mě strašně břicho a hlava. Co to je se mnou?

  Další informace


 • kde sehnat mast z marihuany,má prý vinikající výsledky pro bolesti kyčel,kolena,kam se obrátit.

  Třeba tady. a href"http://www.zbozi.cz/?forceScreenproducts rhint qkonopn%C3%A1+mast" rel"nofollow" http://www.zbozi.cz/ hellip /a Ale objednají vkaždé lékárně.

  Další informace


 • bolesti kolena

  17-letou dceru po špatném nárazu už dva měsíce bolí koleno,po měsíci byla na chirurgii,kde jí doktor řekl,že tam asi může jít a co s tím dělat?nic není.Už je to tři neděle a stále ji bolí,bolest se zhoršuje,už jí i budí ze spaní?Může někdo poradit,o co může jít a co s tím máme dělat?

  Další informace


  S čím se můžu setkat při artroskopii kolena?

  Bolestmi kolena trpím už druhým rokem.Chodím k ortopedovi a za ty dva roky jsem už byla 3x na elektro léčbu a jednou na rehabilitace.Koleno mi opuchá a bolí při námaze.Dnes jsem byla na kontrole a doktor mi řekl,že za týden mám přijít a domluvíme si termín na artroskopii,jelikož neví co by to mohlo být(ani na rentgenech nic nenašli) Máte někdo zkušenosti s artroskopii? Jak dlouho trvá rekonvalescence?

  Další informace


  Bolest ucha poraďte prosím...

  Už dva dny mě pobolívá ucho, občas mě v něm píchne, při polknutí mi v něm praská, nebo lupe, (nevim jak popsat). Dneska jsem se rozhodla jít k doktorovi, protože jsem si myslela, že je to zánět, ale nic nenašel. Takže jsem si přišla jako naprostej deb*l a simulant. Ucho ale pobolívá dál, tak mě napadlo, jestli se zánět neudělá až dýl nevíte někdo.?? Jestli jo tak jak dlouho to trvá, nebo co by to mohlo být??? Díky za každou odpověď, přístě bych si chtěla být aspoň o trochu jistější.

  Další informace


  Bolest oka po operaci CXL

  Dobrý den,dnes jsem byl na oční operaci CXL obou očí. Jedno oko je dobré, nebolestivé. Druhé je takové rudé, bolí a mám pocit, jakobych tam měl nějaký cizí předmět. Zítra ráno mám kontrolu. Myslíte si, že to počká nebo mám dnes na pohotovost?

  Další informace


  Bolest na hrudi?

  Dobrý den,dneska mě zhruba před půl hodinou začalo píchat na lévé straně hrudi.Nevím co by to mohlo být, začalo mě na hrudi píchat po spolknutí rozkousaného bonbonu. Bolest je nepříjemná nemůžu se zhluboka nadechnou.Jak se jí zbavit? Popřípadě co udělat abych ji tolik nepociťovala?Doplňuji:Ještě doplňuji je mi 12, zapoměla jsem napsat.

  Další informace


  Bolest krku ale ne z nemoci?

  Zdravím všechny :)Chci se zeptat: Na zápase v házené mi jedna holka dala loktem do pravé strany krku, od té doby mě krk na pravé straně mírně bolí, když s ním hýbu. Ale když si na ten krk sahám tak to nebolí. Mám s tím někam zajít, protože už to bolí 3 dny. Kdy to přestane? Předem děkuji za kladné odpovědi :D

  Další informace


  Bolest kosti na noze

  Dobrý den. Už více než 3 měsíce mě trápí bolest kosti klínové prostřední ( zjištěno podle tohoto obrázku a href"http://www.latinsky.estranky.cz/img/mid/238/kosti-nohy1.jpg)" rel"nofollow" http://www.latinsky.estranky.c z/ hellip /a .Bolí mě ta kost u palce, kdykoliv na to místo trochu zatlačím tak to bolí, a znemožní mi pokračovat v aktivitě. Ta samá bolest se objeví, když se pokusím napnout prsty na nohou, bolest mi tam vystřeluje na kosti .Nemohl by mi někdo pomoci přijít na to, čím to může být ? děkuji

  Další informace


  Bolest kolen

  Ahoj, mám dotaz.Když mám chvíli pokrčená kolena a pak je natáhnu, praskne mi v nich.Pak když třeba běžím, bolí mě vnitřní část kolen a když jdu do schodů, bolí to ještě víc. Nevíte, jestli to není meniskus a nebo něco jiného? :-) děkuji.Doplňuji:Bolí mš to i když si klekám nebo omylem dupnu :/

  Další informace


  Bolest Ruky

  Dobrý den ,chtěl bych se zeptat jak se zbavit bolesti ruky ,bolí mě to na pravé ruce mezi palcem a ukazováčkem při větším stisku nebo pořádném napnutí prstů . Děkuji

  Další informace